Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Zamawianie zwierząt od klątw i uroków

 

 

 

 

 

Zamawianie zwierząt od złych oczu i klątw złorzeczeń.

 

Tu opisze wam bardzo ważną sprawę, o ile szukacie dobrej szeptuchy, a wiem ze wiele osób się ogłasza jako wielcy uzdrowiciele i  posiadają  dar uzdrawiania i zamawiania od  klątw i uroków ludzi i zwierzęta.Proponuję zaproście ich do siebie.

 


Wiecie dobrze że taka szeptucha może uratować wasz dobytek i wasze zwierzęta. Dziś wiele osób ogłasza się, że zamawia od klątw, uroków. Aby to sprawdzić zaproście ich do siebie do obory i poproście by zdjęli z bydła klątwy i uroki i oby wasze bydło wyzdrowiało. Nie jestem pewna ile osób pojedzie do was by to uczynić. Ja jeżdżę na każde zawołanie i pomagam w uzdrawianiu zwierząt i oczyszczaniu ich od klątw i uroków złorzeczeń wścibskich i złych sąsiadów.Mój dziadek był znachorem zamawiał bydło od róznych,chorób, złego oka a także czarów,wielu osobom pomógł, a moja bacia ,też chodziła po domach i zamwiała od klątw i uroków i nieszczęść.Zamwiała też dzieci. Dla tego mam odwagę smiało o tym napisać, bo się na tym znam .

W dzisiejszych czasach ludzie wierzą i nie wierzą w rózne takie szeptuchy i zaklinaczy, a jednak do czasu. Kiedy przychodzi dramat do znajdujecie drogę do nszych domów, zapominacie że nie wierzyliście w takie cuda, tylko biegiem szukacie kogoś takiego jak szeptucha .

   

Posłuchaj co mówi natura


Osoby obdarzone darem uzdrawiania , oczyszczają energetycznie nie tylko ludzi ale i zwierzęta. Jeździłam wiele razy na wieś  do zwierząt i kocham to, że mogę pomóc w uzdrowieniu zwierzątek. Ludzie są mi wdzięczni za to że im pomogłam.Zwierzęta podobnie jak ludzie cierpią i czują ból. Krowy przestają mleko dawać a swiniaczki padają , chore i umierają. Dobra rada zawsze patrzcie czym karmicie swoje bydło,bardzo często pasza dla zwioerząt jest skarzona, lub napromieniowana, o czym nie liczni tylko wiedzą.W takich przypadkach nawet  żadna szeptucha nie pomoże kiedy karma dla zwierząt jest wysoce napromieniwana i skarzona, często jest importowana  z zazgranicy i dla tego moja ogromna prośba, zwracajcie uwagę na to co kupujecie dla swoich zwierzątek.Bardzo często robię rózne nalewki dla zwierzątek jak mają biegunkę a miedzy innymi , nalewka z kasztanów na spirytusie uzdrawia nie tylko ludzi ale i zwierzęta, dla tego zabezpieczcie się jesienią w kasztanowe cuda, by  mieć przez cały rok, jak znalazł cudowne lekarstwo .


 


oceń
6
5

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 887  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki