Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 137 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Tajemnica przyszlosci

.

 

 

 

 

 

 

 Wiele osób nie chce znać swojej przyszłości, lecz kiedy przychodzi czas, kiedy borykamy się z nurtującym nas problemem przypominamy sobie o wróżce, dzwonimy i umawiamy się na wizytę z naszym doradcą życiowym. Ci, co przychodzą do nas pierwszy raz, boją się nas wstydzą się otoczenia itp, a często nie wiedzą, od czego mają zacząć jak z nami rozmawiać.

W takiej sytuacji zachęcamy do rozmowy naszych spowiedników, bo to nie jest tak jak niektórzy myślą że u wróżki wszystko się dowiesz owszem  dowiesz się na poszczególne tematy które chcesz omówić, choć inni często myślą sobie siadam i czekam co powie wróżka, co mnie czeka, kim jestem, ile mam lat, gdzie mieszkam i czy jestem wolna/y , czy mężatka ?  Większość mówi to oszustki ja we wróżki nie wierzę, a ja zapytam Cię drogi gościu to, w co Ty wierzysz? Czy nie masz dręczących Cię spraw, które świdrują Ci dziurę w brzuchu i spać nocą nie możesz, bo nie znasz drogi, w która masz podążyć?. Tak drogi czytelniku, nie zapieraj się nigdy i nie mów "nigdy", bo do naszych gabinetów przychodzą ludzie jak do spowiednika, jak do psychologa, często nam właśnie powiedzą to, czego by nigdy nikomu nie powiedzieli, to my służymy radą dla Was i wspólnie znajdujemy dogodne dla Was wyjście z waszej trudnej sytuacji. Dziś, jutro nie wierzysz w nas, nie ufasz nam, ale po kilku wizytach u nas przełamujesz swój strach, kiedy nasze wyrocznie sprawdzają się i kiedy niesiemy Wam, naszą pomoc , później nam wierzysz, choć nie ogłaszasz tego publicznie .

Często nawet na ulicy nie poznajesz nas, dla swojego bezpieczeństwa, by Cię na języki nikt nie wziął. Kiedy przychodzą do mnie klientki często zadaję im pytanie ("CZY JESTES WIERZACĄ OSOBĄ") W 80%slyszę odpowiedz ("TAK JESTEM WIERZĄCĄ OSOBĄ LECZ NIE PRAKTYKUJĄCĄ ")Dla tego właśnie ludzie bardziej idą po poradę do wróżek, jak do spowiednika w kościele?. Kościół jest przeciwny wróżbitom, magom i innym bioenergoterapeutom, jasnowidzom, ale pragnę dodać ze dawniej to właśnie klerycy byli wróżbitami i jasnowidzami, to właśnie kościół wymierzał najsroższe tortury i kary dla swoich poddanych, a także dla magów. Zapraszam do dyskusji na te tematy .

Cdn.


 

oceń
3
0

Karciane tajemnice

 

 

.


 
.. .Wywiad z gazety współczesnej Bialystok

http://www.wspolczesna.pl.Co nas czeka jutro?

Redaktor Dorota Naumczyk

Region.Białystok Gazeta Współczesna

Za ile lat wyjdę za mąż? Ile będę miała dzieci?

A czy tylko jednego męża?

Czy z tym nudziarzem u boku coś mnie jeszcze czeka?

Takie pytania zadają w andrzejkowy wieczór kobiety.

Panów zdecydowanie bardziej interesują pieniądze.

A konkretnie: czy będą ich mieli coraz więcej i więcej...

Andrzejki to najlepszy czas na wróżby – podkreśla białostocka wróżka Elleni.

– Wszystko to, co wywróży się w andrzejkowy wieczór, na pewno się spełni.

Żeby pójść do wróżki w tę sobotę, trzeba było zapisywać się w kolejkę już kilka miesięcy temu. Wigilia imienin Andrzeja to od wieków najpopularniejszy czas na wróżenie. I ponoć tego dnia panny mają największą szansę, by dowiedzieć się, czy i kiedy wyjdą za mąż.

Wróżby w kręgu przyjaciół

- Wróżenie w andrzejki to zwyczaj stary jak świat - zapewnia wróżka Iris. - Pod koniec listopada przychodzą do mnie takie tłumy, że nie mam czasu zjeść śniadania, ani obiadu, a kolację jem po północy, kiedy już przestaję wróżyć... W andrzejki przychodzą do mnie nawet ci, którzy we wróżby nie wierzą.

Ot tak, dla zabawy, mężowie dla towarzystwa dla żon, a koleżanki wyciągają koleżanki.

Wróżka Iris pamięta nawet takie andrzejki, kiedy wróżyła siedmiu kobietom naraz. Kilka lat temu grupka dobrych znajomych postanowiła skrzyknąć się w andrzejkowy wieczór i spotkać w domu jednej z nich. Zapaliły setki świec, przygotowały karty i wosk.

- To była iście nieziemska zabawa! - wspomina Iris. - Usiadłyśmy wszystkie na podłodze, tworząc niezwykły krąg, pełen przyjacielskiej energii. Te wszystkie panie bardzo dobrze się znały i wyglądało na to, że nie mają przed sobą sekretów. Każdej z nich wróżyłam bowiem w obecności pozostałych. Wszystkie więc wszystko o sobie słyszały. Wcześniej poprosiły mnie tylko, żebym nie mówiła złych rzeczy, które karty przepowiadają na przyszłość.

Po wróżeniu z kart wszystkie panie lały wosk. Najpierw rozpuściły w garnku kilkanaście świeczek, a potem lały - tak uzyskany wosk - przez dziurkę od klucza. To nic, że był to zwykły kluczyk od szafy. Ważne że miał największą dziurkę z wszystkich. A ile było przy tym zabawy!

- Nawet ja się skusiłam, żeby wylać sobie z tego wosku jakiś kształt i obejrzeć potem na ścianie jego cień - przyznaje wróżka Iris. - To była naprawdę przednia zabawa i aż żałuję, że nigdy wcześniej tego nie robiłam!

Panie namówiły ją też na inne, nieco mniej popularne, wróżby. Gotowe przepisy, jak przeprowadzać te rytuały, znalazły w internecie. Ot na przykład, wychodziły kolejno na balkon w oczekiwaniu, czy najpierw zobaczą kobietę czy też mężczyznę. Ustaliły sobie bowiem, że mężczyzna wróży rok pełen zmian, a kobieta, że nic się w ich życiu nie zmieni.


Filiżanko, powiedz przecie...

 

                 

Strasznie zabawnie było też, gdy chciały dowiedzieć się, co jeszcze czeka je w życiu i postanowiły spytać o to... cztery filiżanki. Pod trzy włożyły po jednym z trzech przedmiotów: monetę, obrączkę i listek, a pod czwartą - nic. Potem najstarsza z nich wymieszała filiżanki tak, by przyjaciółki nie mogły połapać się, co znajduje się pod którą i kolejno losowały.

Te, które trafiły na monetę, nie muszą się już ponoć martwić o pieniądze. Te, które wylosowały listek - powinny czekać na wielką miłość, a te które obrączkę - oczywiście na męża.

- Ja trafiłam na pustą filiżankę, co oznacza, że w najbliższych miesiącach w moim życiu nie wydarzy się nic nowego - mówi wróżka Iris.

Spragnionym andrzejkowych wróżb podpowiada jeszcze kilka innych sposobów na poznanie przyszłości. Jeżeli przed pójściem spać włożymy pod poduszkę kilkanaście złożonych kartek z wypisanymi imionami i rano wylosujemy jedną z nich, to dowiemy się, kto spośród licznego grona znajomych jest naszym najbliższym przyjacielem.

A jeżeli okaże się, że zupełnie nie kojarzymy osoby o wylosowanym imieniu, to pewnie w najbliższym czasie taką poznamy. Ważne, aby te karteczki wsypać pod poduszkę w wigilię andrzejek, a imię odczytać rano w dniu imienin Andrzeja.


Co robić? Jak dalej żyć?

- Andrzejki to najlepszy czas na wróżby - podkreśla białostocka wróżka Elleni. - Wszystko to, co wywróży się w andrzejkowy wieczór, na pewno się spełni. Bez względu na to, czy karty wskazują na zmiany w naszym życiu osobistym czy też zawodowym, bez względu na to, czy będą to zmiany na lepsze czy też na gorsze...

Wróżka Elleni przyznaje, że z roku na rok zauważa u ludzi coraz większe zapotrzebowanie na wróżby.

- Ludzie mają coraz więcej problemów, a mało czasu, by się nad sobą zastanowić, bo cywilizacja strasznie pędzi do przodu - podsumowuje. - Żyjemy w biegu, więc pojawiają się kłopoty rodzinne, z partnerami, z którymi żyjemy, z dziećmi, a nawet z przyjaciółmi. Ludzie przychodzą więc do mnie w wolnej chwili i pytają: co robić, jak dalej żyć?

Elleni wróży im z kart, z piasku, z wosku, a nawet z fusów od kawy. Po poradę przychodzą do niej osoby w różnym wieku, zarówno dwudziesto- jak i pięćdziesięciolatki. Jeszcze kilka lat temu zdecydowaną większość klientów stanowiły kobiety, teraz to się zmieniło.

- Płeć nie ma w zasadzie znaczenia, przychodzą i mężczyźni i kobiety, mniej więcej po połowie - mówi Elleni. - A pytają też o najrozmaitsze sprawy. Aż sama się czasami dziwę, co ich interesuje...

Panie zazwyczaj chcą poznać tajniki spraw sercowych, panowie pragną dowiedzieć się, czy ich kieszeń będzie pełna pieniędzy. Matki pytają, czy ich córka wyjdzie za mąż, licealistki - jakie studia wybrać, studenci - czy zostać w kraju czy też jechać "za chlebem” do innego kraju Unii Europejskiej.

- Każdy ma jakieś pytania, na które nie umie sam znaleźć odpowiedzi i wtedy idzie do wróżki - mówi Elleni. - A ja jak przyjaciel: wysłucham, poradzę, podpowiem.powrot na stronę startową

..


 

 


oceń
0
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 877  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki