Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Wróżby

 

 

Wejdź do gabinetu wróżki

 

 

 

 

 

 


oceń
3
1

Wróżby zaklecia rytuały

 
Kiedy byłam małą dziewczynką  wysiadywałam godzinami w oknie patrząc na płynące  śniegu , marzyłam o tym , by pojawiła się dobra wróżka i spełniła moje życzenia , a miałam ich bardzo wiele .Pochodziłam z bardzo biednej robotniczej rodziny , marzyłam o lalkach wózkach dla lalek jak każde dziecko. Nocą kiedy spałam przychodziła do mnie wróżka tuliła mnie do siebie i obiecywała że tak się stanie .Czasy były ciężkie  lata pięćdziesiąte to był bardzo trudny okres w życiu dla całej społeczności Polskiej. Często już jako dziecko sprzedawałam bukieciki kwiatów  na rogu ulicy Lipowej a Grochowej . Lubiłam  patrzeć na ludzi i czarować te Panie by kupiły moje kwiaty. Latem wylegiwałam się na zielonej łące wśród polnych kwiatów , lub chowałam się w zbożu by patrzeć na niebo i czytać z chmur .Często z siostrą miałyśmy swoje marzenia by zostać piękną księżniczką  i mieć  taką piękną złota karetę którą zwiedzimy świat. Zawsze byłam marzycielką myślę że każde dziecko ma prawo do marzeń , ja nie miałam ich za wiele .Chciałam tylko zwiedzić świat i być bogatą by zostać wróżka czarodziejką i podróżować po świecie moją karetą , by za dotknięcie czrodziejskiej różdzki spełniaćludzkie marzenia .
Tamte lata były bardzo ubogimi  latami , dzieci biegały beztrosko po gruzach  zburzonych domów po wojnie a ludzie i sąsiedzi byli jedną rodziną otwartego serca Dziś czasy się zmieniły ludzie są troszkę inni a ich marzenia  są prawie identyczne jak kiedyś. Tyle że stosunki między ludźmi są w tragicznej sytuacji. Wróżki czarodziejki pozostały te same , choć przyznam że większość z nas również poszła za postępem, dawniej więcej z nas wysiadywało patrząc w niebo i księżyc, a dziś mamy już inny wiek i więc siedzimy przy klawiaturze monitora , pozostawiając gdzieś daleko za sobą nasze brzozowe miotły i inne rekwizyty. Zapraszam  do dalszego strefowania po mojej stronie .


Tu możecie sobie powróżyć na potomka na dziecko które  przyjdzie na swiat ,

wróżba jest na własne  dziecko lub wnuka na potomka w rodzinie.
CZY WRÓŻBA SIĘ SPEŁNI ZALEZY OD WASMożecie też tu zamówić soobie dzidziusia na zamówienie,
klinnij na jedną z kart a zobaczysz co przyjdzie na świt .

Zyczę miłe zabwy

Kliknij tylko na jedną kartę


A teraz  do roboty dziecko w drodzecz czeka na Was...oceń
3
1

Magiczne wróżby

 

 

To co Cie czeka znajdziesz tu w tych kopertach twego zycia

Wybierz tylko 6 kart kazdego nowego tygodnia  wiecej nie wybieraj bo sprowadzisz na siebie nieszczescie

otwórzswoje przeznaczenie


Zapraszam

Tu są twoje magiczne  koperty zycia Tu znajdziesz swoje szczęście i to co Cię czeka .
Wybierz sobie  3 koperty w których jest wiadomoć dla Ciebie 

 
 


. .
  

 

.


oceń
1
0

Co cie czeka rozłoz karty

.

Przeznaczenie
 

 

 

Ezoteryka i parapsychologia interesowała mnie już od dziecka.

Z biegiem lat i nabierania doświadczeń życiowych później  na mojej drodze pojawił sie Tarot oraz inne karty życia.

Stały się one moją wielką pasją i narzędziem pracy dzięki któremu rozwijam swoją

mądrość i intuicję.

Od kilkunastu  lat zajmuję się prognozowaniem i doradztwem.


Prognozuję, analizuję, doradzam wszystkim tym ,którzy zwrócą sie do mnie o pomoc w rozwiązaniu problemów ale także tym ,którzy po prostu chcą wiedzieć jakie są ich możliwości  i co ich czeka w najbliższej przyszłości jeśli pójdą obraną już drogą, i czy obrana przez nich droga będzie właściwym drogowskazem .

Nie tylko Tarot jest drogowskazem który  pomaga nam podjąć słuszne decyzje i w razie potrzeby zmienić tą obraną drogę, karty klasyczne również mają w sobie od wieków swoje ukryte znaczenie i posiadają swoją moc, w odczytaniu naszej przyszłości , dającą satysfakcję życiową i zaspokojenie naszej ciekawości przed podjęciem naszych decyzji życiowych, bo przecież o to nam wszystkim chodzi.

Korzystam też z podpowiedzi  kart run , wahadła, różdżki, kula , medytacje , oraz innych rekwizytów potrzebnych w mojej pracy . Dawniej w większości przepowiedniami  przyszłości zajmowały się cyganki , które z tego żyły i utrzymywały swoje rodziny, one to do dziś są obdarzone wysokim stopniem intuicji która nie opuszcza ich na krok , a swoją wiedzę udoskonalają i przekazują swoim potomkom z pokolenia na pokolenie .Obecnie wróżką  może zostać każdy kto jest dziedzicem wiedzy tajemnej i ma w sobie te umiejętności wrodzone z poprzednich pokoleń , a także może zostać nią osoba indywidualna obdarzona wyższym stopniem intuicji.

Czytać z kart to nie znaczy tylko to: że znamy ich znaczenie i czytamy to co widzimy na ikonach kart , i posiadamy certyfikat, czy dyplom, aby być dobrym wróżbita, magiem musimy umieć patrzeć na wszystko naszym trzecim okiem a także umieć słuchać również głosu naszego opiekuna wewnętrznego (intuicji) który podpowiada nam o zaistniałym wydarzeniu z przeszłości bądź przyszłości. Cyganie nie mieli żadnych szkół a byli w tym bardzo dobrzy.  By zostać dobrym doradcą życiowym potrzebujemy do tego  wieloletniej  praktyki czasami od lat dziecięcych i dużo nakładu pracy nad swoim ego. Artyści np. malarze nie od razu zostali sławnymi malarzami biorąc do ręki swój pędzel z paletą farb. Na początku budzili w sobie swoje zmysły i talent a później dochodzili do tego kim zostali , a jednak nie każdy z nich został sławnym i cenionym malarzem.

 

 


Aby wróżba się spełniła wybierz raz w tygodniu 7 kart
w kazdy poniedziałek
 

 

 

 

 


 
Sprawdz czy Cię kocha ...?Kiedy kochamy nie zawsze  jesteśy pewni uczucia drugiej połowki . Ta wróżba odpowie wam na wasze pytanie , kliknij tylko na jedno serce, traktujcie ją z przymrużeniem oka ,puste serce oznacza tajemnicę , to tylko wróżba a życie dalej  płynie  .
Miłej zabawy i miłej wróżby życzę i Pozdrawiam ciekawskich .


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
UWAGA   KARTY  SIE  SPEŁNIAJĄtel.0600114369


 

 

 
oceń
7
2

Magiczne kolory twego nastrojuKażdego dnia nasze samopoczucie jest inne. Czasem trudno jest nam określić jak się czujemy, nie mówiąc już o tym, żeby z samopoczucia czy nastroju wyciągać jakieś wnioski na przyszłość - choćby najbliższą. Jednak na podstawie samopoczucia możemy pokusić się o określenie tego na co jesteśmy narażeni albo do czego mamy predyspozycje w danym dniu.

Zamknij oczy, skup się i postaraj się określić jaki kolor najlepiej oddaje Twoje samopoczucie, Twój nastrój w danym momencie. Następnie z kolorów znajdujących się poniżej wybierz kolor, który jest najbliższy kolorowi Twojego nastroju i przeczytaj co można o Tobie powiedzieć...zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Dzisiaj możesz mieć skłonności do braku odwagi, zazdrości i niezdecydowania. Czujesz się niepewnie i może to mieć wpływ na Twoje działania w najbliższym czasie. W związku z tym bardziej opieraj się na zdrowym rozsądku niż na gwałtownych emocjach. Unikaj zazdrości i bądź bardziej odważna przy podejmowaniu decyzji. Jeśli nie masz pewności czy Twój wybór będzie słuszny to pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o radę bliską Ci osobę.

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Rozpiera Cię energia i targają Tobą potężne namiętności. Jesteś pełna siły i determinacji. Postępuj rozważnie, gdyż możesz mieć skłonności do działania impulsywnego i nie zawsze przemyślanego. Tylko od Ciebie zależy jak spożytkujesz swoją energię. Możesz wykorzystać ją do tego, żeby rozpalić nowy ogień w swoim związku ale również możesz być agresywna w ewentualnym konflikcie. Nie pozwól aby Twoja pasja obróciła się przeciwko Tobie.

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Oddaj się radości. Twój nastrój sprzyja okazywaniu czułości, miłości i pasji. Pokaż swoją kobiecość i po prostu pozwól się kochać. Zarówno okazywanie miłości jak i oznaki uczucia okazywane Ci przez partnera będą dla Ciebie źródłem dużej radości. Skorzystaj z tego aby naładować swoje akumulatory i bądź pozytywnie nastawiona do osoby, którą kochasz.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój sprzyja romansom. Pozwól aby inne osoby Cię adorowały i zabiegały o Twoje względy. Pod żadnym pozorem jednak nie bądź stroną inicjującą flirt. Stanowczo Twoje dzisiejsze nastawienie sprzyja temu, żeby przyjmować wyrazy sympatii lub uwielbienia a nie temu, żeby z własnej inicjatywy rozpoczynać miłosne gierki. Nie znaczy to jednak, że nie powinnaś zauważać zabiegów otaczających Cię osób - wręcz przeciwnie - jeśli osoba, do której masz pozytywny stosunek okazuje Ci sympatię to pokaż, że to zauważasz.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój nie sprzyja romantycznej kolacji. Jest w tobie wiele siły, determinacji a nawet gniewu. Możesz wykorzystać swoje nastawienie do rozprawienia się ze szczególnie dokuczliwymi problemami odkładanymi od dawna na bok. Możesz w sobie odnaleźć cechy przywódcze - to dobry moment aby wydobyć je na zewnątrz i pokazać wszystkim, że też potrafisz wziąć sprawy w swoje ręce. Nie pozwól jednak aby gniew, czy skłonność do złośliwości przysłonił Ci cele, które chcesz osiągnąć. Panuj nad emocjami - to cecha ludzi silnych.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój nastrój można doskonale określić słowem "stabilność". Nie jest to dobry moment aby wprowadzać w swoje życie jakieś rewolucyjne zmiany czy też rozpoczynać burzliwy romans. O wiele bardziej docenisz dzisiaj stabilizację i spokój wokół własnej osoby. Niespodzianki nie są zbyt mile widziane - choć jeśli się przytrafią to przyjmiesz je ze stoickim spokojem.zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Twój dzisiejszy nastrój jest zdominowany przez ciepło i spokój. Uważaj, żeby nie popaść w melancholię, do której możesz mieć dzisiaj skłonności. Pośpiech nie jest wskazany. Bardziej odpowiednia dla Ciebie będzie cisza i spokój. To dobry moment aby przemyśleć ważne dla Ciebie sprawy i na spokojnie zastanowić się nad tym jak pokierować swoją przyszłością.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

W Twoim nastroju dominuje energia i szczęście. Energia pcha Cię do działania a szczęście powoduje, że to co robisz - robisz z radością i pełnym zaangażowaniem. To bardzo pozytywny nastrój pełen entuzjazmu i fascynacji. Masz dzisiaj duży potencjał do kreowania, tworzenia, znajdowania rozwiązań z trudnych sytuacji. Jednocześnie jesteś gotowa okazywać dużo ciepła i sympatii nawet osobom, których nie znasz zbyt dobrze. Ciesz się życiem i śmiało pokonuj każdą przeszkodę, która stanie Ci na drodze.zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Dzisiaj możesz mieć problemy z okazywaniem zaufania. Nie pozwól jednak aby zbytnia nieufność przeszkodziła Ci w działaniu. Niepokój, który możesz dzisiaj odczuwać prawdopodobnie będzie wynikał z nadmiaru energii - postaraj się znaleźć sobie jakieś absorbujące zajęcie, na które będziesz mogła się rzucić z całą determinacją. Od razu poczujesz się lepiej. Nie przesadzaj jednak z wysiłkiem fizycznym i pamiętaj, że zdrowie jest najważniejsze.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Głód działania zdominuje Twój dzisiejszy dzień. Chcesz dominować tak w swoim związku jak i w rodzinie czy pracy. Odczuwasz dużą potrzebę przyjemności. Potrzebujesz czegoś na czym możesz skupić całą swoją uwagę. Nieważne czy będzie to miłość czy sprzątanie czy coś innego. Cokolwiek będziesz robić oddasz się temu z wielką pasją i całkowitym zaangażowaniem. To dobry moment aby pójść na całość i pokazać na co Cię stać.

 

zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Masz pozytywne nastawienie do życia. Jesteś pełna energii i radości. Czujesz, że możesz wykorzystać 110% swojego intelektu. Masz świetny nastrój aby podejmować wyzwania, jesteś pełna ufności w swoje siły. Tak trzymać. Nie zastanawiaj się zbyt długo - po prostu działaj a na pozytywne efekty nie trzeba będzie czekać zbyt długo. Nie marnuj sił i energii na jakieś bezsensowne konflikty - skup się raczej na pozytywnych działaniach - takich, które wniosą w Twoje życie coś pozytywnego.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Jesteś ostrożna w działaniu i podejmowaniu decyzji. Możliwe, że gdzieś pod Twoją zewnętrzną skorupą tkwi ziarno zazdrości. Nie patrz na życie z taką podejrzliwością i nie doszukuj się wszędzie podstępu. Bądź bardziej otwarta na ludzi. Nie pozwól aby opanowała Cię zazdrość. To uczucie nie jest dobrym doradcą i zazwyczaj nie prowadzi do niczego dobrego. Zamiast zazdrości okaż zaufanie i postaraj się cieszyć szczęściem innych zamiast zazdrościć im tego czego nie masz. Ty również możesz to mieć - musisz się tylko bardziej postarać.


zdrowie,samopoczucie,nastrój,health

Czujesz się świetnie a w Twojej głowie aż gotuje się od świeżych pomysłów. Skorzystaj z pozytywnego nastawienia do życia i zrealizuj kilka z nich. Da Ci to wielką radość i poczucie zadowolenia. Skoncentruj się na pozytywnych cechach świata wokół Ciebie i odrzuć to co złe, brudne i zepsute. Nie pozwól aby zgnilizna zepsuła Twój radosny i pełen energii stan ducha.

 


oceń
0
0

Oblicz swoja date urodzenia

 

 

 


Oblicz swoją liczbę życia

Izabela Podlaska

Twoja liczba urodzenia, zwana też liczbą życia (bo nie można jej zmienić) opowiada nie tylko o charakterze, ale i o czekającej cię przyszłości.
To według numerologów szczególna liczba. Towarzyszy człowiekowi przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla dalszych prognoz.

Podana data urodzenia: 10 grudnia 1953

Liczba mistrzowska 22


Aby ją poznać po prostu dodaj do siebie wszystkie cyfry, z jakich się składa data. Dodawaj je dotąd, aż uzyskasz liczbę złożoną z jednej cyfry.

Na przykład:
21.06.1954=2+1+0+6+1+9+5+4=28=2+8=10=1+0=1
Oznacza to Liczbę Życia 1.

Wyjątkiem są liczby 11,22,33 i 44, które zwane są Liczbami Mistrzowskimi. Jeśli otrzymałaś wynik będący jedną z nich to powinnaś przeczytać opis dla ich sumy oraz dla Liczby Mistrzowskiej.

Na przykład:
31.05.1973=3+1+0+5+1+9+7+3=29=2+9=11=1+1=2
Oznacza to Liczbę Życia 11, w której zawiera się Liczba Życia 1.
Liczby Mistrzowskie to szczególna kategoria liczb. Liczby Mistrzowskie wymagają od swoich posiadaczy pracy nad rozwojem duchowym. Obdarzają umiejętnością wpływania na ludzi, ale też stawiają wysokie wymagania. Możesz stać się prawdziwym mistrzem i przewodnikiem dla innych. Powinnaś pomagać innym i bez względu na okoliczności starać się rozwijać dobre cechy swojego charakteru.

Jeśli patronuje ci Liczba Mistrzowska, to możesz korzystać z jej wpływu oraz z wpływu Liczby, jakiej jest ona sumą. Np. Liczba Życia 44 oznacza, że posiadacz jej nosi w sobie także cechy liczby 8.

WYBIERZ SWOJĄ LICZBĘ ŻYCIA:


 

Sprawdz swoje cyfry urodzenia 


 

 


Oblicz swoją liczbę życia


Twoja liczba urodzenia, zwana też liczbą życia (bo nie można jej zmienić) opowiada nie tylko o charakterze, ale i o czekającej cię przyszłości.
To według numerologów szczególna liczba. Towarzyszy człowiekowi przez całe życie i jest najważniejszą wskazówką dla dalszych prognoz.

Podana data urodzenia: 10 grudnia 1953

Liczba mistrzowska 22

Oblicz inną datę


Aby ją poznać po prostu dodaj do siebie wszystkie cyfry, z jakich się składa data. Dodawaj je dotąd, aż uzyskasz liczbę złożoną z jednej cyfry.

Na przykład:
21.06.1954=2+1+0+6+1+9+5+4=28=2+8=10=1+0=1
Oznacza to Liczbę Życia 1.

Wyjątkiem są liczby 11,22,33 i 44, które zwane są Liczbami Mistrzowskimi. Jeśli otrzymałaś wynik będący jedną z nich to powinnaś przeczytać opis dla ich sumy oraz dla Liczby Mistrzowskiej.

Na przykład:
31.05.1973=3+1+0+5+1+9+7+3=29=2+9=11=1+1=2
Oznacza to Liczbę Życia 11, w której zawiera się Liczba Życia 1.
Liczby Mistrzowskie to szczególna kategoria liczb. Liczby Mistrzowskie wymagają od swoich posiadaczy pracy nad rozwojem duchowym. Obdarzają umiejętnością wpływania na ludzi, ale też stawiają wysokie wymagania. Możesz stać się prawdziwym mistrzem i przewodnikiem dla innych. Powinnaś pomagać innym i bez względu na okoliczności starać się rozwijać dobre cechy swojego charakteru.

Jeśli patronuje ci Liczba Mistrzowska, to możesz korzystać z jej wpływu oraz z wpływu Liczby, jakiej jest ona sumą. Np. Liczba Życia 44 oznacza, że posiadacz jej nosi w sobie także cechy liczby 8.

WYBIERZ SWOJĄ LICZBĘ ŻYCIA:

oceń
0
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 849  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki