Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Wrozka Elleni Medium

 
 JEDEN DZIEŃ Z ŻYCIA

Czytać w ludzkich myślach , wpłynąć mocą swego umysłu na innych ,chyba każdy o tym marzy . Jednak do wyjątków należą ludzie którzy rodzą się z tymi umiejętnościami. 
Cała reszta musi ciężko na to pracować, by ten cel osiągnąć .

Kiedy przyszła do mnie matka zaginionego chłopaka , strasznie rozpaczała . 
Pół roku ślad po synie zaginął , wyszedł z domu i już go więcej nie widziałam , 
 „ Pod domem jakiś kolega czekał na niego powiedziała „
Każda matka czeka na powrót syna , nocami wypłakuje swoje bezsenne oczy .
Kobieta położyła zdjęcie na stole , był to młody mężczyzna okl 30 lat .
Spojrzałam na zdjęcie położyłam rękę na zdjęcie , czekałam na znaki , czy żyje , 
czy też jest już po tamtej stronie . 
Kobieta w napięciu mnie obserwowała , bałam się jej odpowiedzieć , już byłam pewna ze ten człowiek nie żyje . Zapytała - No Jak ,co Pni czuje.? 
Odpowiedziałam szybko bez zastanowienia .
" Droga Pani syn Pani nie żyje , nie ma go w śród żywych „ Karty również przepowiadają śmierć , są w czarnych kolorach , widać było w układzie dużo osób w to zamieszanych i osoby mundurowe . Zapytałam ją w co był syn zamieszany , bo widzę wiele osób , z domu rządowego .Odpowiedziała mi historię w jaką był zamieszany . Karty nie myliły mnie odpowiedziały dokładnie z dokładnością jej opowieści . Matka zapłakała „ Boże mój a gdzie to dziecko może być ?-
Jak go odnaleźć , policja już go szukała , całą okolicę przeczesali , ale go nie odnaleźli , on musi być gdzieś daleko od domu , jak my go odnajdziemy , jak pochowamy i jak mu pogrzeb wyprawimy ? Droga Wróżko poszukaj go może go odnajdziesz . Poprosiłam ją by położyła na stole jego sweter i zdjęcie , zakazałam płakać i przez jakiś czas milczeć . 
Skupiłam się na tym zdjęciu i ubraniu chłopaka , przywoływałam go w myślach by mi wskazał miejsce jego pobytu . Mknęłam wysoko ponad niebem w stronę gąszczu w stronę okolicy skąd przyjechała kobieta , snułam się jak mgła nad domami i nad lasem .
Początkowo widziałam ciemne kolory mrok do koła mnie , później zobaczyłam wiejskie zabudowania chlewy stodoły dom a za domem polną drogę, pomknęłam nad tą drogą w stronę lasu . Było to nie daleko ich domu . Przebijałam się przez zarośnięte gąszczem drzewa było mrocznie i strasznie zimno do koła , chłód przeszywał mnie na wskroś . 
W zaroślach zauważyłam budynki z czerwonej cegły , kilka strych budynków , na których czas pozostawił swój ślad . Okna budynków były zabite deskami a kilka z nich miało już wybrane z nich okiennice i zburzone cegły . Rozejrzałam się do koła , nie wchodziłam do wnętrza budynków , było tam bardzo mrocznie i wydobywał się z nich odór Rozejrzałam się do okoła , w dali zobaczyłam trzy zrośnięte drzewa , które przykuły moją uwagę , podążyłam w ich stronę . Zauważyłam tam nie wielkie bajorko w którym pływały zgniłe liście i zarośla , ale moją uwagę przykuło to że usłyszałam głos z tego bagna , ' Tu jestem zobacz ! - Ciarki przeszyły moje ciało spojrzałam w gąszcz liści i zobaczyłam wystające ramie leżącego do połowy w wodzie , człowieka twarz miał zanurzoną w wodzie , był prawie nie widoczny , zmieszany z czarnym błotem i liśćmi . Zapytałam kobietę czy syn jej tego dnia miał na sobie granatową ortalionową ciemną kurtkę ? 
Kobieta odpowiedziała tak , tak miał właśnie taką kurtkę . 
- Boże a co znalazła go już pni wróżko elleni ?  
Tak , kochana Pni , znalazłam go jest może go Pni spokojnie już pochować i pogrzeb mu wyprawić , on czeka tam na Panią . Ma związane ręce sznurkiem i ma kamień u szyi ciężki cementowy z żelaznym zbrojeniem w środku .
Określiłam jej ze szczegółami to miejsce , które widziałam podczas mojej medytacji . Kobieta w jednej chwili żałośnie zapłakała i powiedziała mi . 

„ Ja wiem gdzie to jest ..! 
Znam to miejsce , ma Pani rację wróżko , chyba tam policja nie szukała , to stary opuszczony pegeer , który za komuny tam był . 
Wędrówka moja dobiegła końcowi , matka mi podziękowała i pojechała do domu , później z policją następnego dnia pospieszyli w to miejsce które im określiłam . 
Dokładnie w tym miejscu odnalazła ciało swego syna , była mi bardzo wdzięczna że mogła swoje dziecko pochować . Powiadomiła mnie o tym telefonicznie , historia nie jest wyssana z palca , jest faktem który wydarzył się kilka lat temu .
Do dziś ludzie Ci są mi wdzięczni za to ze pomogłam im w odnalezieniu jej nieżyjącego już od 6 miesięcy syna . 

 

.


 O  mnie

Moje  reportaże  w Tv - Białystok-  w tv - TVN  w -rajdu

" Jard " - Białystok w prasie Gazta Podlaska " Współczesna"  "Wyborcza" a także- " Kurjer Poranny " Białystk" Klub Rozrywki Krąg " - 

 w  Białymstoku  a także wielu innych miejscowościach , przyjeżdżają do mnie także ludzie z całej Polski  .

Są ludzie którzy wierzą we mnie i nie potrafią bez moje rady żyć , a są tacy co patrzą na moje praktyki z przymrużeniem oka , a czasem mówią o mnie różnie typu " nawiedzona " , „czarownica" itp...

Ja jedno wiem że jestem ludziom potrzebna i to bardzo , ponieważ nie jedno życie ludzkie już uratowałam , do dziś dzwonią do mnie pytają jak się czuję , co porabiam , ludzie  są mi bardzo wdzięczni że im pomogłam .

Jestem prostą zwyczajną normalną kobietą . 

 Karty Tarota odpowiadają na wszystkie zadane im pytania.

.


 

 
Energia ktorą przesyłam na odległość
nawet w najdalszy zakątek świata

Moja rozmowa przez telefon przesyłanie mojej energi  na zdjeciu wyraznie widać białą aureolę która wydobywa się ze słuchawki telefonu ...rozmwoa z Andim który mieszka we Franfurcie , podczas naszej rozmowy kolezanka Mikado zrobiła to zdjęcie  ...  Na zdjęciu jest   pokazana moja siła i energia  wydobywająca się z telefonu podczas naszej rozmowy która , jest dowodem, że nie jest to żaden błąd fotograficzny, lecz obraz nieznanego promieniowania o wysokiej częstotliwości drgań.


W „ autobiografii Jogina „ słynny  Paramahansa Yogananda kilkakrotnie powtrarza , że nie uzdrawia żaden mistrz , jedynie Bóg . Ale bo to się stało , człowiek musi się nauczyć panować nad sobą . gdyż właśnie to stanowi klucz do zdrowia , szczęścia i poznania .

Zdaniem tego wielkiego mędrca przyczyną chorób jest konflikt między duszą a "ego" człowieka Ludzie nie chcą rozumieć że wszystkie kłopoty smutki  i troski zaczynają się od ich własnego postępowania , że każde działanie przynosi  określony skutek , nawet myśl .

Dlatego kiedy doty - kają Cię kłopoty i choroby , zastanów się czy przypadkiem Ty sam nie jesteś tym źródłem . Pojawienie się życiowych problemów i łopotów jest znakiem że należy się zatrzymać w pewnym etapie swego życia i coś  w nim zmienić Przypomnieć sobie że nie jesteśmy tylko ciąłem ale i duchem .Pycha często sprawia że człowiek lekceważy te przyczyny , a przecież wystarczy odszukać siebie spojrzeć na siebie w zwierciadle podczas medytacji  ,  aby znaleźć w naszej podświadomości ukryte źródło owych niepokojów z zgryzot i lęków .    oceń
1
0

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 886  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki