Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Ja w mediach TV- Prasa

 

Rozmowy w TokuEwa Drzyzga
i Wróżka Elleni

 

Z sennika mezatki ja w Tvn rozmowy w toku

 

Rozmowy w toku: Z sennika mężatki

15:55 TVN piątek, 26 marca 2010

talk-show

prow. Ewa Drzyzga


Zwyczajni ludzie zwierzają się Ewie Drzyzdze i telewidzom ze swoich radości i smutków. W programie poruszane są trudne i kontrowersyjne tematy. Prowadząca i zaproszeni eksperci pomagają rozwiązywać konflikty rodzinne. Podpowiadają np. jak wyjść z impasu małżeńskiego, czy tego między rodzicami a dziećmi. Ewa Drzyzga próbuje także dotrzeć do ludzi, którzy chcą z nią porozmawiać, ale z różnych przyczyn nie mogą przyjechać do studia.

Ewa Drzyzga rozmawia z kobietami, które są w szczęśliwych związkach, a mimo to w snach zdradzają swoich partnerów. Każda z zaproszonych do studia pań opowie o swoich fantazjach seksualnych, które ujawniają się dopiero w nocy. Nie potrafią wytłumaczyć sobie przyczyn tych zachowań. Niektóre z nich zaś mają z tego powodu wyrzuty sumienia.

 

 

 

Zapraszamy
Co Wy na to !


Już w krótce kolejna emisja  Wrózki Elleni
w programie  Jazda figurowa Tv4

ZAPRASZAMY

Co Wy na to !Onet.pl wywiad z wrózką Elleni

http://magia.onet.pl.

Uzależnieni od wróżekElleni: - Wystarczy, że prawdziwa wróżka spojrzy na człowieka i już zna jego przeszłość oraz przyszłość. Karty to tylko pomoc. Dar jasnowidzenia ma się od Boga i aniołów. Wróżka może się czasem pomylić, ale do kogo można mieć wtedy pretensje. Do Boga i aniołów?
Stanowisko Kościoła wobec świata magii jest jednoznaczne: korzystanie z horoskopów, usług wróżek, bioenergoterapeutów, uzdrowicieli, wywoływanie duchów i kupowanie talizmanów jest sprzeczne z wiarą katolicką. Stanowi grzech przeciwko pierwszemu przykazaniu: nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Gdy chrześcijanin uprawia tego typu praktyki, wystawia się na niebezpieczeństwo działania złego ducha, którego celem jest zerwanie więzi z Bogiem. Dodam ze kościól , mówi wiele , ale czy wiara katolicka i kościół , nie zmusza nas wbrew  naszej woli do  przyjęcia wiary katolickiej ?
Czyż nie jest to grzechem zmuszać kogoś do uznania wiary nie mając o niej żadnego pojęcia ?

Nasza wiara i kościól nakłania nas do przyjęcia wiary noworodków , które nie mają zielonego pojęcia o niczym , jednak kościół wymusza na rodzicach przyjęcie  wiary katolickiej juz  kilka tygodni po narodzinach dziecka . Cóż może wiedzieć o tym taki kilkutygodniowy noworodek , która wiara i religja jest własciwa . Skąd możemy wiedzieć ze to własnie Bog tak powiedział o wrózbitach i potępił wszystkich znających się na czarach i mających siły nadprzyrodzone , że to nie jest dane nam od Boga czy od szatana . Kiedy pismo święte biblia została napisana z kronik 300lat po śmierci Chrystusa .
Nie po drodze nam z Kościołem, ale ludzie i tak do nas przychodzą. Mam klientki, które proszą mnie o zaklęcie w danej sprawie, a zaraz potem idą pomodlić się w tej samej intencji – przyznaje Elleni, wróżka z Białegostoku.

Repertuar jej zdolności jest imponujący. Elleni wróży z kart, z wosku, a nawet z fusów po kawie. Odnajduje zaginione osoby. Przesyła energię na odległość. Interpretuje sny. Potrafi zdejmować klątwy i uroki. Najczęściej jednak klienci proszą ją o rzucenie czaru lub zaklęcia. Elleni oferuje: zaklęcia miłosne, uwodzenia, wzmocnienia związku oraz przyciągania pieniędzy.– Mogę pomóc w każdym kłopocie. Samotni panowie przychodzą do mnie ze zdjęciami różnych dziewczyn i pytają, która będzie dla nich najlepsza. Już kilka małżeństw tak skojarzyłam – mówi. – Dzięki zaklęciom pomagam znaleźć pracę, rozwiązać problemy w biznesie. Karty mówią, jaką inwestycję założyć, jaki zawód wybrać, czy kupić nowe mieszkanie.

Jak rzuca się zaklęcie biznesowe? – Dziś była u mnie pani, która ma piękną kwiaciarnię, ale ostatnio interes w ogóle jej nie idzie. Sprawdziłam, że wiszą nad tą kwiaciarnią złe oczy, czyjaś zazdrość. Oczyściłam to miejsce ze złego, pomodliłam się, zapaliłam świeczkę, talizman dałam. I kwiaciarnia znów zacznie dochód dawać. Moje wróżby i zaklęcia sprawdzają się w 95 proc. – zaznacza wróżka.

Nie ukrywa, że niektóre osoby pojawiają się u niej bardzo często. – Nie potrafią sobie same poradzić, nie mogą żyć bez moich rad. Chcą wiedzieć, co je czeka i jak mają postąpić. Oczyszczam je energetycznie i następuje poprawa. Dlatego znów przychodzą. Wróżki zawsze były i będą potrzebne – dodaje.
Ja w prasie i televizji i TVN  i regionalnej obiektyw Białystok

filmy o WRÓZCE ELLENI

wejdz i zobacz film


Longina Grzegórska-Szpyt, współpraca Paweł Olwert

Magia biznesu

10 grudnia 2008 13:33, ostatnia aktualizacja 13:33

 

Jest to cel realny. Jak twierdzą psycholodzy, w kryzysie najlepiej sprzedaje się nadzieja. Psycholog biznesu Jacek Santorski uważa, że kompromitacja analityków i doradców z Wall Street, korzystających z wiedzy matematyczno-fizycznej, zachęciła część przedsiębiorców do poszukiwania porady u wróżek wykorzystujących metafizykę i astrologię. - Trudno powiedzieć, czy jest to zjawisko szkodliwe, czy pozytywne. Niemniej psychologia bardziej pozytywnie odnosi się do oferty wróżki Elleni z Białegostoku (za 150 zł rzuci klątwę lub urok na konkurenta) niż do praktyk nieuczciwej konkurencji i czarnego PR - śmieje się psycholog. Elleni ma w ofercie również narzędzia pozytywne - amulety dla biznesmenów (od 20 do 60 zł za sztukę), które cieszą się - jak twierdzi - rosnącym powodzeniem. Astrolodzy biznesu wieszczą, że prawdziwy kryzys dopiero nadejdzie, i nadzwyczaj łagodnie odnoszą się do nietrafnych prognoz zawodowych analityków. Analitycy bowiem to tylko odrębny gatunek jasnowidzów, tyle że pozbawionych intuicji.

Cd.na stronie

http://www.newsweek.pl.
U WRÓZKI ELLENI


http://www.wspolczesna.pl.
Ja z Wróżką  Grażynką .
Takie to życie Wróżek jedni nas kochają a inni nas unikają , jednak jesteśmy potrzebne ludziom by im pomagać , chronić przed złem , przepowiadać im przyszłość , dobro i zło . nawet czasem wbrew temu czy się to im podoba czy nie .Moje wróżby spełniają się  do 95%
Zapraszam przepowiadam przyszłość pomagam w rozwiązaniu wielu waszych problemów jestem   medium ,energoterapeutą wizjonerem , czy jak to mówicie szeptuchą . Mam wiele osiągnięć w mojej wieloletniej praktyce zamawiam od klątw uroków czarów i niepowodzeń życiowych.

Jestem Wróżką , szeptuchą  mam na imię Elleni od zawsze...od najmłodszych lat  byłam związana z wróżbami i przepowiedniami    
Zdolności odziedziczyłam po dziadach pradziadach . Zaczęłam wróżyć zwykłymi kartami,(cyganskimi )kolejnie Tarot i inne karty zycia , zajmuje rowniez się przepowiednią snów . pismem magnetycznym , medium . Profesjonalnie wróżeniem zajmuję się wielu najmłodszych lat.

Moją pasją są sny, które tłumaczę a które  prowadzą nas  do przyszłości często ostrzegają nas  przed złem lub dobrem. Wykonałam  też swoje karty do wróżenia. Cieszę się, że robię to co jest moją pasją i w tym się realizuję. Współpracuję z mediami, zamawiam od klątw czarów i uroków egzorcyzmy  a także energoterapia . ponieważ posiadam dar przyciągania metali do swego ciała ułatwia mi to energotrapię , oczyszczanie  energii z negatywnych bytów , energię moją mogę przesłać nawet na dalekie zakątki świata . Mam wiele osiągnięć w przepowiedniach , podczas moich medytacji , odnalazłam wiele osób zaginionych   itp. Mówię to co widzę i słyszę  . Mój anioł , intuicja , mało kiedy mnie zawiódł. Ludzie przychodzą do mnie z rożnymi problemami w rożnym wieku , przychodzą wszyscy, bo przecież każdy z nas ciekawy jest swojego losu .Przepowiadałam ludziom znanym i nieznanym, miałam też przepowiednie dla ministrów i Naszej  Polski i świata. Często mam swoje wizje wyrocznie które praktykowałam także w innych państwach w których przebywałam. Długie lata praktyki  w środowisku Romów  pomogło mi w moim doskonaleniu się . Romowie polscy i za granicami kraju w Grecji i Rumunii Turcji pokazali me wiele tajników  wróżb magii  , ochrzciłam Romskie dzieci  . Moje drogi całe życie szły szlakiem Romów z czego jestem bardzo dumna . Moje hobby to : poezja , rzeźba , fotografia grafika komputerowa , komputer , interesuje mnie także  Teologia , ciekawi ludzie , wiedza tajemna . medium . życie po życiu i inne zagadnienia . Kocham przyrodę i zwierzęta . Z natury jestem samotnikiem. jestem Strzelcem urodzeniowym .  Zapraszam do mego świata magii i fantazji mojej pracy twórczej . 

Życzę wszystkim pomyślnych wróżb.
O mnie w prasie kilka reportazy

 29listopada2007r


30listopada2007r.Prasa o mnie czytaj archiwum

Białystok > W sobotę zapraszamy na Dni Otwarte

26 listopada 2007

W programie imprezy między innymi:
- loteria fantowa,
- wróżka Elleni będzie bezpłatnie przepowiadać przyszłość,
- kącik porad prawnych,
- badania medyczne (ciśnienie krwi, poziomu cukru, itp),
                                    .
 

 W gabinecie Wróżki Elleni
w redakcji Gazety Wspólczesnej 


  
Niech pani mi powie co mnie czeka ?Czy ja znajdę kobietę dla siebie do życia ?
 


My też chcemy powróżyć


Marzyłem o tym dniu

A kiedy nasz akolej ...?
Jestem szczęśliwa że Pani mi powróżyła .
Ja też dzikuję bardzo za wróżenie ,
już teraz wiem kim bedę...
To my zaczekamy ...

Co ten pan tam robi ..? Ten Redaktor...?


A Ty kim chcesz zostać ???


Ja też zaczekam tutaj ...


A my jesteśy kibicami jagielonii

Chcą zostać dziennikarkami


Białystok. Mój tato Andrzej codziennie kupuje "Gazetę Współczesną". Stąd znam ten tytuł - mówi Weronika Żochowska, która wspólnie z kolegami i koleżankami przyjechała w sobotę do redakcji. Wszyscy uczą się w szóstej klasie Zespołu szkół im. Jana Pawła II w Rudce.


Najlepszą jej koleżanką jest Katarzyna Fronc. Weronika interesuje się sztuką i muzyką. Oprócz tego należy do kółka dziennikarskiego, które działa szkole. Podobnie jak jej koledzy i koleżanki. Dlatego też wszyscy przybyli na "Dni Otwarte" organizowane przez "Współczesną".


Byłam bardzo ciekawa, jak tworzy się gazetę. Zainteresowała mnie jej historia. Nie wiedziałam, że pismo to istnieje od 56 lat - mówi Weronika Żochowska.

Z pobytu w redakcji zadowolona jest również jej koleżanka Ania Szymoniak.

- Podobał mi się widok z najwyższego piętra budynku w którym mieści się Gazeta Współczesna. Widać stamtąd całe miasto - mówi Ania Szymoniak.

Obie dziewczyny mówią, że chciałyby jeszcze kiedyś przyjechać do redakcji "Gazety Współczesnej".Ania Szymoniak i Weronika Żochowska z dużym zainteresowaniem zwiedzały w sobotę redakcję "Gazety Współczesnej" (B. Maleszewska)


 Ja tez moge byc dziennikarką Pani Wróżko...!

Reportaz z dnia : 3 grudnia 2007-

Dziś pisało w gazecie Poniedziałek
 

Kochani Pozdrawiam serdecznie naszych gości Naszej Gazety Współczesnej dziękuję ze swej strony wszystkim reporterom i szefom Naszej Gazety Współczesnej ,za piękne powitanie nas  w redakcji . A tak Przy okazji chcę serdecznie podziękować  moim przyjaciołom  którzy złożyli mi gratulacje a jest to : Mikado Anieli Leszkowi Magdzie i Basinskiej z Białegostoku Zygmuntowi a także Tadeusz z  Zambrowa ,siostrze Halci z Kanady  a także moim klientkom które złożyły mi również  gratulacje . dziękuje jeszcze raz kochani .

 

http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/frontpage

 

Archiwum w prasie o mnie

Gazeta Współczesna czytaj o mnie archiwum
                      
                   Karty znajda złodzieja archiwum
                                        29 listopada 2002
.   

Gazeta Współczesna czytaj  archiwum o mnie
                      
                    31 grudnia 2004
    Będziemy mieć więcej dzieci archiwum

. .Gazeta Współczesna czytaj o mnie archiwum
                      

    Przychodzi król do Wróżki  archiwum


. .Gazeta Współczesna czytaj o mnie archiwum
                      

          Złej energii wstęp wzbroniony
                            22 września 2004


. .

Gazeta Współczesna czytaj o mnie archiwum
                      Gazeta Współczesna czytaj o mnie archiwum
                      

             Co mówią czarodzieje?

                                              22 grudnia 2006
                                    

   


http://wrozbiarstwo-a.blog.onet.pl  Wywiad z  tvn 24 20.06.2009

 

 

 

 

 • Magazyn, 29 Listopada 2008
 •  Co nas czeka jutro?

  Region. Za ile lat wyjdę za mąż? Ile będę miała dzieci? A czy tylko jednego męża? Czy z tym nudziarzem u boku coś mnie jeszcze czeka? Takie pytania zadają w andrzejkowy wieczór kobiety. Panów zdecydowanie bardziej interesują pieniądze. A konkretnie:...


 • Białystok, 7 Sierpnia 2008
 • Koniec świata? Nie jutro!

  Region. Ósmy sierpnia bieżącego roku (8.08.2008), to nie tylko data rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Niektórzy twierdzą, że to również data... Końca świata!

 • Aktualności, 1 Grudnia 2007

 


 • Aktualności, 1 Grudnia 2007

 • Magazyn, 31 Grudnia 2004 Będziemy mieć więcej dzieci

  W ostatnich tygodniach starego roku przed gabinetami wróżek ustawiają się długie kolejki. Zarówno panie, jak i panowie, spragnieni są wiedzy o tym, co czeka ich w najbliższych miesiącach. Wszyscy chcą usłyszeć wyłącznie dobre wiadomości, dlatego też...


 • Magazyn, 29 Listopada 2002 Karty znajdą złodzieja

  Wróży z kart, z piasku, z wosku, a nawet z fusów po kawie. Odnajduje zaginione osoby i potrafi z ludzi i zwierząt zdejmować klątwy i uroki. Nauczyła się tego w rodzinnym domu oraz w... Brazylii, Grecji, Rumunii, Bułgarii, Rosji, w Niemczech i we...

 

 

 

STRONA JEST O MNIE I O WAS O ZYCIU JEDNYM SLOWEM Z ZYCIA WZIETE .
 

wejdz i zobacz film archiwum


Andrzejki 2008 WEJDZ  ZOBACZ FILM
. .


 


zapraszam na forum

zaloguj sie i wejdz na forum


 

 

Skoro anioły Cię tu przywiodły to znaczy  że

potrzebujesz porady ,być może musisz

dokonać poważnego wyboru coś zmienić w

swoim  życiu ,nie jesteś pewny czy Twój

partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o

przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe

przedsięwzięcie się powiedzie.?

Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz

na wielką miłość ? lub może zwyczajnie jesteś

ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....

A może ktoś złośliwy rzucił na Ciebie urok , lub klątwę ?

Może jesteś  opętany przez demony lub złe moce ? nie czyste siły  ?

Zaufaj mi - ja Ci pomogę ???

A może nie masz partnerki , lub partner (a) , może szukasz go bezustannie ?

A coś złego przeszkadza Ci w życiu , w założeniu rodziny ?


 .

..

 

widgeo.net

 

...


oceń
1
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 834  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki