Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 137 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Czym jest sen ...?
 

 


Wczoraj 19-go czerwca 2007r ,maiłam sen  , dziwny  nie wiedziałam co oznacza, ale wiedziałam ze ten sen nie był dobrym snem , w trakcie snu obudziłam sama siebie . zatrzymałam czas , być może nie na krótko , ale to zrobiłam , bo wiedziałam że muszę to zrobić zatrzymać mój czas . Otóż śniło mi się że jestem na lotnisku  z koleżanką która nakłaniała  mnie abym poleciała samolotem do Niemiec , w  śnie nie miałam ochoty z nią lecieć tym samolotem , a także zastanawiałam się co zrobię z domem pieskiem , więc mówię do niej „ wiesz co Edziu ja nie polecę z tobą nie bardzo mnie stać na taką podróż  „ Po drugie nie mam pieniędzy za dużo muszę za mieszkanie zapłacić czynsz , ale koleżanka nakłaniała mnie co raz bardziej .  Powiedziała że wykupi mi bilet  w rekompensatę że jej pomagałam . Po długim namyśle  postanowiłam z nią lecieć , ale  miałam iść do domu po swego pieska , i szybko wrócić na lotnisko , dom mój był nieopodal lotniska , więc wiedziałam że zdążę wrócić na lotnisko z pieskiem . kiedy wróciłam z pieskiem na lotnisko zauważyłam jak samolot jej się wzbija w niebo wysoko , nie mogłam go już zatrzymać w żaden sposób  akcja była nie odwracalna .Pomyślałam sobie że może i dobrze ze nie poleciałam z nią razem tym samolotem , patrząc na to piękne błękitne niebo zazdrościłam jej że ona poleciała do Frankfurtu .

Podeszłam do  kontrolerki celniczki i pokazałam jej bilet  , mówiąc te słowa „

O zobaczy Pani miałam bilet  , koleżanka mi go kupiła i co mam teraz zrobić ?

-  Ona poleciała beze mnie tam sama „

Celniczka  spojrzała na mój bilet i mówi do mnie - „ Niech się pani nie martwi za dwie godziny mamy jeszcze jeden samolot do Frankfurtu  poleci Pani drugim samolotem „

Ja  jednak  zapytałam ją dlaczego mam lecieć drugim samolotem , przecież tu jest godzina 12-ta w południe , nie mogę tak lecieć na inną godzinę jak tu pisze , jednak celniczka uparła się że mi pomoże - co się pani martwi troszkę zamażemy pieczątkę i  nie zobaczą że Pani miała lecieć o 12-tej . Pomazała tam coś w tym bilecie i oddał mi go z powrotem . Powiedziała szczęśliwej podróży . Odeszłam na bok dyskretnie spojrzałam na bilet  , był złożony w polówkę  , widziałam przez papier dużą czarną plamę , kiedy otworzyłam mój bilet  w środku biletu była wielka czarna plama zalana czarnym tuszem , tusz przelał mi się na ręce , cała się nim wymazałam . Nie miłe to było ponieważ tusz się z rąk nie zmywał . W złości wyrzuciłam bilet do kosza , od razu pomyślałam świadomie że coś złego się stanie i nagle obudziłam sama siebie ze snu .. Byłam okropnie spocona moje łóżko przyciągało mnie do ziemi bardzo mocno czułam grawitację . Jeden bok mój był cały zdrętwiały a noga spuchnięta jak bałwan . Przeraziłam się okropnie . Pomyślałam że nie wstanę że nie mam siły wstać . Powiedziałam"  Boże przecież mam grać w radiu o 12-tej  „ Ktoś głośno dobijał się do drzwi , ledwo się wygramoliłam , patrzę właścicielka przyszła po czynsz za mieszkanie , Powiedziałam jej nie teraz Pani Helu , nie teraz muszę szybko grać w radiu , lecz  kiedy ona  mnie zobaczyła ,  powiedziała tylko do mnie „ Kobieto czy ty sama siebie nie żałujesz ? „ - ty nie do radia idź grać a biegnij szybko do lekarza bo z  tobą jest źle ty jesteś chora i to poważnie , to nie żarty , idziemy razem .  poszłam z nią do ośrodka zdrowia  zapisałam się do lekarza  , kiedy doktor mnie zobaczyła spuchnięte brzęknięte moje nogi , zapytała jak długo mam te obrzęki  ?

Odpowiedziałam że okł.  miesiąca , a może i dłużej , lekarz dokładnie mnie zbadała a kiedy zobaczyła moje ciśnienie za głowę się wzięła 220/110 -„  Kobieto Ty już do domu nie pójdziesz ja Cię w takim stanie nie puszcze do domu , od razu do szpitala , w każdej chwili grozi Ci zator wylew zawał  , możesz nawet do domu nie dojść .

Nakrzyczała na mnie strasznie , co ja tyle czasu robiłam w tak poważnym stanie ..?

Kobieto  ...!

Przecież jesteś jeszcze młoda czy ty nie chcesz żyć ..?

 

- Niestety ja nie zgodziłam się na szpital , w żadnym wypadku , powiedziałam że mam pieska w domu . Ona  kazałam mi napisać oświadczenie że  nie wyrażam zgody na pobyt w szpitalu . dała mi leki pod język dwie tabletki i jeszcze jedną inną tabletkę kazała mi pół godziny zaczekać i jeszcze raz zmierzyła mi ciśnienie , spadło na 180/100   po woli przyszłam do domu byłam bardzo słaba  rzucało mnie na boki  wykupiłam leki po drodze i po wili zaczęłam je brać , poczułam się troszkę lepiej , ale nadal jestem strasznie słaba . przypomniałam mój sen i czuję ż eto już chyba był mój  ostatni samolot na tej ziemi , gdyby nie to że poszłam właśnie do lekarza

o gdz. 12.00 -tej , z wielkim żalem przyjęłam to że jestem chora ...

Nie wiem jak długo będę teraz  chora ? -  Ale wiem ,  że ten mój sen był dla mnie ostrzeniem.


 

 

 

- Zapraszam do dyskusji  napiszcie opiszcie wasze sny ....

Tłumaczenie snu oto list z trescia snu :

Przepowiednie interpretacje  snów

 

 

Witaj Droga Elleni!

Postanowiłam podzielić się z Tobą moim niezwykłym ,dziwnym, może nieco groteskowym snem, który niedawno mi sę przyśnił. Wiem, że zajmuje się Pani również interpretacją snów, dlatego też zastanawia mnie symbolika tego mojego snu sprzed kilku nocy.

Sen zaczął się od tego, że obudził mnie telefon od koleżanki, spałam w domu u rodziców. Porozmawiałam z nią chwilę, ona była bardzo podekscytowana bo miałyśmy się wybierać na jakieś wesele znajomej. Po tej krótkiej rozmowie wstałam i zeszłam na dół do kuchni.
Bardzo się zdziwiłam, bo zastałam tam osoby których zupełnie nie znałam, a oni zaczęli się ze mną witać. Próbowałam usilnie sobie przypomnieć kim oni mogą być, co dziwniejsze moi rodzice sprawiali wrażenie, że znają te osoby. Były to głównie kobiety jedna w czerni a druga w kolorowej, dość wyzywającej sukience, raczej nie pasującej do jej wieku, byli też dwaj bracia bliźniacy, i jeszcze jakaś niewyraźna osoba która zdawała się być dzieckiem ale raczej nim nie była. Jedna z kobiet, (ta ubrana na czarno), raczej o nieprzyjemnej szczupłej twarzy dotknęła moich piersi przez materiał bluzki i coś przy tym mówiła, potem usiedliśmy przy stole pod oknem i ona zaczęła mi stawiać karty, ale one nie były takie zwyczajne, rysunki na tych kartach zmieniały się, raz widziałam wannę pełną wody, to krzyż cmentarny który zamieniał się w coś z kolei innego. Ta wanna pojawiła się kilka razy. Najdziwniejsze z tego wszystkiego było to, że po tej kuchni biegało zwierzę,( które raczej należało do tych osób), na początku byłam przekonana, że to sporej wielkości pies ale kiedy podbiegł do mnie i ugryzł mnie w prawą rękę, tak że znalazła się ona cała w jego pysku, ujrzałam konia. Poczułam ból i udało mi się wyswobodzić rękę, gdy nagle ten koń zaczął się krztusić, po czym wypluł jakąś kluskę, wyglądająca jak sporej wielkości pierożek. No i te kobiety były jakieś złe na mnie, podeszły do tego zwierzęcia i zaczęły się troszczyć o niego a nie o to, że przed chwilą zostałam ugryziona. Na tym się sen skończył.


Jaka jest cena analizy snu? Czy w ogóle ten sen nadaje się do interpretacji, czy może jest po prostu zlepką zdarzeń zarejestrowanych na jawie?

Droga Emilio z wielka uwagą  przeczytałam Twój bardzo ciekawy sen i już Ci go interpretuję . Z całą świadomością mogę stwierdzić ze Twój sen jest przestrogą w  chorobie i to bardzo poważnej , lub mówi o narazeniu się oślizgnięciu się o smierć  kogoś bliskiego ,w twoim otoczeniu , lub nawet może dotyczyć samej Ciebie , Mówiłaś że sniło się Ci że kobieta dotykała Cię  i dotykała Twojego ciała  . Czyli sen dotyczyć może twego ciała i samej Ciebie , karty to przeznaczenie , kalejdoskop życia , obrazy w kartach spadały Ci  jak w kalejdoskopie , tzn. ze za jakiś czas  , lub w bardzo szybkim czasie może się cos przykrego  wydarzyć, z praktyki wiem ze może to być jakiś wypadek , lub cos w tym rodzaju .(często oknem jest wyjście z trudnej sytuacji, ponieważ siedziałaś z nią przy oknie , czyli wyraźnie sen mówi o jakimś wydarzeniu z którego znajdziesz wyjście ) (Woda to poważna rozmowa, dyskusja wiadomość lub łzy )(krzyż cmentarny , również jest przestrogą  uniknięciem od jakiegoś ciężaru , śmierci , niebezpieczeństwa kłopotów, wstydu ) (To zwierze które tam biegało to jest zły duch ,szatan  cos złego ,zły człowiek , właśnie to zwierze ugryzło  Cię zraniło , ale ty wyjdziesz z tego obronnie , bo wyszarpniesz się z rąk tego złego człowieka mężczyzny, ujdziesz z życiem)   (Koń to młody mężczyzna, koń się krztusił , był pijany lub mu cos zaszkodzi , lub przeszkodzi w zrobieniu tobie krzywdy  ) a pies, to nie przyjaciel, ( w snach to  raczej  wróg )a w śnie  ten przyjaciel (pies) Cię ugryzł zadał ból zranił , czyli będziesz miała smutek zmartwienie rozterkę od kogoś bardzo Ci bliskiego , może tez tak być ze ten ktoś kto jest  obok ciebie przyjaciel , rodzona, lub  ktoś bardzo bliski tobie , cudem uniknie  śmierci , jeżeli masz problemy zdrowotne to uważaj na siebie . Radziłabym zrobić wszelkie badania i unikać podróży w tych dniach . Te obce osoby są osobami z innego wymiaru czasoprzestrzeni , są to osoby zmarłe , których znają twoi rodzice  z przeszłości , kobieta w czerni to jest staruszka a ta druga kobieta w kolorowej sukience , to jest młoda kobieta  w młodym wieku . Dwaj bracia bliźniacy to również jest podpowiedz  do cyfry 22 uważaj na ta cyfrę i na dzień 22-gi(lub dwie osoby które trzymają się razem bardzo są zżyte ze sobą mogą to być dwaj przyjaciele lub osoby mundurowe np. policjanci ) - dziecko to zgryzota zmartwienie kłopot . Moja rada  motto snu - Sen twój jest przestrogą na coś złego co może się wydarzyć w najbliższym czasie . w domu pracy szkole  lub podróży , musisz mieć w tym czasie oczy szeroko otarte , by uniknąć kłopotów . Pozdrawiam cieplutko Wróżka Elleni  - Pomodlę się o Twoje zdrowie  Ciebie i rodzinę

 

 Zapraszam do interpretacji snów i do dyskusji

Tu Piszcie kochani Wasze listy

- Zapraszam do dyskusji  napiszcie opiszcie wasze sny ....


Tłumaczenie snu oto list z trescia snu :

Przepowiednie interpretacje  snów 


Witaj Droga Elleni!

Postanowiłam podzielić się z Tobą moim niezwykłym ,dziwnym, może nieco groteskowym snem, który niedawno mi sę przyśnił. Wiem, że zajmuje się Pani również interpretacją snów, dlatego też zastanawia mnie symbolika tego mojego snu sprzed kilku nocy.

Sen zaczął się od tego, że obudził mnie telefon od koleżanki, spałam w domu u rodziców. Porozmawiałam z nią chwilę, ona była bardzo podekscytowana bo miałyśmy się wybierać na jakieś wesele znajomej. Po tej krótkiej rozmowie wstałam i zeszłam na dół do kuchni.
Bardzo się zdziwiłam, bo zastałam tam osoby których zupełnie nie znałam, a oni zaczęli się ze mną witać. Próbowałam usilnie sobie przypomnieć kim oni mogą być, co dziwniejsze moi rodzice sprawiali wrażenie, że znają te osoby. Były to głównie kobiety jedna w czerni a druga w kolorowej, dość wyzywającej sukience, raczej nie pasującej do jej wieku, byli też dwaj bracia bliźniacy, i jeszcze jakaś niewyraźna osoba która zdawała się być dzieckiem ale raczej nim nie była. Jedna z kobiet, (ta ubrana na czarno), raczej o nieprzyjemnej szczupłej twarzy dotknęła moich piersi przez materiał bluzki i coś przy tym mówiła, potem usiedliśmy przy stole pod oknem i ona zaczęła mi stawiać karty, ale one nie były takie zwyczajne, rysunki na tych kartach zmieniały się, raz widziałam wannę pełną wody, to krzyż cmentarny który zamieniał się w coś z kolei innego. Ta wanna pojawiła się kilka razy. Najdziwniejsze z tego wszystkiego było to, że po tej kuchni biegało zwierzę,( które raczej należało do tych osób), na początku byłam przekonana, że to sporej wielkości pies ale kiedy podbiegł do mnie i ugryzł mnie w prawą rękę, tak że znalazła się ona cała w jego pysku, ujrzałam konia. Poczułam ból i udało mi się wyswobodzić rękę, gdy nagle ten koń zaczął się krztusić, po czym wypluł jakąś kluskę, wyglądająca jak sporej wielkości pierożek. No i te kobiety były jakieś złe na mnie, podeszły do tego zwierzęcia i zaczęły się troszczyć o niego a nie o to, że przed chwilą zostałam ugryziona. Na tym się sen skończył.


Jaka jest cena analizy snu? Czy w ogóle ten sen nadaje się do interpretacji, czy może jest po prostu zlepką zdarzeń zarejestrowanych na jawie?

Droga Emilio z wielka uwagą  przeczytałam Twój bardzo ciekawy sen i już Ci go interpretuję . Z całą świadomością mogę stwierdzić ze Twój sen jest przestrogą w  chorobie i to bardzo poważnej , lub mówi o narazeniu się oślizgnięciu się o smierć  kogoś bliskiego ,w twoim otoczeniu , lub nawet może dotyczyć samej Ciebie , Mówiłaś że sniło się Ci że kobieta dotykała Cię  i dotykała Twojego ciała  . Czyli sen dotyczyć może twego ciała i samej Ciebie , karty to przeznaczenie , kalejdoskop życia , obrazy w kartach spadały Ci  jak w kalejdoskopie , tzn. ze za jakiś czas  , lub w bardzo szybkim czasie może się cos przykrego  wydarzyć, z praktyki wiem ze może to być jakiś wypadek , lub cos w tym rodzaju .(często oknem jest wyjście z trudnej sytuacji, ponieważ siedziałaś z nią przy oknie , czyli wyraźnie sen mówi o jakimś wydarzeniu z którego znajdziesz wyjście ) (Woda to poważna rozmowa, dyskusja wiadomość lub łzy )(krzyż cmentarny , również jest przestrogą  uniknięciem od jakiegoś ciężaru , śmierci , niebezpieczeństwa kłopotów, wstydu ) (To zwierze które tam biegało to jest zły duch ,szatan  cos złego ,zły człowiek , właśnie to zwierze ugryzło  Cię zraniło , ale ty wyjdziesz z tego obronnie , bo wyszarpniesz się z rąk tego złego człowieka mężczyzny, ujdziesz z życiem)   (Koń to młody mężczyzna, koń się krztusił , był pijany lub mu cos zaszkodzi , lub przeszkodzi w zrobieniu tobie krzywdy  ) a pies, to nie przyjaciel, ( w snach to  raczej  wróg )a w śnie  ten przyjaciel (pies) Cię ugryzł zadał ból zranił , czyli będziesz miała smutek zmartwienie rozterkę od kogoś bardzo Ci bliskiego , może tez tak być ze ten ktoś kto jest  obok ciebie przyjaciel , rodzona, lub  ktoś bardzo bliski tobie , cudem uniknie  śmierci , jeżeli masz problemy zdrowotne to uważaj na siebie . Radziłabym zrobić wszelkie badania i unikać podróży w tych dniach . Te obce osoby są osobami z innego wymiaru czasoprzestrzeni , są to osoby zmarłe , których znają twoi rodzice  z przeszłości , kobieta w czerni to jest staruszka a ta druga kobieta w kolorowej sukience , to jest młoda kobieta  w młodym wieku . Dwaj bracia bliźniacy to również jest podpowiedz  do cyfry 22 uważaj na ta cyfrę i na dzień 22-gi(lub dwie osoby które trzymają się razem bardzo są zżyte ze sobą mogą to być dwaj przyjaciele lub osoby mundurowe np. policjanci ) - dziecko to zgryzota zmartwienie kłopot . Moja rada  motto snu - Sen twój jest przestrogą na coś złego co może się wydarzyć w najbliższym czasie . w domu pracy szkole  lub podróży , musisz mieć w tym czasie oczy szeroko otarte , by uniknąć kłopotów . Pozdrawiam cieplutko Wróżka Elleni  - Pomodlę się o Twoje zdrowie  Ciebie i rodzinę
Zapraszam do interpretacji snów i do dyskusji

Tu Piszcie kochani Wasze listyMagiczna poduszeczka na  besseność

1-Nazbieraj całą reklamówkę po zaupach listków brzozowych .
2-umyj je dokładnie osusz i pozostam na poł godzinki do wyschnięcia . (listeczki muszą być cieniutkie najlepiej z młodej brzózki )
3-Uszyj zieloną poduszeczkę i włóż do srodka wszystkie listki , jak będzie ich za mało dozbieraj ich jeszcze .
Tak przyszykowaną poduszeczkę podkładaj sobie do snu , lub do wypoczynku , a zobaczysz jak będziesz spała i jak się czuła na drugi dzień .
Listków można nazbierac na zapas , suszone też będą zimą nam przydatne .oceń
4
1

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 851  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki