Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Szeptucha z Podlasia

 

Szeptucha z Podlasia

 

 

 

Wróżka  Elleni

 

 

 

 

 

Poznaj swoją przyszłość

 

 

Jestem wróżką szeptuchą mieszkam na podlasiu w Białymstoku, wróżę z kart tarota kart klasycznych z fusów po kawie pianki po napojach .

 

 

 

Zamawiam od klątw urokow czarów starymi metodami polegającymi na modlitwie i kadzeniu różnymi ziołami, zaszeptaniu wszelikiego zła i chorób.

 

 

O Podlasiu

W miejscach mocy koncentruje się pozytywna energia Ziemi i Kosmosu. Człowiek od zarania dziejów potrafił wyszukiwać takie miejsca, aby wznosić w nich różne ważne obiekty. Dziś przedstawiamy kilka miejsc mocy położonych na Podlasiu.

Miejsca mocy koło Białegostoku.

Polski geomanta Leszek Matela namierzył linię geomantyczną Wielkiej Piramidy w Gizie, przebiegającą przez ruiny zamku Zygmunta Augusta w Tykocinie.

Podróż po podlaskich miejscach mocy rozpoczynamy od Białegostoku. Samo miasto nie jest stare, gdyż prawa miejskie nadał mu oficjalnie August III Sas dopiero w 1749 r., jednak pierwsze o nim wzmianki pochodzą już z roku 1426. W czasach prehistorycznych na tym terenie zbudowali osadę prawdopodobnie Bałtowie.
Do najciekawszych pod względem geomantycznym obiektów Białegostoku należy stary kościół przylegający do dzisiejszej katedry. Obecną świątynię zbudowano w 1617 r., niemniej wcześniej istniały w tym miejscu inne budowle sakralne. Silne pozytywne promieniowanie można odczuć szczególnie w kryptach kościoła.
Najbardziej znaną ulicą centrum Białegostoku jest Lipowa. Co ciekawe, zlokalizowano ją dokładnie wzdłuż linii geomantycznej (ley line) łączącej stary kościół z kościołem św. Rocha. Pośrodku linii znajduje się cerkiew prawosławna pod wezwaniem Mikołaja Cudotwórcy. Kościół św. Rocha wzniesiono na wzgórzu w miejscu dawnej kaplicy. Ośmiokątna forma świątyni wyraża Gwiazdę Poranną i wzmacnia występujący tu układ stymulujących promieniowań. Kościół usytuowano w miejscu skrzyżowania jeszcze jednej linii geomantycznej, przebiegającej wzdłuż ul. Krakowskiej do Wzgórza Marii Magdaleny. Na szczycie tego pagórka stoi zabytkowa cerkiewka ufundowana przez hetmana Branickiego. Znajduje się ona na cieku wznoszącym, co zwiększa klimat pozytywnego promieniowania.

 

 

 

 

Jestem też bioenergoterapetką,medium, w moiej  wieloletniej praktyce  wykorzystaniu 4 żywioły natury, ogień, woda,ziemia, powietrze.Posiadam dar przyciągania metali do mojego ciała .Mam wiele osiągnięć jestem znaną osobą w mediach .

 

 

Na moich blogach pokazuję  to kim jestem, nie ukrywam swojej twarzy za parawnem rożnych programów wróżbiarskich itp. Wróże w miejscu zamieszkania jak też telefonicznie na odległość .

 

 

Oko proroka

 

Wróżba wahadełkiem

 

 

Zamawianie klątw  uroków czarów kadzenie modlitwa

 

 

Oczyszczanie negatywnej energii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeptucha inaczej archiwum

 

(Maciek Pilarski/WP)

 

 

Na Podlasiu jest wiele miejscowości gdzie mieszkają kobiety które zajmują się czarami zamawianiem od klątw i uroków , chorób zwierząt oraz wykonują wiele innych rytuałów i magii. Mają to nabyte we krwi po swoich przodkach i przekazach rodzinnych . Odwiedzają nas w tym celu ludzie i proszą o pomoc.

Jednym pomagamy i ludzie tu przyjeżdżając nawet z dalekich zakątków polski i zagranicy są szczęśliwi że tak się dzieje że jest ktoś kto im może pomóc w ich kłopotach zdrowotnych , uczuciowych , finansowych lub innych zagadnieniach i sprawach odnośnie ich dobytku . Są też u nas szeptuchy czarownice które szkodzą na życzenie, odprawiając złe rytuały i czarną magię voodoo.

O tym głośno się nie mówi jest to temat tabu , jednak miedzy sobą w każdej wsi nawet dziecko wie gdzie mieszka dobra szeptucha czy zła i kto komu pomaga a kto komu szkodzi , czasem zdarza się ze zajmują się tym również mężczyźni , nikomu to nie przeszkadza . Za zwyczaj ksiądz tylko na ambonie krzyczy na takich ludzi którzy odprawiają te starosłowiańskie obrzędy. Znamy się na magii i czarach od wielu pokoleń . Do czarów magii i różnych rytuałów wykorzystujemy 4 żywioły

 

ziemia


woda

ognień

powietrze

 

 

Korzystamy ze świętych relikwii, takich przedmiotów jak zioła , owoce, jajka a czasem wykorzystujemy do tego zwierzęta i ludzi. Dla nas to wszystko jedno co do czego i kiedy wykorzystamy , ważne jest to aby nasza magia działała. Jedni w nasze czary i rytuały wierzą a inni patrzą na to z przymrużeniem oka mówiąc że to są zabobony , a my jesteśmy nawiedzone . Jednak kiedy przychodzi czas że muszą skorzystać z naszych usług pukają do naszych drzwi prosząc o pomoc . Nikomu nie odmawiamy , chyba że uznamy że tej czy innej osobie nie możemy pomóc , wtedy taka osoba nie otrzyma u nas pomocy, chyba że pójdzie do innej szeptuchy, czy zaklinaczki, wróżki, wybór należy do tych którzy nas odwiedzić chcą . Ja zajmuję się przepowiedniami z kart Tarota oraz kartami klasycznymi. Mam bogaty wachlarz swoich usług. Zajmuję się bioenergoterapią , wróżbami z wahadełkiem różdżką, odnajduje zaginione osoby oraz , interpretuję sny . Zajmuję się także medium , pismem magnetycznym , obcuje ze światem zmarłych na życzenie klienta zdejmuje klątwy uroki i czary oraz jeżdżę na wieś zamawiać zwierzęta .Urodziłam się tu na Podlasiu w Białymstoku i spędziłam cześć mojego życia . Wiele tajników wróżb i magii nauczyłam się też od romów . W trakcie czytania mojej strony , dowiecie się więcej o mnie . Życzę miłych wróżb . Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych wpisów o magii czarach zaklęciach i wróżbach , a także innych związanych z czarami interesujących opowiadań . Jeżeli uznacie że strona jest ciekawa i będziecie mieli wiele ciekawych pytań , wejdziecie na mój mini czat , możecie tam napisać kilka słów do mnie , o ile będę wolna w tej chwili odpiszę wam na wasze zagadnienia. Możecie też do mnie wysłać list na moją pocztę lub przyjść do mnie osobiście , bądź odwiedzić mnie w Białymstoku.

 

 


.

 

Tu mozecie pisac wasze listy kliknij na rączkę

 

 

Zapraszam


oceń
38
12

Szeptuchy z Podlasia 

 


wejdz do szeptuchy

.

.

Klątwa - magiczny atak

Podlasie słynie z "babek” zwanych szeptuchami, które leczą i potrafią zamówić chorobę, ale obok tych, które pomagają, są też takie, które celowo szkodzą.

Ofiarami klątwy

Ofiarami klątwy padają najczęściej osoby słabe psychicznie, niepewne siebie, podatne na sugestie. Jeżeli ktoś wierzy w klątwy i boi się ich, to siła zaklęcia podwaja się, bo umysł zaczyna wtedy uruchamiać swoją moc kreacji.
Potrafią sprowadzić na człowieka nieszczęście, wpędzić go w chorobę, a nawet wysłać na tamten świat.


Rzucające klątwy "babki” to najczęściej stare, często samotne kobiety mieszkające na skraju wsi lub na tzw. kolonii. Swoją działalność traktują jak zawód i za wykonanie usługi biorą pieniądze. Przyjmują także zapłatę w naturze: mleko, jajka, ser.

Pewien rolnik spod Bielska opowiada, jak "babka” wytruła jego zwierzęta. Po małej kłótni z sąsiadką zauważył, jak starsza kobieta zbierała ziemię ze śladów kopyt pozostawionych na polu przez jego krowy. Po kilku dniach zwierzęta przestały dawać mleko. Wkrótce w gospodarstwie wyzdychały wszystkie świnie i kury.

Piasek z grobu, zgniłe jajka...

Żeby zaczarować, "babka” musi najpierw zdobyć złą energię. Tworzy ją swoim nastawieniem i intencją albo wykorzystuje do tego już gotową, destrukcyjną energię rozkładających się szczątków zwierząt lub piasku ze świeżego grobu. Odłupuje farbę i tynk ze ścian w kostnicach, szpitalach i pokojach, w których mieszkał ktoś ciężko chory. W ścianach takich pomieszczeń znajduje się energia bólu, cierpienia, rozpaczy.

Pozyskaną w ten sposób energię ukierunkowują za pomocą odpowiednich zaklęć i rytuałów i posyłają do ofiary. Robią to w różny sposób: podrzucają przeklęty przedmiot, np. specjalnie spreparowane jajka, zasupłane nici itp. Często sypią na próg piasek z grobu, zakopują pod domem części nieżywych zwierząt. Niektóre metody szkodzenia są bardzo wyrafinowane. Żeby wywołać ciężką chorobę, "babka” dodaje do pożywienia ofiary wodę, którą obmywano nieboszczyka. Niszczycielskie właściwości mają także niektóre zioła. Z oczywistych względów nie podajemy ich nazw.

...i człowiek marnieje

Do sprowadzania nieszczęść podlaskie wiedźmy często używają przedmiotów religijnych: krzyży, ikon, świętych obrazków itp. Jest to celowe działanie psychologiczne, nastawione na reakcję człowieka religijnego, który nie przejdzie obojętnie obok leżącego krzyżyka czy różańca. Jeśli taki przedmiot nasycony destrukcyjną energią znajdzie się w domu, oddziałuje przez cały czas i może sprowadzać na całą rodzinę nieszczęścia i choroby przez wiele lat.

Bardzo niebezpieczne jest długotrwałe oddziaływanie klątwy. Wtedy zaklęcie może nawet zabić. Takie przypadki jeszcze dziś zdarzają się na podlaskich wsiach. Przeważnie jest to choroba, której nie da się zdiagnozować. Człowiek po prostu "marnieje” w oczach, chociaż wyniki badań lekarskich niczego nie wykazują.

Wiedźma wie, jaki jest mechanizm działania klątwy, i zna odpowiednie procedury, które wywołują u ofiary określony skutek. Wiedzę na ten temat podlaskie wiedźmy przekazują sobie z pokolenia na pokolenie.

Wróżka Eleni

Ogólnie nie będzie lepiej. Wojny polityków na górze będą trwały do połowy roku, później sytuacja polityczna zacznie się stabilizować. Rząd nie utrzyma się w takiej formie, jaka jest w tej chwili, ale nie rozpadnie się. Część polityków odejdzie z powodu afer i skandali, które wyjdą na jaw. Dotyczyć to będzie głównie działaczy Samoobrony. Nie wykluczam odejścia z rządu Andrzeja Leppera.

Bracia Kaczyńscy powinni uważać na podróże. W kwietniu lub maju jeden z nich może odnieść poważne obrażenia w wypadu drogowym.

Zima będzie bardzo krótka i ciepła. Spadnie tylko trochę śniegu pod koniec stycznia. Nie przewiduję na 2007 rok żadnych kataklizmów, ale z powodu cieplej zimy będziemy mieli większe problemy z chorobami przenoszonymi przez owady. W okresie letnim mogą być problemy z dostawą gazu z Rosji.

Dobry czas dla Białegostoku. Prezydent wywiąże się ze swoich zobowiązań. Podniesie rangę miasta. To ambitny człowiek i dużo zmieni. Otoczył się dobrymi ludźmi, którzy mu pomogą. Będzie dobrym ojcem miasta, otwarty na świat i kompetentny. 


Wczoraj jeździłam na Wieś  zamawiać ludzi od klątw od uroków daleko za Białystok aż 80km za Białymstokiem .
 Przyjechał pewien młody mężczyzna zabrał mnie swoim autem i zawiózł na swoją posesję , tam zamawiałam ich od nieszczęść , trzy razy się spalili pożar zabrał im wszystko tylko z powodu zawistnych i zazdrosnych ludzi. Mają dość duży  dobytek zwierzęta krówki  i świnki , byłam szczęśliwa że mogłam ich zamówić , strasznie dużo radości sprawiło mi zmawianie zwierząt  mogłam z nimi porozmawiać są kochane .Brdzo mili i gościnni ludzie , zrobili wspaniały obiad poczęstunek , pyszne pyzy swojej roboty wędlinki i rosołek z kurki coś  wspaniałego , a na droge dostałam swierzego mleczka i prezęt i piękną branzoletkę . Kochani Ludzie wspaniała zgodna rodzina , lecz własnie tego im ludzie zazdroszczą , że po mimo tylu upadków znów trzymają się razem i zgodnie żyją

Uważam że ludzie żyjący obok nas powinni żyć zawsze w zgodzie , ponieważ najczęściej w razie potrzeby mamy zawsze pod ręką dobrego sąsiada , czy rodzinę , lub znajomych , przyjaciół na których powinniśmy polegać , w razie potrzeby nie jeden raz możemy prosić ich o pomoc nikt nigdy nie wie co może się stać jutro czy po jutrze , dla tego apeluję do wszystkich osób o to abyście żyli w zgodzie .Czasem nasza rodzina jest od nas daleko nie jest w stanie nam udzielić pomocy , a dobry sąsiad zawsze  pomoże , a my możemy również odwzajemnić naszą pomocą. Nie żyjcie w wiecznej zazdrości nienawiści bo nienawiść i zazdrość rujnuje nam nasze życia zatruwamy swój organizm toksycznym myśleniem które z biegiem czasu do nas powróci by oddać nam to czego życzyliśmy innym.

 

PODLASIE PEŁNE ENERGII

 

W miejscach mocy koncentruje się pozytywna energia Ziemi i Kosmosu. Człowiek od zarania dziejów potrafił wyszukiwać takie miejsca, aby wznosić w nich różne ważne obiekty. Dziś przedstawiamy kilka miejsc mocy położonych na Podlasiu.

Miejsca mocy koło Białegostoku.

Polski geomanta Leszek Matela namierzył linię geomantyczną Wielkiej Piramidy w Gizie, przebiegającą przez ruiny zamku Zygmunta Augusta w Tykocinie.

Podróż po podlaskich miejscach mocy rozpoczynamy od Białegostoku. Samo miasto nie jest stare, gdyż prawa miejskie nadał mu oficjalnie August III Sas dopiero w 1749 r., jednak pierwsze o nim wzmianki pochodzą już z roku 1426. W czasach prehistorycznych na tym terenie zbudowali osadę prawdopodobnie Bałtowie.
Do najciekawszych pod względem geomantycznym obiektów Białegostoku należy stary kościół przylegający do dzisiejszej katedry. Obecną świątynię zbudowano w 1617 r., niemniej wcześniej istniały w tym miejscu inne budowle sakralne. Silne pozytywne promieniowanie można odczuć szczególnie w kryptach kościoła.
Najbardziej znaną ulicą centrum Białegostoku jest Lipowa. Co ciekawe, zlokalizowano ją dokładnie wzdłuż linii geomantycznej (ley line) łączącej stary kościół z kościołem św. Rocha. Pośrodku linii znajduje się cerkiew prawosławna pod wezwaniem Mikołaja Cudotwórcy. Kościół św. Rocha wzniesiono na wzgórzu w miejscu dawnej kaplicy. Ośmiokątna forma świątyni wyraża Gwiazdę Poranną i wzmacnia występujący tu układ stymulujących promieniowań. Kościół usytuowano w miejscu skrzyżowania jeszcze jednej linii geomantycznej, przebiegającej wzdłuż ul. Krakowskiej do Wzgórza Marii Magdaleny. Na szczycie tego pagórka stoi zabytkowa cerkiewka ufundowana przez hetmana Branickiego. Znajduje się ona na cieku wznoszącym, co zwiększa klimat pozytywnego promieniowania.

Energetyczne źródełko

Cerkiew na Wzgórzu Marii Magdaleny w Białymstoku

usytuowano w miejscu mocy.

Jednym z najbardziej niezwykłych miejsc mocy na Podlasiu jest Święta Woda, położona niedaleko Wasilkowa. Źródełko, któremu ta miejscowość zawdzięcza swoją nazwę, cieszyło się sławą prawdziwego cudu od niepamiętnych czasów.
Kiedy prawie trzy wieki temu niewidomy szlachcic Bazyli Popiernik odzyskał wzrok po przetarciu oczu wodą pochodzącą z tego źródełka, postanowił wznieść tu kaplicę. Wieść o cudownym uzdrowieniu rozniosła się szybko po całej wschodniej Rzeczypospolitej. W roku 1719 kaplicę poświęcił metropolita unicki. Święta Woda stała się ośrodkiem kultowym nie tylko unitów, ale i prawosławnych (od 1875 r.), a od 1921 r. również i katolików. Już w XX w. zmodernizowano istniejące ujęcie wody, zbudowano grotę i umieszczono w niej figurę Matki Boskiej. Przeprowadzone badania radiestezyjne potwierdziły wysokie wartości bioenergetyczne tamtejszej wody. Nic też dziwnego, że do Świętej Wody po dzień dzisiejszy, bez względu na porę roku, ciągną ludzie z pojemnikami na wodę, pokonując nieraz wiele kilometrów.


Urok nie jest tym samym co klątwa.

Urok jest mniejszym złem , które działa  na człowieka ,ogranicza się do pewnego aspektu życia człowieka.

Na przykład do sfery ekonomicznej albo emocjonalnej.

Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią.

Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, przedmiot działalność , otoczenie człowieka, sferę uczuciową, a także emocjonalną.

Często uroki bywają rzucane, by osiągnąć awans społeczny, zawodowy, by ograniczyć wpływ konkurencji, podobnie w sferze uczuciowej , urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną .

Urokom najczęściej są podatne małe dzieci , lub zwierzęta , urok sieje spustoszenie ,

Osoba, na którą rzucono urok zmienia sposób postrzegania świata i sama nieświadomie poddaje się działaniu uroku . Dzieci zazwyczaj płaczą cierpią na bezsenność , lęk , niestrawność , płaczą bez powodu .Urokom podlegają domy zabudowania , ubrania itp. Otoczone negatywną aurą niszczeją lub psują się , zwierzęta padają martwe lub chore w bardzo szybkim tempie . Od uroku trudno jest się uchronić , są ludzie którzy nieświadomie lub świadomie  mogą rzucić urok , dziwiąc się zachwalając przedmiot , lub kogoś .

Urok błyskawicznie działa ,  jest mniej silną magią jak klątwa .

Klątwa natomiast jest urokiem spotęgowanym, bo zwykle dotyczy wielu aspektów życia człowieka. Może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na miejsce, które również może być obłożone klątwą. Zwykle powoduje destrukcyjny wpływ na podmiot klątwy, ludzie, na których została rzucona podupadają na zdrowiu, popadają w długi, tracą status społeczny i majątkowy, a także nierzadko życie rodzinne i towarzyskie staje się koszmarem.

 


Klątwa powoduje, że wszelkie działania człowieka, na którego została rzucona, zmierzające do naprawy sytuacji, jeszcze bardziej obracają się przeciw niemu.

Sprawia, że nie jest on w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, a życie jego staje się walką z prześladującym go pechem i serią niepowodzeń na każdym kroku. Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech mówią niektórzy nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś na tym zależy. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy, że klątwy istnieją. Skutki działania klątwy mogą być podobne do opętania poprzez ducha lub demona. Ogrom ich zależy tylko od stopnia wtajemniczenia osoby rzucającej klątwę lub odporności psychicznej poszkodowanego. Grecy znani są z rzucania klątw i podatni na uroki , przebwając w Grecji sporo tego widziałąm . Kiedy rzuca się na kogoś  urok , ludzie zazwyczaj zle się czują  , nie miają apetytu , słabną i mają duszności w okolicy klatki piersiowe , a także silne zawroty głowy , Grecy mówią że od uroku można umrzeć jeżeli w porę nie otrzyma się pomocy od szeptuchy , tam pirwszą pomoca jest czysty olej z oliwek i woda z potoków górskich , woda nie może być ngdy chlorowana bo traci swje właściwości  i  moc . Drugą rzeczą przy oczyszczeniu jest uryna niemowlęcia , kozie mleko , owcze mleko często  do oczyszczania stosuje się czerwoną  wodę naturalną mineralną  która wypływa z gór z potoków ze złoóż siarkowych w okolicy (miejscowość )"Agja "(miejscowość ) "KokinoNero" , nie daleko miejscowośći Laryssa . Grecy Turcy i Arabowie do uwalniania i oczyszczania od klątw i uroków zawieszają na ciele i w domach oko Proroka które  bardzo skutecznie pomaga przy oczywszczaniu od klątw i uroków i chroni od wszelkich złych mocy .  Nie każdy mag  który tu się ogłasza o tym wie ,dla tego też ich działania oczyszczania od klątw i uroków są bezskuteczne i bez żadnego efektu a tymbardziej nie można zdjąć klątwy ani uroków poprzez wysłanie sms-a to jest smieszne naciąganie ludzi . Aby zdjąć klątwę  czy  urok trzeba się na tym znać jak to zrobić i kiedy .U nas na podlasiu są też takie mijejsca i święta woda która wypływa ze zródełka i uzdrawia ludzi . Tysiące kilometrów pokonują ludzie by tu dotrzeć i nabyć tej oczyszczającej i uzdrawiającej wody . 

Święta Woda - Góra Krzyży


  • Urząd Miejski w Wasilkowie
  • ul. Białostocka 7
  • 10-010 Wasilków
  • tel. 71-85-253, 71-85-400

Wasilków znajduje się 2 kilometry za Białymstokiem jadąc w stronę przejścia granicznego w Kuźnicy Białostockiej. Nie będziemy mieli żadnych problemów z trafieniem tutaj. Ponieważ przez miasto przebiega droga krajowa numer 19.

Święta Woda znajduje się natychmiast za Wasilkowem kierując się w stronę Sokółki lub przejścia granicznego w Kuźnicy. Powinniśmy szukać jej po prawej stronie jadąc w opisanym kierunku. Nie sposób nie zauważyć tej atrakcji.

Z Wasilkowem nierozerwalnie należy wiązać Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Świętej Wodzie. Jeśli jesteśmy już w okolicy powinniśmy odwiedzić to miejsce. Co roku przybywa tu tysiące pielgrzymów. Sanktuarium jest widoczne z drogi krajowej nr 19. Mimowolnie uwagę przyciąga znajdujące się na jego terenie wzgórze tysięcy pątniczych krzyży. Warto zaznaczyć, że kult maryjny w tym miejscu sięga XVIII wieku. Nazwa Sanktuarium pochodzi od cudownego źródełka, które według historii trzy wieki temu uzdrowiło niewidomego szlachcica. Na obszarze Sanktuarium znajdują się: kościół, grota, wzgórze krzyży, cudowne źródełko i kaplice Dróżek Boleści Maryi. Wszystko mieści się na dużym bardzo zadbanym terenie. Alejki ułożone z kostki, bukiety i dywany kwiatów oraz drzewa i krzewy jeszcze bardziej umilają pobyt w tym miejscu.

Szczerze zachęcamy do odwiedzenia zarówno Wasilkowa jak i szczególnie Sanktuarium w Świętej Wodzie.

http://www.sanktuaria.bialystok.opoka.org.pl/maryjny3.htm


Pozdrawiam  Wróżka Elleni

Dawniej na wsiach i w miasteczkach oczyszczano od klątw  i uroków uryną i jajkami lnem i ziołami małe dzieci  dorosłych jak też i  zwierzęta domy oraz dobytek . Sposobów i tajników na oczyszczanie jest wiele , ale trzeba się na tym znać , z całą pewnością przez komórkę nie uzdrowimy ani nie zdejmiemy uroków czy klątw .


Szeptucha inaczej

Poprzednie Wróżka Elleni Następne


(Maciek Pilarski/WP)


.


oceń
7
2

Szeptucha z Podlasia

 

 

 

Szeptucha z Podlasia

 


 

 

 

 

Na Podlasiu jest wiele miejscowości gdzie mieszkają kobiety które zajmują się czarami zamawianiem od klątw i uroków , chorób zwierząt oraz wykonują wiele innych rytuałów i magii. Mają to nabyte we krwi po swoich przodkach i przekazach rodzinnych . Odwiedzają nas w tym celu ludzie i proszą o pomoc.

Jednym pomagamy i ludzie tu przyjeżdżając nawet z dalekich zakątków polski i zagranicy są szczęśliwi że tak się dzieje że jest ktoś kto im może pomóc w ich kłopotach zdrowotnych , uczuciowych , finansowych lub innych zagadnieniach i sprawach odnośnie ich dobytku . Są też u nas szeptuchy czarownice które szkodzą na życzenie, odprawiając złe rytuały i czarną magię voodoo.

O tym głośno się nie mówi jest to temat tabu , jednak miedzy sobą w każdej wsi nawet dziecko wie gdzie mieszka dobra szeptucha czy zła i kto komu pomaga a kto komu szkodzi , czasem zdarza się ze zajmują się tym również mężczyźni , nikomu to nie przeszkadza . Za zwyczaj ksiądz tylko na ambonie krzyczy na takich ludzi którzy odprawiają te starosłowiańskie obrzędy. Znamy się na magii i czarach od wielu pokoleń . Do czarów magii i różnych rytuałów wykorzystujemy 4 żywioły

 

ziemia


woda

ognień

powietrze

 

 

Korzystamy ze świętych relikwii, takich przedmiotów jak zioła , owoce, jajka a czasem wykorzystujemy do tego zwierzęta i ludzi. Dla nas to wszystko jedno co do czego i kiedy wykorzystamy , ważne jest to aby nasza magia działała. Jedni w nasze czary i rytuały wierzą a inni patrzą na to z przymrużeniem oka mówiąc że to są zabobony , a my jesteśmy nawiedzone . Jednak kiedy przychodzi czas że muszą skorzystać z naszych usług pukają do naszych drzwi prosząc o pomoc . Nikomu nie odmawiamy , chyba że uznamy że tej czy innej osobie nie możemy pomóc , wtedy taka osoba nie otrzyma u nas pomocy, chyba że pójdzie do innej szeptuchy, czy zaklinaczki, wróżki, wybór należy do tych którzy nas odwiedzić chcą . Ja zajmuję się przepowiedniami z kart Tarota oraz kartami klasycznymi. Mam bogaty wachlarz swoich usług. Zajmuję się bioenergoterapią , wróżbami z wahadełkiem różdżką, odnajduje zaginione osoby oraz , interpretuję sny . Zajmuję się także medium , pismem magnetycznym , obcuje ze światem zmarłych na życzenie klienta zdejmuje klątwy uroki i czary oraz jeżdżę na wieś zamawiać zwierzęta .Urodziłam się tu na Podlasiu w Białymstoku i spędziłam cześć mojego życia . Wiele tajników wróżb i magii nauczyłam się też od romów . W trakcie czytania mojej strony , dowiecie się więcej o mnie . Życzę miłych wróżb . Na mojej stronie znajdziecie wiele ciekawych wpisów o magii czarach zaklęciach i wróżbach , a także innych związanych z czarami interesujących opowiadań . Jeżeli uznacie że strona jest ciekawa i będziecie mieli wiele ciekawych pytań , wejdziecie na mój mini czat , możecie tam napisać kilka słów do mnie , o ile będę wolna w tej chwili odpiszę wam na wasze zagadnienia. Możecie też do mnie wysłać list na moją pocztę lub przyjść do mnie osobiście , bądź odwiedzić mnie w Białymstoku.

 oceń
12
5

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 866  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki