Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Po co chodzimy do szeptunek i wróżek

 

 

 

Po co chodzimy do szeptnek i wróżek


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na Podlasiu jest wiele regionów gdzie mieszkają kobiety które zajmują się czarami zamawianiem od klątw i uroków , chorób zwierząt oraz wykonują wiele innych rytuałów i magii.

Mają to nabyte we krwi po swoich przodkach i przekazach rodzinnych .

Odwiedzają nas w tym celu ludzie i proszą o pomoc. Jednym pomagamy i ludzie tu przyjeżdżając nawet z dalekich zakątków polski i zagranicy są szczęśliwi że tak się dzieje że jest ktoś kto im może pomóc w ich kłopotach zdrowotnych , uczuciowych , finansowych lub innych  zagadnieniach i sprawach odnośnie ich dobytku .

Są też u nas szeptuchy czarownice które szkodzą na życzenie, odprawiając złe rytuały i czarną maję voodoo . O tym głośno się nie mówi jest to temat tabu , jednak miedzy sobą  w każdej wsi nawet dziecko wie gdzie mieszka dobra szeptucha czy zła i kto komu pomaga a kto komu szkodzi , czasem zdarza się ze zajmują się tym również  mężczyźni , nikomu to nie przeszkadza .

Za zwyczaj ksiądz tylko na ambonie krzyczy na takich ludzi którzy odprawiają te starosłowiańskie obrzędy. Znamy się na magii i czarach od  wielu pokoleń .

Do czarów magii i różnych rytuałów wykorzystujemy 4 żywioły - ziemi, wody,ognia,  powietrza . Korzystamy ze świętych relikwii, takich przedmiotów jak zioła , owoce, jajka a czasem wykorzystujemy do tego zwierzęta i ludzi. Dla nas to wszystko jedno co do czego i kiedy wykorzystamy , ważne jest to aby nasza magia działała. Jedni w nasze czary i rytuały wierzą a inni patrzą na to z przymrużeniem oka mówiąc że to są zabobony , a my jesteśmy nawiedzone . Jednak kiedy przychodzi czas że muszą skorzystać z naszych usług pukają do naszych drzwi prosząc o pomoc . Nikomu nie odmawiamy , chyba że uznamy że tej czy innej osobie nie możemy pomóc , wtedy taka osoba nie otrzyma u nas pomocy, chyba że pójdzie do innej szeptuchy, czy zaklinaczki, wróżki, wybór należy do tych którzy nas odwiedzić chcą . Ja zajmuję się przepowiedniami z kart Tarota oraz kartami klasycznymi. Mam bogaty wachlarz swoich usług. Zajmuję się bioenergoterapią , wróżbami z wahadełkiem różdżką, odnajduje zaginione osoby oraz , interpretuję sny . Zajmuję się także medium , pismem magnetycznym , obcuje ze światem zmarłych na życzenie klienta zdejmuje klątwy uroki i czary oraz jeżdżę na wieś zamawiać zwierzęta .Urodziłam się tu na Podlasiu w Białymstoku i spędziłam cześć mojego życia. Wiele tajników wróżb i magii nauczyłam się też od romów

W trakcie czytania mojej strony , dowiecie się więcej o mnie .

Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych wpisów o magii czarach zaklęciach i wróżbach , a także innych związanych z czarami interesujących opowiadań . Jeżeli uznacie że strona jest ciekawa i będziecie mieli wiele ciekawych pytań , wejdziecie na mój mini czat , możecie tam napisać kilka słów do mnie , o ile będę wolna w tej chwili odpiszę wam na wasze zagadnienia. Możecie też do mnie wysłać list na moją pocztę lub przyjść do mnie osobiście , bądź odwiedzić mnie  w Białymstoku.

Życzę miłej lektóry.

(E)

 

 

GRY  


Czy każdy może wróżyć ?

 

Wróżenie z kart może być zabawą , relaksem. Nie należy kart traktować jako własnej wyroczni, ani bać się przyszłych wydarzeń.Warto jednak wziąć pod uwagę uwagi, rady, przestrogi, upomnienia oraz szanse , które jednak karty nam odkryją i zastanowić się , nad tym co widzimy w naszym rozkładzie kart,by przypartując się naszym układom nie popełnić błędów w interpretacji kart, o tym musimy zadecydować sami. Czasem karty mogą nas ostrzec przed pułapka losu, czasem dzięki nim uda się nam uniknąć ryzyka i być szczęśliwym gdy los się uśmiecha do nas .Nie koniecznie musimy iść do wróżki by się o tym przekonać.Można tez samodzielnie nauczyć wróżby z kart, wymaga to jednak siły zaparcia i chęci wiary we własne możliwości, pewnego talentu , oraz wyostrzonej intuicji, czy mamy talent wróżbiarski czy nie – to trzeba sprawdzić w praktyce, intuicją każdy z nas jest obdarzony mniej lub więcej, aby ją wyostrzyć potrzeba nam do tego,duzo czasu i cierpliwości i treningu. Podobno człowiek rodzi się ze zdolnościami prognozowania bardziej,lub mniej . Niektórzy posiadają takie zdolności lecz mają je uśpione.

Inni otrzymali je po przodkach w genach .

 


Kilka kart z zycia kilka pytanWchodząc do gabinetu wróżki zazwyczaj zadajemy
najważniejsze pytania odnośnie naszej wróżby. 

 Po czym poznać prawdziwą wróżkę ?

 

Prawdziwa wróżka i dobra wróżka , powinna wiedzieć to: kiedy układa karty w rozkładzie z pytaniem co było - co się wydarzyło? Powinna widzieć to co się wydarzyło i to co się stało. Powinna poinformować swoją klientkę o tym co się wydarzyło w jej życiu . Po tym poznamy prawdziwa wróżkę .

Przychodząc do wróżki  zadajemy pytanie :

To co będzie ?

Jest to pytanie odnoszące się do odpowiedniego tematu , nap... uczucia, finanse, dom, rodzina, oraz inne sprawy finansowe zdrowotne, kariera zawodowa , wiele pytań mamy kiedy zdecydujemy się na udzielenie nam pomocy w naszym zagadnieniu. Prawdziwa wróżka i dobra wróżka , powinna wiedzieć to: kiedy rozkłada  karty, w rozkładzie z pytaniem - To co będzie co się wydarzy ?


Kolejnym pytaniem jest pytanie "dla serca" W tym pytaniu mieści się wiele pytań i odpowiedzi. Ktoś chce dowiedzieć się o sprawach uczuciowych,co go czeka, kogo pozna, lub z kim się rozstanie, lub czy dalszy związek  potrwa i jak długo? Czasem zadajecie  pytania, jak długo będę czekać na moją druga połówkę i czy w ogóle pojawi się taka osoba w waszym życiu ?

 Układ dla serca odpowiada wróżbie i odpowiedzi na pytania o uczuciach i okolicznościach poznania partnera, przyjaciela, mówi o związkach które mogą  się narodzić, lub o zawarciu małżeństwa, Mówi o czasie spotkania lub poznania partnera. 

Ten układ „ To czego się nie spodziewam” udziela informacji o tym co się wydarzy w najbliższym czasie, opowiada o tym ze w najbliższym czasie, może się wydarzyć coś złego, lub dobrego. Układ ten może być dla nas  przestrogą przed podejściem decyzji ostatecznych. Mów również o spotkaniach telefonach i ważnych  informacjach które wydarzą się a my tego się nie spodziewamy. W naszym życiu może wydarzyć się wiele szczegółów o których karty nas powiadamiają . Należy zastosować się do tego lub nie .

 

 

O czym myślę? w tym układzie karty nam odpowiadają na nasze ważne pytania i sekrety o których myślimy nie zdradzając nam o czym myslimy.


W układach kart „Kocha nie kocha” Pytania zawarte w tym układzie dotyczą uczuć partnerskich jak też związków . Karty  podpowiadają nam na te pytania.

Te pytania mowią same za siebie

 

 

Wejdz na moje stronki o wróżbach i czarach

 

wybiesz dowolny numer kliknij na ten numer

 

 

.


oceń
0
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 859  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki