Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Czy klątwę można rzucić na odległość

 

 

 

 

 

Ludzie mówią różne cuda pod wpływem silnych emocji,dla tego negatywna energia najczęsciej z wielką siłą wędruje do nadawcy na którego narzucamy klątwę.

 

 

 

 

 

 

Byłam dla kogoś życzliwa, dobra oddana , a  ten ktoś chciał nas wykorzystać i manipulował naszą dobrocią uczuciem, nie był wobec nas szczerą osobą .  Kiedy dowiadujemy się o tym, w pierwszej chwili ogarnia nas złość, a później chęć zemsty za doznane krzywdy, wyrządzone nam przez taką osobę lub osoby. Najprostszym sposobem jest narzucenie na ta osobę klątwy korzystając z rekwizytów jakie mamy od tej osoby mogą to być zdjęcia włosy paznokcie pismo ubranie lub inne przedmioty należące do tych osób.

Możemy zrobić też lalkę Voodoo lub inna woskową lalkę do której włożymy karteczkę z  życzeniem złego które ma się stać tej osobie.W chwili wielkiego napływu gniewu, napływa nas negatywna energia (taka jak atom),którą możemy posłać w kierunku tej osoby która zraniła nas lub wyrządziła nam wielką krzywdę. Możemy to zrobić posyłająć taką klątwę przez internet na dane osobowe, lub zdjęcia takiej osoby. Dziś mamy szersze pole do popisu, to nie kiedys że nikt nic nie wiedział o takich czy innych czarach przez komputer. Klątwa na odległość przy pomocy komputera też będzie miała swoje działanie.

Do takich rytuałów też możemy wykorzystać,jak wcześniej wspomniałam lalki Voodoo,woskowe lalki z kitu pszczelego lub robimy taka lalkę z mąki i soli albo z chleba,szyjemy z materiału. Dobry czarodziej lub czarownica, która bawi się czarną magią, zawsze wie jakiego materiału ma użyć do takiej magii by komuś zaszkodzić.Czarownik nie boji się tego że klątwa do niego wróci, czy spadnie na niego.To dla niego nie ma znaczenia, bo on otrzymuje ofiarę w postaci zapłaty za czary.Następnie zaklina swoje dary które otrzymuje od swoich zainteresowanych stron robiących rytuał złej, lub dobrej białej magii uzdrawiającej czyjeś otoczenie,życie lub dobra materialne.Czyż nigdy nie przytrafiło się tobie, odczuć na własnej skórze czyjeś spojrzenie za twoimi plecami, nie czułeś napływu uderzenia gorąca, lub odczucia chłodu, albo czasem jakiś cień przemknął ci przed oczayma.Mówiłeś oj zdawało mi się i powątpiewałeś w swoje zdarzenie.Lub jakieś inne natretne myśłi mieszały Ci w głowie bez żadnej przyczyny i powodu. Ja  ci powiem jedno-„ to było naprawdę, to się wydarzyło, to był wpływ innej materii energii przesłanej na twoją osobę”.Z magią jest podobnie przy talizmanch  ochronnych które możesz sam zrobić wkładając do nich swoja pozytywną lub negatywna energię. Talizmanem może być kamień, liście, gałązki drzew, runa lub inne przedmioty domowego użytku. Talizmanem dobrym lub złym może być coś co kupisz w sklepie z pamiątkami. Taki talizman o pozytywnej, lub negatywnej energii można podarować każdemu i ta osoba nawet nie będzie widziała że otrzymała od Ciebie ”bombę” z negatywna energią, która zrujnuje jego zacisze domowe, lub w pracy,szkole czy w środku lokomocji. Podobnie jest kiedy otrzymasz dawkę złej energi w napoju, wiele osób stosuje taką magię na zdobycie kochanka i jego przychylności względem nas.

(e)

 

 

Magie miłosną możemy rownież wykonac na odległość poprzez wykorzystanie zdjęć danej osoby.Dziś na świecie dzieją się rózne cuda, są rzeczy i zjawiska nie wyjaśnione i jeszcze nie zbadane a to że magia działa i istnieje, jedni w to wierzą a drudzy nie wierzą, ale z wiekiem i czasem sami sie przekonują że coś działo się w jego życiu pod wpływem działania dobrej,lub złej energii.


Często zdrowy mężczyzna w sile wieku staje się impotentem beż żadnego powodu i żaden lekarz nie może znaleźć przyczyny tego co się z nim dzieje i dlaczego,gdyż wszystkie jego  badania i wyniki są dobre.

Piszecie do mnie rozpaczliwe listy-Ktoś mnie przeklął rzucił na mnie klątwę.

Nie zasłużyłam-em sobie na to aby ktoś rzucił na mnie klątwę.

A jednak nie wiedzie mi się w życiu, czego kolwiek się nie dotknę

wszystko wymyka mi się z pod kontroli.Nie wiedzie mi się w pracy, ani też w domu z domownikami, co mam robić jak ta klątwę zdjąć z siebie i mojej rodziny? Nie chcę tak żyć, po co mi takie życie skoro cały czas mam pod górkę.Kiedyś byłam szczęśliwa a dziś nie potrafię się śmiać i cieszyć życiem.Przecież nic złego nikomu nie zrobiłam nie przeklinałam, nie zazdrościłam.Nie pojdę do lekarza i będę mu o tym mowiła , bo mnie wyśmieje i powie że postradałam rozum. Pomóż mi dobra wróżko , bo tylko w tobie jedyna moja nadzieja byś mi pomogła i zdjęła ze mnie tą straszną negatywną energię.


 

.


oceń
30
6

Więcej o klątwach

 

 

 

Pewna dziewczyna zakochała się w pięknym chłopaku . Nie potrafiła żyć bez niego , nocami nie spała , nie jadła, tylko o nim myślała cały czas. Pewnego dnia gdy wyszła do miasta po zakupy, na rynku spotkała cygankę, która jej powiedziała kilka tajemnic. A mianowicie o tym jej chłopaku w którym była tak bardzo zakochana. Cyganka powiedziała jej że za półtora roku oni się pobiorą i będą żyli w wielkiej miłości i zgodzie, że ten chłopak jest tylko dla niej stworzony, Powiedziała jej że ona urodzi dla niego dwoje dzieci , wróżba dziewczynie bardzo się spodobała . Ale cyganka  powiedziała jej jeszcze to że, pewnego dnia mąż jej odejdzie z jej dziećmi daleko , daleko a ona zostanie sama i będzie kaleką . Powiedziała jej jeszcze by jej mąż nie siadał za kierownica , bo auto przyniesie dla nich zgubę. Minęło kilka lat , wróżba spełniła się co do wybranego chłopaka , tak jak powiedziała cyganka , pobrali się i mieli dwoje dzieci chłopczyka i dziewczynkę. Razem byli szczęśliwi i bardzo się kochali , mieli dobrą pracę , zarabiali dobre pieniążki i zbudowali swój piękny dom w którym zgodnie żyli.

Dzieci miały już po kilka lat . Pewnego dnia poszli razem po zakupy i znów spotkali ta cygankę która kiedyś jej wróżyła . Kobieta od razu poznała cygankę i podeszła do niej i powiedziała jej że wróżba się spełniła , że ma wspaniałego męża i cudowne dzieci, podziękowała jej za wróżbę i położyła cygance 10zł na rękę za jej dawną wróżbę .

Cyganka spojrzała na te 10zł i powiedziała do niej to za mało bym mogła zmienić wasze przeznaczenie i uratować Cię od zguby, musisz mi dać 10tysięcy inaczej stanie się tak jak mówiłam.  Kobieta popatrzyła na cygankę zaśmiała się i powiedziała do cyganki „ Co ty tyle pieniędzy ode mnie żądasz za coś co ja już mam i nie potrzebne są mi teraz twoje wróżby , bo moje marzenie się spełniło , a mąż i tak mnie kocha ponad życie i do żadnej innej nie odejdzie i nigdy mi dzieci nie odbierze . Cyganka plunęła jej pod nogi i powiedziała te sowa do niej:

„ Wybrałaś pieniądze a nie swoje szczęście , więc pamiętaj na drugi rok o tej porze twoja wróżba się dopełni , nie szukaj mnie więcej , bo mnie już nie zobaczysz „

Powiedziała jej te słowa i odeszła spluwając jej trzy razy pod nogi , coś tam jeszcze wymamrotała pod nosem i poszła. Kobieta wróciła do swego męża i dzieci i poszli na zakupy.

W ich życiu wszystko układało się pomyślnie , niczego im nie brakowało , rodzice też im pomagali i byli naprawdę szczęśliwą rodziną. Któregoś dnia jej mąż dostał sm-sa na komórkę aby zagrał w loterii o samochód . Wysłał kilka  sm-esów i okazało się że los mu tak sprzyjał że wygrał auto BMW. Oboje skakali do góry że takie szczęście ich spotkało . Pojechał  odebrał nagrodę bez żadnych przeszkód . Do ich szczęścia tylko auta brakowało, bo swego nie mieli i musieli korzystać z pomocy ojca  który pomagał im od czasu do czasu w różnych transportach.  Dla tego ich radość z wygranej była tak ogromna, że nie mogli się nacieszyć, tym że małżonek wygrał upragnione auto. Zbliżał się długi 3 dniowy weekend , postanowili pojechać na wycieczkę nad morze . Zabrali ze sobą  sprzęt , do wędkowania , oraz inne przedmioty , które były im potrzebne. Pogoda im sprzyjała , był to maj piękna słoneczna pogoda po za lekkimi zachmurzeniami przed  południem, w  połowie drogi  nagle runął przelotny siarczysty grad z deszczem,  widoczność była bardzo słaba , na kilka metrów przed nimi piorun uderzył w drzewo które  rozłupane spadło na ich samochód , miażdżąc auto. Konary drzewa wbiły się głęboko w małżonka i dwójkę dzieci które siedziały na tylnym siedzeniu , zginęli na miejscu . żona która siedziała obok małżonka po uderzeniu konarem drzewa straciła wzrok , którego już nigdy nie odzyskała, ona jedna tylko się uratowała z tego wypadku , mąż i dzieci zginęli , a ta została kaleką do końca życia.

Po kilku dniach przypomniała sobie przepowiednię i klątwę cyganki , która ja ostrzegała , przed tym co ma się wydarzyć a ta pożałowała dania jej tej sumy pieniędzy , by odwrócić klątwę . Powiem jedno, morał z tego że nie chwal dnia przed zachodem słońca a jeżeli napotkasz cygankę na drodze , która będzie chciała Ci powróżyć , to radzę  Ci dać jej pieniądze bez wróżenia , normalnie na życie i chleb , nie radzę wyśmiewać się z żadnej wróżby że się nie spełniła ,  gdyż nigdy nie wiesz dokładnie kiedy klątwa , lub to nieszczęście na Ciebie spadnie .(e)

 

Podobna historia wydarzyła się też na Podlasiu

W pewnej małej wiosce . Żyła tam pewna kobieta , o której mówiło się wiedźma , kobieta ta była bardzo złą kobietą , każdego kogo napotkała , życzyła mu źle , wyzywała , przeklinała po mimo to że nikt jej nic złego nie zrobił. Do kogo nie zaszła i popatrzyła na plony lub zwierzęta , zaraz się tam działy różne dziwne rzeczy , rośliny schły , więdły nie wydawały plonów a czasem nawet połowa pola , była stratowana przez dziki , lub płatami wysychało pole , tak że plonów nie można było zebrać wcale . Niekiedy deszcz ulewny właśnie w tym miejscu spadał i całymi morgami zborze wykładał. W zagrodach bydło padało pomorem, gdzie/kolwiek ta kobieta nie spojrzała swoim okiem , a miała jedno zielone a drugie piwne , zdychało wszystko , krowy i świnie oraz inne zwierzęta . Cała wieś drżała przed nią , nawet ksiądz mówił że to jest szat w ciele kobiety. Kiedyś sąsiadka tej kobiety poszła do stodoły po siano dla krów , wchodziła po drabinie , a kiedy ta na nią spojrzała i wypowiedziała d niej te słowa „ a zgiń przepadnij „ Tamta kobieta spadła z drabiny uderzyła się głową o klepisko i zabiła się . Zostawiła czworo małych dzieci jako sieroty. Innym razem kiedy szła gościńcem i napotkała kogoś z krowami jak je pędził do zagrody z pastwiska , do wieczora w tej rodzinie padało bydło krowy wzdęło i pozdychały. Czasem wołano na pomoc moją babcię , lub mojego dziadka by pomógł bydło uratować. Kiedy chodził dziadek do bydła , nie zawsze zdążył uratować ich bydło, ale uratował chociaż to które jeszcze nie zdechło. A moja babcia okadzała wtedy zagrody , stodoły i domy od nieszczęść. Kiedyś ta wiedźma też przeklęła jedną kobietę życzyła jej aby tamtą szlak trafił , a oznaczało to piorun z nieba . Właśnie kiedy przeklęła swoją sąsiadkę , tego dnia była straszna burza , kobieta ta stała przy piecu gotowała dla rodziny jedzenie aż tu nagle  piorun  strzelił w komin a z komina wpadł do pieca wyszedł przez drzwiczki lekko uchylone i uderzył w ta kobietę i zabił ją na miejscu . Kobieta ta była tak porażona piorunem aż była cała czarna zwęglona. Piorun rozprysnął się i wypadł przez okno. Tak wielką siłę miała ta wiedźma .  Cała wieś się jej bała . Ale czasem potrzebowali jej pomocy by cudze inne uroki zdjęła z chorych dzieci  , wołali ją by zarazę zdjęła i dziecko od śmierci uratowała.

Kiedy dobrze i hojnie jej zapłacili , chodziła i zdejmowała zarazy i choroby z ludzi a czasem nawet przejmowała porody. Któregoś dnia tez była straszna ulewa i burza , wracała ona polną drogą do domu , nagle piorun z wysoka uderzył w nią  i zginęła na miejscu również porażona od pioruna. Taki sam los ja spotkał jakiego życzyła wiele razy innym niewinnym ludziom. Wieś opowiadała ze spotkała ją kara Boża , że Bóg ją ukarał za krzywdy jakie ludziom wyrządzała.

(e)

Przez 11 lat żyła z igłą w głowie


Chińska dziewczynka przez 11 lat żyła z igłą w głowie. Kiedy była niemowlęciem wbili jej ją członkowie rodziny. hińczycy, którzy zgodnie z chińskim programem kontroli urodzeń powinni mieć tylko jedno dziecko, przeważnie pragną mieć syna. Kiedy urodzi się dziewczynka często są niezadowoleni. Pewna rodzina posunęła się jednak za daleko. Jej członkowie zaraz po przyjściu na świat dziewczynki wbili jej igłę w głowę. W chińskich wioskach powszechne jest bowiem przekonanie, że wbicie w głowę dziecka igły spowoduje jego śmierć. Dziewczynka jednak nie umarła.Nie wiedzieli o tym rodzice małej Chinki. Kiedy pięć lat temu trafiła do szpitala z bardzo wysoką gorączką lekarze odkryli, że ma w głowie kawałek metalu. Operacji usunięcia ciała obcego jednak wówczas nie wykonano. Zabieg był za drogi dla rodziców dziewczynki. Odbył się dopiero w tym tygodniu. Lekarze wreszcie usunęli igłę z głowy 11-letniej Chinki.

Matka dziewczynki zapowiedziała, że pozwie członków rodziny.

źródło: www.timesonline.co.uk

 

 


oceń
22
6

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 880  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki