Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Duchy Demony

 

 

 

 

 

 

 


 


NIE DO WIARY

 

 


Duchy demony

 

 

Anioł z greckiego „ Angielos” W wierzeniach i religiach jest nim  istota niematerialna, pośrednicząca między Bogiem a ludźmi. Aniołami są istoty niematerialne o dobrym lub złym obliczu. Anioły wyższej instancji pomagają i strzegą  natomiast anioły niższej instancji są zakłamane i mogą wprowadzać nas w błąd, udzielając nam błędnych informacji. Do grona aniołów zaliczał się również szatan który  został wygnany z raju  przez Boga i strącony na ziemię jest przywódcą zbuntowanych aniołów i demonów, jest wcieleniem zła kusicielem. Demony to złe duchy włóczące się po ziemi i czyniące ludziom różne szkody, demony często podszywają  się pod  postacie zmarłych. Podszywając się pod duchy zmarłych są niebezpiecznymi duchami przodków. Przed demonami mogą chronić amulety lub, egzorcyzm, lub specjalne zaklęcia. Demon kocha i cierpi, męczy się podobnie jak człowiek a także przeżywa miłość, często wstępując w człowieka. Demon nabiera sił kiedy czyni zło i spustoszenie to szatan Lucyfer który  jest na zawsze potępiony przez Boga, to on skusił Adama i Ewę którzy za nieposłuszeństwo również  zostali wypędzeni z raju. Demony złe duchy mają wielką moc i siłę , mogą nawet przemieszczać przedmiotami. Czasem demony w takiej postaci utożsamiane są z groźnymi zjawiskami przyrody oraz niebezpiecznymi impulsami wypływającymi z wewnętrznej natury człowieka ,głównie z agresją i popędem seksualnym, wykraczającymi poza normy kulturowe; przykładem może być kozioł-diabeł jako symbol nieokiełznanej seksualności. Złe duchy aby przesunąć jakiś przedmiot muszą stracić wiele siły, ponieważ aby zrobić tą czynność muszą się mocno skupić. Czasem zwykły człowiek nie jest wstanie poradzić sobie z rozwścieczonym demonem, są to duchy demony, które atakują przez sen, takie sny nazywamy koszmarami, są  też duchy, które sprawiają, że chorujemy a są też takie, które straszą nas w naszych domach wydając różne odgłosy lub posuwają przedmiotami, część z nich mieszka w nas, mam na myśli demony, dlatego trzeba zaopatrzyć się w talizmany, przedmioty ochronne . Różne krzyże, medaliony, amulety które odstraszają złe duchy ale również doprowadzają je do szału. Dlatego trzeba zapatrzeć się w takie przedmioty jak: Woda święcona,  krzyżyki, świeczki, dzwoneczki kadzidła oraz magiczne zioła, łapacze snów, lusterka ,dzwoneczki i krzyżyki, wianuszki do zawieszenia nad drzwiami, sól, pieprz sypać przed drzwiami do wejścia naszego domu,  pomieszczenia dla zwierząt, lub gabinetów w których pracujemy.

Wskazane jest okadzać raz w tygodniu magicznymi ziołami te pomieszczenia .

 (E)

 

Dlaczego ludzie wywołują duchy

i chcą mieć z nimi kontakt ?

 

 


...................................


Powodów jest wiele, pierwszym powodem jest to: że kiedy odchodzi osoba z naszej rodziny tęsknota za tą osoba ,lub ciekawość jak tam jest?- powoduje to że posuwamy się do takich czynów. Innym powodem jest wtargnięcie demonów do naszych zmysłów, by móc manipulować nami i otworzyć kanały dla demonów i złych duchów by mogły przenikać do naszego świata. Wielu uczonych i badaczy, prowadzi szczegółowe doświadczenia i wypowiada  się na ten temat, czy duchy naprawdę istnieją ? ..........

Kto nas ostrzega przed złem? Tego tak naprawdę do dziś stuprocentowo nie wiemy.O tym szerzej mogą powiedzieć ludzie którzy przeżyli, swoją śmierć kliniczną,  jak też ci którzy maja nadprzyrodzony dar jasnowidzenia. O tym opiszę w temacie spotkanie z pozaświatów, przytoczę fragmenty książki a także opiszę wasze fakty i moje przeżycia .

Zapraszam do lektury.

(E)

 

____________________

 


Rozmowa z Wróżką Elleni na temat czarów miłosnych

Gazeta WybrczaNie przyciągaj diabła do domu tak mówiła zawsze moja babcia  ...!

 

Dawniej   tak mówiły nasze bacie do panienek które  ciągle wpatrzone były w okno w oczekiwaniu swego księcia z bajki .

Nie przyciągaj diabła do domu ...!

Co ma być to będzie ...!

Sam przyjdzie Bóg Ci go ześle  ...!

 

kobieta opetana przez demona

ZOBACZ FILM


BARDZO CIEKAWA STRONA POCZYTAJCIE


..


Za życia uznana za opętaną, po śmierci - za świętą. Historia młodej Niemki z Klingenbergu do dziś wywołuje emocje. Przypadek Anneliese Michel, młodej Niemki, która zmarła w 1976 roku po serii egzorcyzmów, stał się inspiracją dla kasowego thrillera Scotta Derricksona „Egzorcyzmy Emily Rose".
Ow film obejrzało już ponad 30 mln ludzi. Śmierć Anneliese Michel, filmowej Emily Rose, stała się przyczyną najgłośniejszej - po procesie norymberskim - rozprawy sądowej w powojennych Niemczech. Relacje z procesu, który przeszedł do annałów sądownictwa pod nazwą „procesu egzorcystów", przez dwa lata elektryzowały czytelników gazet w całym kraju. 1 kwietnia 1978 r. ogłoszono wyrok - na karę pół roku więzienia skazani zostali: o. Arnold Renz, ks. Ernst Alt oraz rodzice Anneliese, Joseph i Anne Michel. Zdaniem sądu przyczyną zgonu 24-letniej dziewczyny były egzorcyzmy.

Proces egzorcystów

Prokuratura stwierdziła, że Anneliese była chora psychicznie, lecz zamiast ją leczyć - poddano ją egzorcyzmom, które wycieńczyły jej organizm. Sąd przychylił się do tej argumentacji.
„Winna tej tragedii jest nauka Kościoła o szatanie i opętaniu", pisali publicyści, dowodząc, „do jak wielkiej tragedii prowadzić może wiara w istnienie szatana". Każdego, kto ośmielił się przyznać, że wierzy w istnienie diabła, wyśmiewano jako średniowiecznego obskuranta. Zignorowano jednak zeznania wielu świadków opowiadających o tym, jak Anneliese mówiła wieloma męskimi głosami albo dysponowała nadludzką siłą, której nie było w stanie się oprzeć nawet kilku dorosłych mężczyzn.
Zdumiewające było to, że w obronie egzorcystów nie odezwał się żaden z niemieckich biskupów. Co więcej, Joseph Stangl, biskup Würzburga, który sam wydał wcześniej zgodę na egzorcyzm Anneliese, opublikował oświadczenie, w którym stwierdził, że „szatan nie istnieje, a opętanie jest chorobą".
Pewien pragnący zachować anonimowość ksiądz opowiada, że po tym wydarzeniu episkopat niemiecki był tak przerażony całą sytuacją, że wydał nieformalny zakaz odprawiania egzorcyzmów. Dlatego od niemal 30 lat na terenie Niemiec biskupi nie wydają zgody na przeprowadzanie rytuału wypędzania złych duchów. Zdaniem wspomnianego księdza zaniechanie tej posługi przyczyniło się do ekspansji wpływów satanizmu w Niemczech. Przypadek Anneliese Michel stał się tak głośny, że zainteresowała się nim amerykańska antropolog kultury, prof. Felicitas D. Goodman, której specjalnością było badanie „religijnych stanów wyjątkowych". Goodman posiadała jedną z największych na świecie dokumentacji na temat opętań, religijnych transów i stanów mistycznych, zebraną wśród szamanów, czarowników i wyznawców religii animistycznych.

Ponieważ egzorcyzmy w Klingenbergu były nagrywane, Amerykanka otrzymała 51 taśm magnetofonowych, na których zarejestrowano, jak Anneliese mówi sześcioma różnymi głosami męskimi, a każdy z nich określał siebie innym imieniem (Lucyfer, Judasz, Kain, Nero, Hitler i Fleischmann). Dokładna analiza porównawcza tych głosów, a także naoczne relacje świadków pozwoliły badaczce sformułować wniosek, że zmarła dziewczyna nie była chora psychicznie, lecz znajdowała się w religijnym stanie wyjątkowym zwanym opętaniem.
Profesor Goodman, która bynajmniej nie była praktykującą chrześcijanką, opisała wyniki swych badań naukowych w 1981 r. w książce „Egzorcyzm Anneliese Michel". Jej lektura stała się później dla Scotta Derricksona inspiracją do stworzenia filmu o Emily Rose.
Książka ta zainspirowała także szwajcarskiego naukowca dr. Theo Weber-Arma do zajęcia się przypadkiem śmierci niemieckiej dziewczyny. Przeanalizował on szczegółowo kartę chorobową Anneliese Michel. Okazało się, że kiedy w 1968 r. nastolatka zaczęła skarżyć się na pierwsze ataki demoniczne, lekarze zdiagnozowali epilepsję. Przez następnych sześć lat dziewczyna faszerowana była silnymi lekami antyepileptycznymi - tegretalem, aoleptem i zentropilem - które wywołują szereg niebezpiecznych skutków ubocznych.
Szwajcarski doktor odkrył też, że badania EEG robione w 1969, 1972 i 1973 r. nie wykazały u Anneliese śladów epilepsji, natomiast wycieńczenie organizmu podane jako przyczyna jej zgonu jest identyczne ze skutkami zatrucia wywołanymi długotrwałym przyjmowaniem leków antyepileptycznych. W związku z tym dr Weber-Arm doszedł do wniosku, że na ławie oskarżonych powinni zasiąść nie egzorcyści, lecz lekarze, którzy błędnie zdiagnozowali religijny stan wyjątkowy jako padaczkę. Nie sposób bowiem za objaw epilepsji uznać wstrząsania głową w prawo i w lewo z taką szybkością, że świadkowie mieli wrażenie, jakby oglądali film na przyspieszonych obrotach.

cd...na stronie kliknij zdjęcie wyżej

Rytuały miłosne zaklęcia

Dawniej kobiety nocami marzyły  o swoim jedynym ukochanym, często imaginowały postać swego ukochanego , marzyły śniły nocami nie spały. Ten ich ukochany miał tak , a nie inaczej  wyglądać . Rysowały go na polnej drodze wkładały tam ptasie piórko i szeptały różne zaklęcia :Ach przybądź mój kochany itp. .id...„ malowały też często na płótnie , rzeźbiły jego postać . Często przywoływały go o godzinie 24.00 w nocy (chuchając 9 razy na lustro) malowały palcem na lustrze jego wymarzoną postać, całując lustro przywoływały ukochanego do siebie  Takie przywoływanie swego wymarzonego kochanka lub męża  bardzo często się spełniało dziewicze marzenie . Dawniej dziewictwo było bardzo szanowane a panienki broniły swej cnoty jak najcenniejszego talizmanu. Zazdrościły jedna drugiej mówiąc przy tym słowa

- O tej to się udało  ...!

   Kiedy któraś wychodziła za mąż a byłą młodsza od nich .

Często nagle na drodze stawał wymarzony Książe z bajki ten wymalowany wymarzony wycałowany i wyrysowany . Każda z nich myślała że  to stał się cud  , że ten jej ukochany się zjawiał . Na początku ukochany był wspaniałym urzekającym cudownym mężczyzną  , lecz później okazywało się że był to: sam diabeł  z piekła rodem wyimaginowany przez  samą panienkę  , która często wpadała w pułapkę i sidła zastawione przez samego szatana . za zwyczaj  traciła dziewictwo  , często małżonek znikał zanim pojawiło się potomstwo , lub kiedy  tak się nie stało życie z takim małżonkiem z góry było przesądzone na – Nie !

Ponieważ tacy mężowie podsycani byli ogniem z piekła rodem, mieli skłonności do alkoholu i  do innych uzależnień , byli strasznie nerwowi i impulsywni , maltretowali swoje ofiary aż do krwi raniąc ich serca i potomstwa które zakładali . Ich potomstwo od samego początku było skazane na męczarnie , nie układało się dzieciom w szkołach , czy w pracy , byli konfliktowi , zdani i skazani  byli na potępienie , życie tych dzieci było w czarnym kolorze zazwyczaj kończyli oni na marginesie społeczeństwa  .Takie klątwy ciążyły do 7 pokoleń na rodzinie .Szatan zrobił swoje ...!


Dla tego nasze babcie dobrze wiedziały co mówią i kto był dzieckiem szatana ...

Tak więc moje Panie , radzę zastanowić się  tym czy warto w myślach i marzeniach przywoływać  swego wymarzonego księcia z bajki .

Uwaga zamiast księcia może się zjawić diabeł  w skórze księcia ...

 

Gazeta Wyborcza

 sobota, 28 listopada 2007


Duchy Demony

obejrzyj filmy
Są ludzie, którzy zajmują się wywoływaniem duchów dla rozrywki. Jest to dla nich sposób na zabicie wolnego czasu lub spędzenie wieczoru w gronie przyjaciół.
Odwiedziny z pozaświatów

 

„Byłem poza swoim ciałem, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Mogłem patrzeć na nie, leżące na stole operacyjnym.”
Człowiek, który przeżył śmierć kliniczną,

Ruszyłem przed siebie , ale nie poruszałem się chwiejnym krokiem tylko gładko niemal  jakbym się przesuwał . w końcu wszedłem tak jakby wprost do tunelu  , który był oświetlony światłem .

Sunąłem się nadal wprost przed siebie .Po krotce dostrzegłem coś w ciemności w oddali. Nie panowała tam całkowita ciemność .Wszystko było podświetlone.W dali widziałem miejsce wyraźniejsze od innych, które w porównaniu z innym miejscami wydawało się być jaśniejsze  Poruszałem się nadal nie przez ten jaśniejszy obszar w stronę najjaśniejszego miejsca.

Uznali mnie że już  nie żyję ,a ja chciałem jednak tu wrócić, miałem coś ważnego jeszcze do zrobienia. Tam było cudownie nie czułem bólu .

     

Dusza – coś ulotnego w człowieku lub zwierzęciu, dech nadający mu cechy ludzkie i sprawiający, że jest żywe. W istnienie duszy wierząwyznawcy wielu religii świata. Większość z tych religii (lecz nie wszystkie) uważa duszę ludzką zanieśmiertelną i niematerialną. Różne są też poglądy poszczególnych religii natemat istnienia i świadomości duszy bez ciała oraz tego czy każdy ma osobną duszę, czy też jest ona wspólna. Etymologia tegosłowa w wielu językach nawiązuje do oddechu. Wydaje się więc, że to ten ulotny, niewidzialnysymptom życia przyczynił się do rozwoju pojęcia duszy i jego znaczeń.


Odwiedziny z pozaswiatów
Wyrocznie i co dalej  ...???

Z  prochu  powstałeś  w  proch  się  obrócisz

Galeria duchów

Medium energia śmierci a życia
A tak to się zaczęło zwyczajne zabawy wywoływanie duchów.
i co dalej ?
Byli są i będą a może i kiedyś wrócą tu na ziemię w innej postaci. 


 

Jednym z najważniejszych cierpień jakich doznaje ludzka natura jest to ,cierpienie wywołane przez nową ideę .

Chęć połączenia się z osobą którą się kochało ,a którą odbiera śmierć , należy do najsilniejszych i najbardziej uporczywych pragnień człowieka .To właśnie ono powoduje poczucie opuszczenia , a zarazem całą litanię pytań." Co by było ,gdyby było", wyrzutów,że „ gdyby tylko „ ,oraz rozpaczliwych błagań o jeszcze jedne 5 minut, które moglibyśmy spędzić za utraconym bliskim .

Czasami pragnienie to zostaje zaspokojone dzięki pojawieniu się zmarłego w postaci wizji czy też zjawy , przy czym relacjonujący podobne fakty utrzymują że wyraźnie różnią się one od snów. Są  to chwile przeżyte na jawie, chwile w czasie których bardzo silnie i jak się wydaje , nieomylnie się wyczuwa  obecność zmarłej osoby . epizod taki jest zazwyczaj bardzo sugestywny, a nawet samopotwierdzający, gdyż  pozostaje po nim głębokie przekonanie że spotkanie odbyło się naprawdę.W konsekwencji człowiek nabiera przeświadczenia że rzeczywiście istnieje życie po śmierci . Powszechność  wystąpienia zjaw znalazła swoje odbicie w językach i kulturach ludowych na całym świecie na długo przed początkiem historii spisanej . Także i dziś wizjonerskie spotkania ze zmarłymi są zjawiskiem niezmiernie powszechnym. W licznych artykułach publikowanych w czasopismach medycznych i innych źródłach naukowych stwierdza się iż u znacznej liczby osób pogrążonych w żałobie występują wizje . 

     

 


Czego chcą od nas duchy?
 

Duchy dają czasem o sobie znać w zaskakujących okolicznościach. Dlaczego jednak manifestują swoją obecność? Z jakiego powodu niepokoją żywych?

Bywa, że duchy do jakiegoś miejsca się przywiązują.
Dlaczego dają znać o swej obecności żywym może wyjaśnić historia czarnoskórej dziewczynki z Alabamy. Martwej dziewczynki...

O sprawie stało się głośno pod koniec października 2004 r. za sprawą amerykańskiego czasopisma "Ledger Enquirer", którego reporter opisał niezwykłe zajścia, do których doszło przy Jowers Road w hrabstwie Russell w stanie Alabama. Pod podłogą zaparkowanego nieopodal autostrady szybkiego ruchu wozu mieszkalnego należącego do Johna i Marion Stewartów, odkryto kości nogi i miednicy dziesięcioletniej dziewczynki. Jak wykazało policyjne śledztwo, szczątki te, wciśnięte między warstwy izolacyjne podłogi, zostały tam ukryte przed ponad 10 laty.

Kości odkryto za sprawą ducha ofiary zabójstwa. Stewartowie, ze swoją wnuczką, licząca obecnie 10 lat Stephanie Ogden, mieszkali w domu na kółkach od 1998 r. Stephanie od 5 roku życia miała przyjaciółkę, ciemnoskórą dziewczynkę w białej sukience. Niewidzialną przyjaciółkę.

Stewartowie przyzwyczaili się, że Stephanie w trakcie zabaw rozmawiała z kimś, kogo nie widać, a także do tego, że gdy ich wnuczka piła jakiś napój prosiła o drugą szklankę dla swej towarzyszki. Dorośli traktowali to jako zmyślenia dziecka obdarzonego wielką wyobraźnią. Niepokoiło ich tylko, że Stephanie opowiadała o swej przyjaciółce historię niczym z filmowego horroru.

Po znalezieniu szczątków Stephanie Ogden, obecnie uczennica szkoły podstawowej w Dixie, oświadczyła mediom, że jej niewidzialna przyjaciółka była dla niej bardzo przyjazna, wciąż jednak opowiadała, że przydarzyło się jej coś strasznego.

- Mówiła, że ktoś ją posiekał, a potem włożył pod podłogę - twierdziła Stephanie. - Dziewczynka opowiadał, że nie widziała kim był ten człowieka, bo miał na twarzy maskę. Stephanie jest pewna, że kości odnalezione w domu należą do jej towarzyszki zabaw.

- Możliwe, że ta dziewczynka była duchem - zapewniała publicznie Stephanie Ogden.

Wnuczkę poparł John Stewart. - Nie mam zaburzeń psychicznych i dotąd nie wierzyłem w takie zdarzenia - oświadczył Stewart. - Wierzę jednak, że moją wnuczkę odwiedzała dusza tego dziecka nie pogrzebanego, jak się należy.
przeczytaj dalszy ciąg zródło strony

zrodlo strony 1 2 z 2 następna »


Wrozka_elleni@wp.pl     oceń
5
1

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 885  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki