Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Horoskop cyganski

 

 

 

Horoskop cyganski

 

 

 Horoskop Cyganski


As Karo

 


Urodzeni w okresie: 30 grudnia - 15 luty

Człowiek urodzony w tym okresie jest rozsądny, wytrwały, uczuciowy, cierpliwy. Jest egoistą. Pragnie urządzić swoje życie jak najwygodniej. Drzemią w nim różne pragnienia, takie jak poszukiwanie poklasku, podziwu i sławy. W miłości chciałby przeżyć coś ponad banał. Ciągle szuka tej wymarzonej księżniczki (księcia) z bajki. Rzadko jest szczęśliwy i częściej bywa kochany niż sam kocha. Zazwyczaj bezgranicznie ufa ludziom, co nieraz odbija się na jego życiu osobistym. Jego wielki gust, i wrażliwość predysponują go do zawodów artystycznych. Jest zazwyczaj zbyt tolerancyjny w stosunku do swego potomstwa i dlatego dzieci sprawiają mu dużo kłopotów wychowawczych. Wśród urodzonych w tym okresie rzadko spotyka się uwodzicielskie czy też czarujące kobiety. W małżeństwie lubią rządzić, nie znoszą sprzeciwu i najczęściej są podporą dla "słabych" mężów.

 

7 Pik

 
Urodzeni w okresie:
16 luty - 5 kwietnia

Człowiek urodzony w tym okresie jest dowcipny, rozmowny, pragnie unikać wszelkich sporów i nieporozumień, co jednak nie zawsze mu się udaje. Jest to człowiek uprzejmy i życzliwie usposobiony do wszystkich. Jest urodzonym optymistą. Można polegać na jego prawości i lojalności. Jest powszechnie lubiany, ma wielu przyjaciół i bardzo szeroki krąg znajomych. Sam jednakże lubi odosobnienie. Często zaszywa się w jakimś ustronnym miejscu, by wdać się w samotne rozmyślania. Zawsze kieruje się logika i zdrowym rozsądkiem. Może dojść w życiu do dużych sukcesów w dziedzinie nauki. Urodzeni między 16.II a 5.IV jako rodzice nie odznaczają się szczególną troską o wychowanie potomstwa. Traktowanie dzieci w sposób powierzchowny, niemal obojętny, wynika nie z ich złej woli, lecz z wrodzonego egocentryzmu. Lubią ryzyko, mają skłonności do hazardu, licząc bardziej na szczęśliwy traf niż na prace i konsekwentne działanie.

 

8 Trefl

 
Urodzeni w okresie:
6 kwietnia - 18 czerwca

Człowiek urodzony pod tym znakiem jest bardzo ambitny, lubi podróże i chociaż zazwyczaj jest zamknięty w sobie, gotów jest zawsze do obrony swych interesów. Jest to człowiek poszukujący przygód, wykazujący zamiłowania sportowe. Nie stroni od hazardu i lubi uginać się za szczęściem w przedsięwzięciach ryzykownych. Urodzenie w tym okresie nie mają zbyt wiele szczęścia, ale i o to nie dbają. Własne działania nie przysparzają im dóbr materialnych i jeśli je uzyskują, to głównie dzięki spadkom i darowiznom. Są przyjaciółmi zwierząt, a także miłośnikami i badaczami przyrody. Nie mają zbyt dobrego zdrowia, ale nie lubią się skarżyć ani też zasmucać otoczenia swoimi kłopotami. Wolą być słuchaczami zwierzeń innych niż sami się zwierzać. Kobiety spod znaku 8 Trefl odznaczają się dużą uczciwością, subtelnością i delikatnością. Są bardzo dobrymi matkami, żonami i kochankami.

 

9 Kier

  

Urodzeni w okresie: 19 czerwca - 2 lipca

Jest to jeden z dwóch specjalnych okresów w horoskopie cygańskim.Według dawnych wierzeń, w tym okresie rodzą się ludzie o wybitnych zdolnościach artystycznych. Większość wybitnych artystów cygańskich urodziła się właśnie pod znakiem 9 Kier. Również najwięksi wróżbici cygańscy przychodzą na świat właśnie w tym czasie. Człowiek spod 9 Kier jest praktyczny, sprytny, umie wykorzystać okazje życiowe i zdobywać majątek, jednak łatwo zdobyte pieniadze zazwyczaj równie łatwo wydaje. Urodzeni pomiędzy 19.VI a 2.VII to tzw. niespokojne duchy i trudno im utrzymać się dłużej na jednym miejscu. Już od najmłodszych lat są błyskotliwi, pilni i pracowici. Zwykle niezbyt szczęśliwi w małżeństwie Kobietom przeszkadza w nim zbytnia zaborczość wobec partnera. Mają ogromny temperament, co nie zawsze pomaga w zachowaniu wierności.


 

10 Karo

 
 

 

Urodzeni w okresie: 3 lipca - 10 września

Osoba urodzona w tym okresie jest namiętna i bardzo uczciwa. W obrębie osób ukochanych jest nieustraszonym i niezachwianym przeciwnikiem. Jest wspaniałym przyjacielem, ale i bardzo groźnym wrogiem. Cokolwiek robi - czyni to z całego serca i dzięki temu osiąga powodzenie. 10 Karo jest stała, pewna siebie, ostrożna, dyplomatyczna - potrafi umiejętnie układać swe plany i zręcznie wcielać je w czyn. Ludzie spod tego znaku odznaczają się zazwyczaj dużą siła fizyczną i dobrym zdrowiem. W małżeństwie dążą do zachowania prawa do pewnej niezależności duchowej. Maja własne, indywidualne spojrzenie na świat, lecz nigdy nie narzucają go swojemu otoczeniu.

 

Walet Pik

  

 

Urodzeni w okresie: 11 września - 11 listopada

Ludzie urodzeni w tym okresie są opanowani, pomysłowi, nowatorscy, dążą do osiągnięcia niezależności i zdobycia potęgi. Za wszelką cenę pragnie górować nad otoczeniem. Natchnień do swych projektów życiowych Walet Pik szuka wyłącznie w swoim własnym wnętrzu. Jego idee są oryginalne, a wcielając je w życie okazuje duże zdolności organizacyjne. Jest pełen godności i pragnie, aby otoczenie przystosowało się do jego punktu widzenia. Walety Pik nie lubią zmieniać ani pracy, ani miejsca zamieszkania. W życiu codziennym są raczej konserwatywni, hołdując ostrym zasadom i bardzo nieufnie odnosząc się do wszelkich nowości. Kobiety urodzone w tym okresie są dobrymi żonami i oddanymi matkami, są bardzo gospodarne i oszczednie

 

Dama Trefl

 
 


Urodzeni w okresie:
12 listopada - 22 grudnia

Człowiek urodzony w tym okresie to tzw. niespokojny duch. Nie uznaje ustalonych praw społecznych, natomiast ze wszystkich sił realizuje swoje, czasami ekscentryczne pomysły. Umysł ma bardzo żywy, przepełniony jest pomysłami i projektami. Łatwo go dotknąć i urazić. Za wszelką cenę pragnie zdobyć popularność, jest bardzo łasy na pochwały i wyróżnienia. Kobieta spod znaku Damy Trefl jest szczera, bezpośrednia i otwarta, a jej życzliwy i koleżeński stosunek do mężczyzn nieraz wywołuje nieporozumienia. Jej przyjaźń bywa bowiem uważana za miłość, a miłość za przyjaźń. Cechą Damy Trefl, o której warto pamiętać, jest niezwykła intuicja.

 

Król Kier 

 

Urodzeni w okresie: 23 grudnia - 29 grudnia

Jest to najważniejszy okres w horoskopie cygańskim. Zdecydowana większość osób wysoko postawionej w cygańskiej hierarchii urodziła się właśnie między 23 a 29 grudnia. Król Kier posiada wszechstronne zdolności, co potrafi w życiu umiejętnie wykorzystać. Umie skoncentrować się na swych celach życiowych i dąży do ich realizacji całym wysiłkiem, na jaki go stać. Jest bardzo ambitny. Osiąga powodzenie, lecz nigdy nic nie zostaje mu ofiarowane - osiąga szczyty, ale jedynie swoim ogromnym uporem i właśnie ambicją. Jako przyjaciel jest bardzo oddany, nie można sobie natomiast wyobrazić trudniejszego do pokonania przeciwnika. Doznaną krzywdę pamięta latami, a zemsta za wyrządzone mu zło bywa zazwyczaj okrutna. Królowie Kier są zazwyczaj długowieczni. Dobrą kondycję zarówno fizyczną, jak i psychiczną zachowują do późnej starości.

 

 

 oceń
6
2

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 894  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki