Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Klątwa rodzinna

 

 

Klątwa rodzinna  to jedna z wielu klątw

 

 

 

 


Klątwa rodzinna


 

Powiadają ludzie że w wielodzietnych rodzinach dzieci bardziej są zżyte ze sobą że utrzymują kontakty. Więc opowiem pewna historię o tym że to jest nieprawdą. Żyła sobie wielodzietna rodzina dawno, dawno temu. Kiedy byli jeszcze mali rozumieli się i byli ze sobą zżyci, ale w późniejszym czasie , każdemu coś odbiło do głowy , bo każdy z nich chciał się wywyższyć być kimś lepszym jeden od drugiego. Jeden na drugiego psioczył i przeklinał a na dowód tego jedna siostra odsuwała się od drugiej a brat od brata, ich dzieci nie utrzymywały kontaktów rodzinnych z siostrzenicami i bratankami.Oczywiście z biegiem lat potęga rodziny zmalała do”0” kontaktów rodzinnych. Gdyż każdy z nich chciał dorównać i pokazać ze jest lepszy od drugiego. Jedna siostra całkowicie się od nich odsunęła ze względów takich że zauważyła że spotykanie się z nimi nie przynosi dla niej radości, tylko same straty. Bo kiedy dawniej im pomagała była dobrą siostrą , później kiedy przestała im pomagać a sama miała trudności, to żadne z nich nie chciało jej pomóc ,ani podtrzymać jej na duchu kiedy tego potrzebowała najbardziej, więc zrozumiała ze nic tu po takiej rodzinie i wyparła się ich całkowicie, wtedy rodzina jednoznacznie orzekła że ich siostra zwariowała i jest głupia bo z nimi zerwała kontakty i nie chce mieć z nimi  nic wspólnego.Jednak ona dobrze wiedziała dlaczego z nimi zerwała kontakty. Dziś żyje sobie jak Pani spokojnie bezproblemowo i nie ma żadnych wyrzutów sumienia , jest jej z tym dobrze i ma wreszcie spokój od nich. A to czy jest mądra, czy głupia to wie tylko ona sama i ludzie którzy ją otaczają i ja odwiedzają , ma przyjaciół , koleżanki niczego jej nie brakuje, czego o nich po części nie da się powiedzieć.

W każdym bądź/razie daje sobie radę bez nich i bez ich jakiejkolwiek pomocy , a co gorsza nawet nie tęskni za nimi. Morał z tego wynika taki że sami na siebie ponarzucali klątwy i szukają winnych za ich ciężkie życie skazując na samotność i samolubstwo swoje dzieci które żyć będą z dala od rodziny, a ich dzieci i dzieci-dzieci podobnie żyć będą. Większość ludzi rodzeństwa a w tym rodziców , przeklinają swoich bliskich domowników przyciągając do siebie i do nich negatywną energię wraz z nienawiścią . Dla tego nie wiedzie się im od pokoleń. Gdyż w ich sercach żyją chwasty nie wyplenione od lat, pierwszym chwastem jest zazdrość , zawiść, duma i pycha, które to są przekazywane w genach dla ich  potomstwa z pokolenia na pokolenie.

 

 

W większości za to ponoszą winę rodzice , którzy adorują własne dzieci, wyróżniając je i przekreślając drugie dziecko już z chwilą urodzenia , Porównując je do siebie , lub do kogoś z rodziny mówiąc słowa –„Ty to nasz bo jesteś podobny do mnie, a ten nie nasz, bo jest  podobny do nich”. Takie dziecko jest już od małego skazane na niepowodzenia. Krzywdę wyrządzają im sami rodzice, powodując że inne rodzeństwo odsuwa się od nich z powodu takiego że, jest gorsze i inne jak oni.Podobnie jest z dziećmi z jednego związku który był wcześniej zawarty, a z którego wywodzi się pierworodne rodzeństwo. Związek nam się rozpadł , nie udało się ale jest potomstwo z tego związku. Kiedy układamy swoje życie i decydujemy się na kolejne potomstwo wówczas bardzo często odsuwamy od siebie lub obarczamy je wina za nasz nieudany związek i odsuwamy  te dzieci narodzone wcześniej w poprzednim związku. Jak wcześniej wspomniałam te dzieci są już skazane na pasmo niepowodzeń życiowych.Przy takich klątwach często moija czas i krzywda wyrządzona takim dzieciom i tak wróci do nas,zazwyczaj drogo płacimy za takie pomyłki w pózniejszym czasie, gdyż te dzieci nigdy nie będą małe , kiedyś będą dorosłymi ludzmi, zrozumieją sami że zostali pokrzywdzeni przez rodziców,za nieudane życie osądzą ich i odpłacą im.Gdyż tą klątwę sami wysyłaliśmy i wróci ona do nas jak bumerang.


 

 

.

 oceń
16
6

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 909  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki