Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Zawód Wróżka

 

 

 

 

  

 

 Ministerstwo pracy: wróżka to też zawódZawód  wróżka

 

 

Szkoła czarownicNie wykluczymy wróżki z listy zawodów. Jest zawód naukowca, jest i wróżki - powiedziała rzeczniczka ministerstwa pracy Bożena Diaby, odnosząc się do listu naukowców, w którym protestują przeciwko umieszczeniu na liście takich profesji jak astrolog, wróżbita, czy bioenergoterapeuta.
 

List otwarty jest reakcją na opublikowanie przez Urząd Pracy (instytucję podległą Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej) dokumentu "Klasyfikacja zawodów i specjalności", w którym obok takich profesji jak architekt, adwokat, matematyk, czy urzędnik pojawiają się astrolog, wróżbita, bioenergoterapeuta, refleksolog czy radiesteta.

- To jest spis, nie ma mocy prawnej, ma charakter porządkujący. Jest to rozporządzenie z 2004 r. i zawód wróżki zawsze się na tej liście znajdował - powiedziała Diaby. Jak wyjaśniła, o wpisanie danego zawodu na listę mogą wnioskować m.in. stowarzyszenia zawodowe, urzędy, a nawet osoby prywatne. - Zgłoszenie weryfikuje Departament Rynku Pracy i na ogół rozpatruje je pozytywnie. Oczywiście są zawody, których nie można wpisać na listę, nielegalne, takie jak mafioso czy stręczyciel. Ale nie ma powodu, by spychać wróżki do podziemia - podkreśliła.// Diaby dodała, że jeśli ktoś ma zarejestrowaną działalność gospodarczą jako wróżbita, czy astrolog i odprowadza z tego tytułu składki do ZUS, ma prawo do zasiłków i świadczeń. - Na tej liście jest ponad 60 tysięcy zawodów. Jest aktualizowana co dwa lata, bo niektóre profesje wymierają, pojawiają się też nowe. Ale nie sądzę, żebyśmy wykluczyli z niej wróżki - zaznaczyła Diaby.

Uznała, że w obecnej sytuacji kraju "Klasyfikacja zawodów i specjalności" nie jest największym problemem. - Czy warto z takiego powodu pisać listy i traktować to tak poważnie? Naukowcy też nie zawsze zajmują się poważnymi rzeczami, proszę spojrzeć choćby na Antynoble - dodała Diaby. List do minister pracy i polityki społecznej Jolanty Fedak powstał z inicjatywy naukowców związanych z warszawskim Centrum Fizyki Teoretycznej Polskiej Akademii Nauk i został opublikowany w internecie. Podpisało się pod nim ponad tysiąc osób.

Sygnatariusze listu uważają "za skandaliczne umieszczenie na tej liście szeregu profesji niemających nic wspólnego z cywilizacją XXI wieku, a już na pewno z oficjalnie głoszoną przez rząd RP ideą tworzenia społeczeństwa opartego na wiedzy". Chodzi im o takie zawody jak astrolog, wróżbita i bioenergoterapeuta.
(mg)Wróżka przypomina nam czarodziejkę z bajki . Już od najmłodszych lat opowiadano bajki i legendy  nam o wróżkach czarodziejkach które spełniały nasze marzenia , własnie taką powinna być wróżka lecz wróżki są dobre i złe . Te złe nazywano złymi wróżkami czarownicami , wiedzmami które czyniły zło .
Od zarania dziejów świata na świecie rządziło dobro i zło i tak się dzieje do dziś podobnie jak legendy i mity o wróżkach przetwały do dnia dzisiejszego .

 

  

ONA CIE KOCHA, ALE TY JESTES NIESMIALY ,
ZA MALO OKAZUJESZ JEJ UCZUĆ MUSISZ ZMIENIĆ TO W SOBIE OKAZ JEJ SERCE I WIECEJ UCZUCIA
 

.


.

Uciekam bo ktos rzucił na mnie klątwę
  Napisz do mnie kliknij na zdjęcie
. .oceń
3
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  0  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki