Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Talizmany ochronne oko proroka

Talizmany ochronne do nabycia


POKAZ
 
W Turcji, gdziekolwiek spojrzysz znajdziesz wiele „oczu" spoglądających na Ciebie. To tradycyjna w tureckiej kulturze ozdoba Nazar Boncuğu (bonjouk) lub „Oko Proroka chroniące przed złym spojrzeniem". Ludzie wieszają mały amulet oka proroka po tylnej stronie lustra w samochodzie, blisko drzwi wejściowych do domu czy biura, czy wreszcie przypinają małe koraliki z okiem proroka na wewnętrznych stronach ubrań. Czasami nawet można zostać obdarowanym przez życzliwego gospodarza małym paciorkiem Nazara. Oka proroka stanowią piękne uzupełnienie wzornictwa bransoletek, naszyjników, kolczyków czy pierścionków. Można uznać, iż Nazar spotkamy wszędzie tam, gdzie sięga ludzkie oko.

Krótka historia NAZAR

Pewnego razu był kamień na skraju morza, którego nawet siła stu mężczyzn i ogromna moc dynamitu nie mogła poruszyć i rozłupać. Był również człowiek w miasteczku nieopodal morza, który był znany ze złego spojrzenia (Nazar). Po długich wysiłkach mieszkańcom udało się przekonać tego człowieka, aby udał się z nimi nad brzeg morza. Gdy się tam znaleźli, Nazar odrzekł: „O Boże, cóż to za wielki kamień". Tuż po wypowiedzeniu tych słów wszyscy zebrani usłyszeli wielki trzask i zobaczyli jak ten olbrzymi głaz rozłupał się na dwie części.


NAZAR - przykładowe wierzenia

Siła oka proroka (Nazar) jest powszechnie akceptowana, jako element występujący w życiu codziennym. Wyraz Nazar oznacza patrzenie lub spojrzenie, które jest często spotykane w literaturze w określenia jak „ Nazar dotknął jej", w odniesieniu do młodej kobiety, która na przykład zagadkowa traci wzrok. Oto inny przykład obrazujący moc Nazar. Kobieta rodzi zdrowe dziecko, o czym sąsiedzi przychodzą by zobaczyć maleństwo. Eksponują szczególnie komplementy podkreślające jak zdrowe i urocze jest niemowlę. Po tak wielkim zauroczeniu tygodnie później dziecko zostaje znalezione martwe w swojej kołysce. Śmierć dziecka nie znajduje żadnego racjonalnego wytłumaczenia. W tej sytuacji jest to przypisywane Nazar. Komplementy kierowane w określoną część ciała dziecka mogą wywołać Nazar. Dlatego każda turecka matka mocuje na ubranku swojego dziecka mały paciorek Boncuk. ( Można w tym miejscu znaleźć pewne analogie w odniesieniu do naszej polskiej kultury, gdzie jako element ochronny dla dziecka przed urokami stosuje się czerwone dodatki do ubranek. ) Gdy znajdzie się zniszczonego Nazar Boncuk, oznacza iż wypełnił swoje zadanie ochronne i szybko powinien być wymieniony na inny.


NAZAR na świecie

Oko proroka występuje nie tylko w kulturze tureckiej, ale także w wielu innych krajachUWAGA
Bardzo ważny talizman nie osiągalny w Polsce oko proroka jest do nabycia juz u mnie od dzis zamow ten talizman Talizman chroni przed urokami klątwami i czarami . W Grecji najczęsciej jest stosowany dla  noworodków i nowożeńców do ochrony domu i biznesu.

 malutkie oczy proroka na wisiorek są w cenie 7zł


Te amulety uchronią Cię przed złym spojrzeniem
są do nabyciaDuze serduszko z okiem proroka cena 20zl+koszt wysyłki a małe naagrafkę  10zł

to oko proroka nie jest do sprzedania

Oko proroka jest jedynym amuletem ochronnym, który jest bardzo silnym amuletem ochronnym w Turcji Grecji jest uważany za najsilniejszy amulet szczęścia, który chroni przed złem, odrzuca je i przynosi szczęście w każdej dziedzinie najczęściej jest stosowany przy urodzinach noworodków, przy zaręczynach ślubach i innych okolicznościach. Oko Proroka zapobiega złu, które ma się wydarzyć klątwom i urokom. Kiedy człowiek jest zauroczony oko Proroka potrafi w tajemniczy sposób zniknąć na naszej szyi z łańcuszka gdzie nie jest to prawdopodobne , a jednak zdarzają się tam takie rzeczy , w Polsce jest mało znanym talizmanem .


OKO SZCZĘŚCIAWzrok ma niezwykłe właściwości. Potrafi onieśmielać, paraliżować, a nawet rzucać uroki. A wszystko dlatego, że - świadomie lub nie - wysyłamy najsilniejsze wiązki naszych myśli w kierunku obiektów, na które patrzymy...

Nie przypadkiem matki przez wieki chroniły swoje nowo narodzone dzieci przed wzrokiem obcych i zakładały im na lewą rączkę kawałek czerwonego materiału (energia czerwieni, jak wiadomo, odbija negatywne wibracje). Nie bez powodu też chłopi, by zbiory nie poszły na marne, ziarno przygotowane do zasiewu święcili i chronili przed obcym spojrzeniem.
Siła wzroku może obezwładniać, czyniąc nas bezbronnymi i podatnymi na złe wpływy. Wiedzieli o tym nasi przodkowie, więc nauczyli się umiejętnie przed nią bronić. Jeśli więc czujesz, że ktoś wysyła Ci nieżyczliwe spojrzenia i chcesz się przed nimi obronić, możesz skorzystać ze sprawdzonego sposobu i stworzyć swój własny ochronny amulet, tzw. oko szczęścia. Jego moc jest ogromna, gdyż nie dość, że odbija ono nieżyczliwe spojrzenia, to jeszcze chroni przed urokami i czarami.

Co trzeba przygotować

  • owalny kamyk wyłowiony z rzeki, strumienia, jeziora czy morza lub odpowiednio spiłowany kawałek drewna (najlepiej dębiny)
  • cztery świece: białą, niebieską, zieloną i czarną.
  • cztery farby olejne w tych samych kolorach co świece.

Zanim zaczniesz sporządzać swój amulet, najpierw oczyść przygotowany kamień pod chłodną bieżącą wodą i wystaw na działanie słońca - połóż go na parapecie na 3 godziny. Drewno wystarczy wysuszyć na słońcu.

Jak go wykonać

Do przygotowania oka szczęścia zabierz się w pierwszy piątek miesiąca. Poczekaj do wieczora. Gdy już za oknem będzie ciemno, zapal przygotowane świece w następującej kolejności: białą, niebieską, zieloną i czarną.
Następnie na kamieniu bądź drewnie nowym pędzlem namaluj białą farbą białko oka o kształcie migdału. Niech farba dokładnie pokryje tworzywo. Potem na białku namaluj dwukolorową tęczówkę. Najpierw użyj koloru niebieskiego, a gdy farba wyschnie, namaluj na nim mniejsze koło zielone. Będzie to wyglądało dość niesamowicie, ale właśnie takie ma być Twoje magiczne oko.
Potem, delikatnie i w miarę dokładnie, namaluj w środku dwukolorowej tęczówki czarną źrenicę. Zrób to bardzo ostrożnie, by farby nie zlały się ze sobą i by źrenica nie była za duża. Następnie, również bardzo ostrożnie, obrysuj całe oko (czyli w gruncie rzeczy obszar białej farby) cienką czarną kreską tak, by stało się ono wyraźniejsze.
Pamiętaj, by w trakcie malowania w żadnym wypadku nie płukać pędzla w samym rozpuszczalniku. Barwy nie powinny się ze sobą mieszać, więc przy malowaniu po każdej farbie zmieniaj rozpuszczalnik i dokładnie myj pędzel. Możesz też za każdym razem użyć innego, czystego pędzla.

Na czym polega jego działanie

Każda z użytych przez Ciebie barw ma swoją moc i znaczenie. Biel jest symbolem czystości odrodzenia i szczerości intencji. Będzie Cię ona chronić przed nieżyczliwym spojrzeniem i jego złymi następstwami. Niebieski, dzięki swej wysokiej wibracji, nada Twemu oku siłę i moc czystego, pogodnego nieba, wzmacniając jednocześnie Twoją wiarę w siebie. Kolor zielony ochroni Cię przed czyjąś nieżyczliwością, ale też doda sił i odwagi. Czerń w tym wypadku ma spełniać rolę "łącznika" między mocą poszczególnych barw i przez to uczynić Twoje oko wyjątkowo skutecznym.

Rytuał sycenia mocą

Na zakończenie, gdy Twoje oko szczęścia będzie gotowe, umieść je kolejno nad płomieniem każdej ze świec i przy każdej powiedz:
"Stworzyłam(em) to oko dla swojej ochrony, niech twojej barwy moc przed złymi spojrzeniami mnie broni".
Wypowiadając to zaklęcie, myśl o tym, co mówisz. Powtórz je cztery razy nad każdą świecą i wyobraź sobie, że barwa świecy łączy się z odpowiednią barwą w oku szczęścia i wzmacnia ją.
Następnie kolejno gaś świece, ale ich nie zdmuchuj. Odłóż amulet w miejsce, gdzie nie dochodzi światło słoneczne i nie zaglądaj do niego przez całą dobę. Tak przygotowane oko szczęścia możesz nosić stale przy sobie bądź tylko w sytuacjach, kiedy boisz się np. jakiejś rozmowy lub czujesz, że ktoś Ci źle życzy. Pamiętaj jednak, by nie dawać go nikomu do ręki. Jego moc przeznaczona jest tylko dla Ciebie. W przypadku zatarcia kolorów lub ich uszkodzenia, rytuał musisz powtórzyć.

 

 


JESTEM W POSIADANIU TAKICH AMULETÓW

 


 

wysyłam pocztą - cena za sztukę 10zł - plus znaczek pocztowy i koperta zamówienia składać na pocztę


 

 

wrozka.elleni@wp.pl


lub telefonicznie 0600114369 jest ograniczona ilość tyle co widać na zdjęciu,

(duże talizmany oczy  nie są na sprzedarz za zadne pieniądze)


 

  

+ koszt przesyłki za list polecony

 
CENA 15ZŁ
+ koszt przesyłki za list poleconyPIERŚCIEŃ ATLANTÓW, POZŁACANY60zlPIERŚCIEŃ-ATLANTÓW-srebrny 50zl
runy pojedyncze 20zl


skrypty ochronne

 

elleni10@wp.pl


oceń
18
5

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 836  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki