Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Ktoś rzucił na mnie urok i klatwę

 

 

 

10 najstraszniejszych klątw w historii

 

http://niewiarygodne.pl.10-najstraszniejszych-klatw-w-historii

 

 

 

 

 

 

 

Najczęściej patrząc na zakochanych kiedy my jesteśmy samotni, inni ludzie zazdrością tego że inni się kochają , często jest taką osoba nasza bliska przyjaciółka , której ze wszystkiego się zwierzamy, lub ktoś obcy a samotny. Czasem jest ktoś z naszego grona rodzinnego,ktoś komu się w życiu nie udało. Dla tego ogromne znaczenie ma to. że kiedy pada na nas złośliwe oko zazdrosnych ludzi, nie wiemy dlaczego nasz związek i nasza miłość odchodzi, lub dzieje się coś złego między nami.Dla tego przychodzicie i prosicie mnie o pomoc, której udzielam Wam poprzez oczyszczenie waszej negatywnej energii, różnymi rytuałami i modlitwą.

- Moja rada nie opowiadajcie nikomu o swojej miłości,ani o tym, jak jest między Wami To są intymne sprawy o których się nie zwierzamy, bo nigdy nie wiemy kto jest prawdziwym waszym przyjacielem i jakie myśli ma w głębi duszy.

 

 

 

 

 

Ktos na mnie rzucił klątwę

 

Ktoś rzucił na mnie urok

 

 

Piszecie do mnie rozpaczliwe listy-Ktoś mnie przeklął rzucił na mnie klątwę.

Nie zasłużyłam-em sobie na to aby ktoś rzucił na mnie klątwę.

A jednak nie wiedzie mi się w życiu, czego kolwiek się nie dotknę

wszystko wymyka mi się z pod kontroli.Nie wiedzie mi się w pracy, ani też w domu z domownikami, co mam robić jak ta klątwę zdjąć z siebie i mojej rodziny? Nie chcę tak żyć, po co mi takie życie skoro cały czas mam pod górkę.Kiedyś byłam szczęśliwa a dziś nie potrafię się śmiać i cieszyć życiem.Przecież nic złego nikomu nie zrobiłam nie przeklinałam, nie zazdrościłam.Nie pojdę do lekarza i będę mu o tym mowiła , bo mnie wyśmieje i powie że postradałam rozum. Pomóż mi dobra wróżko, bo tylko w tobie jedyna moja nadzieja byś mi pomogła i zdjęła ze mnie tą straszną negatywną energię.

 

 

 

 

 

 

Zauroczenie

 

Zauroczeni

 

 

 

Jak to mówią miłość nie wybiera , w miłości nie ma granic wiekowych . Miłość to energia która pozostaje w naszym sercu duszy umyśle. Często w waszej tragicznej miłości zmieniło się wszystko dla tego że czyjaś ręka , lub magia położyła na to kres , tzn. inna osoba przyczyniła się do tego że się rozstaliście, ja to tak odbieram. Kiedy o tym rozmawiacie on w popłochu i w złości  nie wraca do tego tematu. Być może jego żona maczała w tym palce, lub inna osoba która wam złorzeczyła. Bardzo często tak się dzieje , kiedy człowiek jest zauroczony , kocha bezgranicznie i na ślepo z tym że urok z czasem moja. Kiedy przychodzą do  mnie kobiety i zamawiają mężów od uroków , zazwyczaj pod wpływem rytuałów które wykonuje na prośbę osób którzy korzystają z moich usług, takie chwilowe oczarowania   mijają. Do uroków często  nie trzeba magii kiedy człowiek sam się zauroczy inną osobą.

Lecz by zdjąć taki urok musimy skorzystać z usług osoby parającej się magią. W waszym przypadku mogło tak się stać. Często marzymy w nieudanym związku o kimś innym kogo pragnęlibyśmy pokochać Ibyć kochanym, jest to naszą słodką tajemnicą . Któregoś pięknego dnia staje przed nami człowiek na którego czekaliśmy wiele lat , który spełnia nasze oczekiwania, po mimo to że mamy rodzinę , lub związek na którym nam już  nie zależy , bo nie czujemy się w nim bezpieczni , nieszczęśliwi , jesteśmy zestresowani takim życiem które po woli staje się naszą udręką . W takim czasie przychodzi oczarowanie , inaczej mówiąc miłość zaślepienie, (podobnie jest z urojoną ciążą.) W końcu poddajemy się takiej osobie i zakochujemy się w niej do szaleństwa. Jednak ta druga połówka , która była zauroczona nami , lub nas zauroczyła , napotyka w swoim życiu przeszkody , mam tu na myśli małżonków. Broniąc swojej partnerki , lub partnera oczyszcza go energetycznie od wszelkich , czarów i czy magii. Dla tego my sami później nie potrafimy zrozumieć tego że nasz partner , lub partnerka pozostawiają nas bez słowa a wielka miłość gaśnie. Tym się rożni urok na bazie prawdziwego uczucia. Tak zdarzyć  się może i w waszym przypadku że partner lub partnerka jest przerażony i ucieka od nas co może być dowodem tego że ktoś starał się o to by nie miał z nami nic wspólnego a my sami nie możemy go powstrzymać by został/a z nami.

„E”

 

 

 

 


oceń
15
2

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 854  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki