Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Wróżby z fusów po kawie

 

 

 

Ludzie chcą wiedzieć kim jestem, co robię czym się zajmuję ?
Jak spędzam mój cenny czas ?

 

 
Wróżenie z kawy i z fusów od kawy
Wrozby sie z pianki kawy a takze z jej fusów.Wzorki  ktore powstają na brzegu szkalniki lub filizanki , mówią nam co się wydarzy w najbliżyszym czasie  lub dniu .

(Wróżba przedstawia dwa znaki zodiaków )Symbole które widnieją na szklance kawy , są to : Strzelec Byk litera H, Y , i poniżej jest powrót lub rozstanie , dwóch strzałek w oddalających się kierunkachdo strych spraw lub nowa droga . Kolejne jest widoczne serce widoczny znak , drzewo,droga ,ptaki , (nowa droga ,nowe zycie itp...)-woda, ryby , delfin świat (podróż inna daleka droga, daleka podróż zmiana dotychczasowego życia na inne lepsze itp..) i jeszcze jedenznak małej rybki .

czasami pojawiają się nawet literki lub znaki zodjaków . czesto znaki run


 


Aby wróżyć z kawy w filiżance potrzebna jest kawa bardzo drobno zmielona  ,w małą filiżankę kawy wsypujemy miarkę kawy okł, jednej dużej łyżeczki od herbaty , do małej brytfanki od kawy lub kubeczka lub małego bardzo garnuszka wlewamy tylko tyle wody ile mieści się w filiżance  odrobinkę mniej jak mieści się w filiżance , później dosypujemy łyżeczkę kawy i łyżeczkę cukru o ile ktoś pije kawę słodzoną , gotujemy to na wolnym ogniu , kawa musi się zagotować tak aż pianka z niej podniesie się  prawie ze kipiąc ,nie mieszamy kawy , kolejne szybko wlewamy kawę do filiżanki i odstawiamy ja na kilka minut 5-10 minut pijemy po woli kawę medytując nad  tym co byśmy chcieli aby się nam spełniło , lub co byśmy chcieli w niej zobaczyć . Powoli wypijamy wysysajac ostanie kropeli kawy  a filiżankę z fusami odwracamy do góry dnem i fusy które tam pozostały rozmieszamy po całej filiżance aż do góry . szybko stawiamy filiżankę na talerzyku od kawy odwróconą do góry dnem po pół godzinie zaglądamy do wnętrza filiżanki i czytamy to co tam jest w środku filiżanki . uwaga nie wolno jej podnosić do czasu pół godziny i nie wolno tam zaglądać do środka bo duszek ucieknie i nie sprawdzi się wróżba , życzę udanej wróżby taką wróżbę można powtarzać  raz na dzień .

 

 

 

Kiedy parzymy kawę dla siebie , lub dla innych osób , gości rodziny, nie zawsze zwracamy uwagę na co jest w szklance. Zazwyczaj zwracamy uwagę na to, by nasza kawa dobrze się zaparzyła. Często w kawie są pokazane znaki na które nie zwracamy uwagi, lub nie wiemy co one oznaczają.  Dziś chcę na tym przykładzie pokazać wam jak wygląda urok  który możemy zobaczyć w naszej szklance lub filiżance z kawą . Tutaj  wyraźnie widzimy oko szatana które oznacza to, że na tej sobie której zaparzono tą kawę jest narzucony straszliwy urok. Nie zawsze pojawiają się takie znaki, jednak wielokrotnie pojawiają się podobne pęcherzyki powietrza zwróćcie uwagę na to co one przedstawiają. Bardzo często pojawiają się dwa pęcherzyki tak jak oboje oczu oznaczją to że, urok jest narzucony od dwóch osób.

  Milej wróżby i milej zabawy

 

 


oceń
2
6

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 899  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki