Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 222 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Co to jest klątwa

 

.

CURRENT MOON

.

 

 

Czym jest klątwa ?

 

 

 

 

 

Rzucam na Ciebie klątwe

 

 

Przeklinam Cię

 

 

 

Złośliwą klątwa jest to złorzeczenie komuś czegoś złego  za doznane krzywdy.

Złośliwą klątwą są to klątwy narzucone  przez osoby

które cierpiały niesłusznie przez Ciebie nap…

Jeżeli jedna osoba Ci pomaga , udziela Ci pomocy gości Cię w swoim domu a ty go okradasz z jego własności pod jego dachem i na koniec oczerniasz go i zmyślasz  nieprawdziwe  fałszywe historie na temat tej osoby opowiadasz  , to bądź pewien/a ze któregoś dnia zapłacisz za to , a kara będzie sroga .  Innym razem ktoś  pracował u Ciebie a Ty mu nie zapłaciłeś za jego pracę wynagrodzenia i świadomie ukrywałeś się  lub uchylałeś się od zapłacenia mu należnych  pieniędzy oszukując go i wykorzystując ,

pamiętaj że nie unikniesz srogiej kary która uderzy  Ciebie i w twoją całą rodzinę , gdyż człowiek ten przeklina Cię i życzy Ci złego za doznane krzywdy . Kolejnym powodem złośliwej klątwy są to krzywdy zadane innym osobom których rodziny rozpadły się przez Ciebie . Tutaj mamy klątwę którą narzucono na Ciebie poprzez łzy i cierpienie tych ludzi bądź kobiety lub mężczyzny którym świadomie zadałeś/aś cierpienie .

 


Niech cię szlag trafi!” - życzymy bliźniemu. Czy to działa?

Ludzie w to wierzą.

Od kilku lat w Polsce rozkwit..a wiara w moc klątwy i złego uroku.

Wróżki, bioenergoterapeuci, egzorcyści

- specjaliści od „walki z nieczystymi mocami”

- wszyscy mają pełne ręce roboty.
- Ulepiłam z wosku laleczkę, nakłułam igłami,

o północy zakopałam w ogrodzie. Wyobraziłam sobie: to mój mąż.

„Nienawidzę cię! Żebyś zdechł!”

- wysyczałam ze złością - opowiada 58-letnia Jolanta.

Inteligentna, zadbana.
Jej małżeństwo to dno. Mąż zdradzał, ona wybaczała.

Na starość (mąż ma 69 lat) zrobił się nieznośny.

Postanowiła go zniszczyć.

 

 

 

Ktoś nam zawadza , przeszkadza w naszym życiu, zazdrościmy mu, życzymy mu źle.Ona ma lepiej od nas, a my nie możemy mu dorównać lub,zwyczajnie najzwyczajniej w świecie chcemy mu dokopać bo skrzywdził nas, lub sprawił że płakaliśmy przez niego, to może być obca osoba, rodzina , najczęściej wścibska teściowa a najgorsze jest to ze wiedzie mu się lepiej jak nam .

Innym razem nie podoba nam się nasz sąsiad, lub sąsiadka i jej rodzina . Powodów do rzucenia klątw mamy wiele czasem z byle jakiego powodu przeklinamy cały świat  bo mamy taki kaprys, ostanio najmodniejsze są klątwy w internecie. Tam mamy pole do popisu na wszelkich portalach, bo mamy dostęp do niektórych danych a także zdjęć, nap... portal "nasza klasa" " nasza generacja, oraz inne protale itp...internet to najprostrzy sposób by się na kimś wyżyć i rzucić na kogoś klątwę lub urok.

 

 

 

 

 

 

 


Jest kilka rodzajów klątw

 

Klątwy są rodzaju czasu  przeszłego teraźniejszego i przyszłego .

Wysłana energia  może działać w trzech czasoprzestrzeniach  .

Klątwy czasu przeszłego bardzo  trudno jest odnaleźć , gdyż nasi przodkowie mogą już nie żyć , mam na myśli pokolenia  narodzone przed nami począwszy od rodziców, dziadków i pradziadków itd…

Nie wiemy kto z wcześniej narodzonych pokoleń był  osobą która przyczyniła się do tego że narzucono  na nią klątwę . Klątwy i przekleństwa bardzo często sami narzucamy na swoje potomstwo lub domowników , sąsiadów  przyjaciół . Wystarczy że w chwili złości nie zdając sobie sprawy co mówimy do nich . Najczęściej pod wpływem impulsów sami przeklinając kogoś nie zdajemy sprawy że  przekleństwo czyli klątwa , negatywna energia ugodziła daną osobę o której się mówiło . Nie ważne czy to jest czas przeszły teraźniejszy czy przyszły, jednakowo godzą w człowieka , zwierzęta  czy w przedmioty martwe. Klątwa to bardzo negatywna energia która działa negatywnie na życie tych osób ich otoczenia zwierząt , rzeczy martwych , często działa do siedmiu pokoleń . Często mówimy „bądź , lub idź  przeklęty na wieki.

„ Niech twój ród  będzie przeklęty na wieki „ itd….

Tak się już się utarło że właśnie takie klątwy jest najtrudniej oczyścić, gdyż towarzyszyła im silna energia nienawiści pomsty zemsty . Niestety Klątwy istnieją  od pokoleń , bardzo często posiadamy na sobie kilka klątw  czasu przeszłego aczkolwiek teraźniejszego. Klątwy możemy zdjąć tylko poprzez egzorcyzm  osoby która  się tym zajmuje, może to być wyznaczony kapłan egzorcysta, lub „szeptucha” która również tym się zajmuje od pokoleń z dziada pradziada, która otrzymała moc uzdrawiania z przekazów rodzinnych której też za pierwszym podejściem  może nie udać się zdjąć klątwy , gdyż nie jedna klątwa  jest na danej osobie . Dla tego zawsze trzeba dokładnie odczytać ile klątw może być na tej osobie. Zdejmowanie klątw wykonuje się po to, aby uzyskać poprawę i powyższe działania nie mają negatywnego wpływu na osoby trzecie. Podczas egzorcyzmu poprawa w życiu może nastąpić od razu, a czasem spóźnia się do kilkunastu dni a nawet  do 3 miesięcy. W niektórych przypadkach zabieg zdejmowania klątw należy powtórzyć ze względu na jej moc . Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech mówią niektórzy nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś może na tym zależeć. Bardzo często Człowiek nie zdaje sobie z tego sprawy a dowiaduje się o tym przypadkiem będąc u wróżki lub w trakcie snu. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy w to że klątwy istnieją . Bardzo często matki świadomie przeklinają  swoje dzieci. Klątwa matki to najcięższy rodzaj klątwy bardzo trudny do zdjęcia (czasami nawet niemożliwy) . Z klątwą matki mamy do czynienia, gdy świadomie matka przeklina swoje dziecko.

Panie wybacz mi, kiedy się skarżę!

Dzisiaj w na ulicy zobaczyłam jednego chłopaka który też chodzi o kulach jak mój syn , nie ma jednej nogi, poczułam zazdrość, bo on żył i chodził po tym świecie ,i wydawał się taki szczęśliwy i zadowolone z życia po mimo to że był kaleką. Mój syn nie miał, takiej silnej woli i tyle energii w sobie. Nie mógł się pogodzić z tym że utracił nogę w  wypadku. Mój syn od 2 lat już nie żyje, leży w grobie. Zazdrościłam temu chłopakowi że on żyje a mój syn już nie.

O Boże, wybacz mi, ze tak się zachowałam. Ja już nie mam syna i serce moje więdnie i po woli umiera, bo tęsknię za nim, bez względu na to jakim był, dobrym czy złym dzieckiem. Matka opłakuje swoje dzieci całe życie, aż do końca swoich dni. Kiedy odchodziłem, powiedział do mnie: „Dziękuję pani. jest pani strasznie miła. Przyjemnie  jest porozmawiać z kimś takim jak pani, „Nie widzę od dłuższego czasu Pani syna, gdzie on jest? ” - zapytał mnie. Ja patrząc mu w oczy powiedziałam – Nie żyje już od 2 lat w maju 20-go maja zginął.

Później, kiedy odszedłem widziałam w jego oczach smutek, nie wiedział, jak ma się zachować, było mu przykro, a mnie jeszcze bardziej przykro i wstyd że  zazdrościłam mu że on żyje a mój syn nie. Bez słowa dalej patrzył przed siebie i poszedł dalej w swoją stronę. O Boże, wybacz mi, ze miałam takie myśli, zapomniałam że w taki sposób można na kogoś rzucić klątwę , lub urok. Zapomniałam że moja energia połączona z wielkim żalem i bólem po utracie syna, może się zmaterializować. Nie wolno jest nikomu źle życzyć nawet w takich chwilach kiedy pomyślimy o czymś, co nas dotknęło, gdyż nasza energia wyzwalając się może uderzyć w niewinną osobę która nam nic złego nie zrobiła. Z klątwami tak jest, czasem nie zastanawiamy się co pomyślimy na temat innych osób. Przez takie negatywne myśli, możemy im zaszkodzić.


 

 

 

Czasami mamy do czynienia z taką klątwą gdy dziecko jest niepożądane dlatego też matka obarcza dziecko za swoje cierpienie przez to że się narodziło i jest dla niej ciążeniem . Często obarcza dziecko ojciec  klątwami gdyż poczuł się przez nowonarodzone dziecko odtrącony od jego matki mniej kochany . Bardzo niebezpieczne jest długotrwałe oddziaływanie klątwy. Wtedy klątwa  może nawet zabić. Takie przypadki zdarzają się jeszcze w dzisiejszych czasach.Często skutkiem klątwy sa choroby  , których  nie da się zdiagnozować i uzdrowić . Człowiek po prostu "marnieje” w oczach, chociaż wyniki badań lekarskich niczego nie wykazują. Rzucanie klątw i uroków jest możliwe przez otwarcie się konkretnej osoby na działanie złego ducha czy też złych duchów oraz przekazanie tej negatywnej mocy na innych

 

Nie przeklinaj  dzieci

 


 


 

 

 

Czy o tym wiedziałeś że


Przeklinając swoje, lub cudze dzieci, te narodzone i te niechciane , a także te kiedy dokonujemy aborcji , przeklinamy  dzieci na całe ich życie , gdyż przekleństwo ciągnie się za nimi z pokolenia na pokolenie, za nasze winy i błędy płacą dzieci a później ich dzieci .


 

Sprawdz czy masz na sobie klątwę

___________________

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


oceń
52
32

klątwy Uroki Czary Vooduu Wierzyć nie wierzyć oto jest pytanie.

Jednak w twoim życiu coś nie gra .

Miotasz się z miejsca na miejsce a coś w środku mówi Ci, że nie jest tak jak było kiedyś

Wszystko czego się imasz wymyka Ci się z pod kontroli .

Nie wiedzie się w rodzinie w domu biznesie w  pracy, brak pieniędzy na utrzymanie .

Tracisz panowanie nad sobą , tracisz kontakty z otoczeniem , nie śpisz nocami sen ucieka Ci z powiek , jesteś ociężały, zdruzgotany bez chęci  do życia .

W Twoim wnętrzu , w duszy zagościł smutek , nostalgia, wszystko jest w  szarym  kolorze ,  to są bardzo częste objawy przy urokach klątwach i złorzeczeniach .

Zapukaj do mnie sprawdzimy co się stało w Twoim życiu , skąd taka zmiana .

Profesjonalne zamawianie od klątw i uroków czarów

 

 

 

 

 

 

 

 


Zamawianie od klątw i uroków 

 

 

 

Energia ktorą przesyłam na odległość
nawet w najdalszy zakątek świataMoja rozmowa przez telefon przesyłanie mojej energi podczas zamawiania od klątw i uroków.

Na zdjeciu wyraznie widać białą aureolę która wydobywa się ze słuchawki telefonu,rozmwoa z Andim który mieszka we Franfurcie , podczas naszej rozmowy kolezanka Mikado zrobiła to zdjęcie 

Na zdjęciu jest   pokazana moja silna i energia  wydobywająca się z telefonu podczas naszej rozmowy która , jest dowodem, że nie jest to żaden błąd fotograficzny, lecz obraz nieznanego promieniowania o wysokiej częstotliwości drgań.

 


__________________________________________________oczyszczanie  mieszkań i pomieszczeń


Co sprawia, że w pewnych domach czujemy się doskonale, a z innych najchętniej ucieklibyśmy tuż po przekroczeniu progu?

 


 oceń
12
10

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  0  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki