Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Zaklęcie pieniężne

.

 

 

 

 ZAKLĘCIA   FINANSOWE


 .

CZARODZIEJSKI GROSIK

Czar na zdobycie pieniędzy

Do zaklęcia potrzebna jest mała pułapka na myszki, 2 świece koloru granatowego i jedna koloru srebrnego, kartka i długopis.


Rytuał odprawiamy podczas pełni księżyca. Robimy mały ołtarzyk na którym zapalamy trzy świece , kładziemy tam papierowy pieniążek (może to być  np.10zł)na kartce piszemy swoje życzenie dotyczące finansów . Medytujemy nad naszym problemem finansowym prosimy Aniołów od finansów o pomoc w naszej sprawie okł 15 minut , pisząc nasze życzenie na kartce .

uwaga: możesz wpisać tylko trzy życzenia finansowe , pułapkę ustawiamy na parapecie okna tak by promienie  księżyca padały na nią , pułapka musi być otwarta tak jak byśmy czekali na zdobycz która w nią wpadnie .(pieniążek zakładamy w pułapce tak podobnie jak byśmy zakładali  przynętę na myszkę)

Do pułapki zaczepiamy jeden papierowy pieniążek na przynętę Aniołów  szczęścia finansowego . Okno zostawiamy uchylone za oknem spal tą kartkę a popiól niech rozwieje wiatr pozniej możesz iśc spać.Kiedy rano wstaniesz a w naszej pułapce zostaną schwytane pieniążki możemy być pewni że Aniołowie finansów dali nam szansę na to by nasze sprawy finansowe poprawiły się w szybkim czasie .Wyjmujemy pieniążek z pułapki i chowamy go w portfelu, ale w oddzielnej kieszonce tak by go nie wydać a mieć go dłuższy czas na szczęście.Jeżeli w pułapkę nie schwytamy pieniążków znaczy to ze Aniołowie finansowi nie mogą w tym czasie spełnić naszej prośby, rytuał możemy powtórzyć w następnym miesiącu. Życzę powodzenia.II Sposób na pozyskanie finansów


Do rytuału potrzebna jest kartka , długopis , szklanką z mocno  osoloną wodą , srebrna świeca i jeden grosik .

Na kartce wypisz życzenie poniżej wypisane .


Zapal srebrną świecę .

Weź jeden grosik zanuż go w szklance z osoloną wodą przy  pełni księżyca .

Na białej kartce papieru napisz swoje życzenie , odnośnie pracy zarobków lub innych  spraw finansowych , zapal srebrną świecę .

Następnie trzymając szklankę z wodą i  zanużonym tam  grosikiem  wysoko nad płomieniem świecy  wypowiedz zaklęcie:
Proszę Cię "Boże i wszystkie żywioły , wobec prawa przyczyny i skutków
proszę was o pomoc w zarobieniu pieniędzy których poszukuję.

Tu i teraz - przy tej świecy przyrzekam wam
iż użyję ich jedynie dla dobrych spraw,
tako więc proszę was o łaskę i dar dla mnie.
Niech się tak stanie !"

Po wypowiedzianych słowach  wylej wodę  ze szklanki za okno lub na zewnątrz   w stronę księżyca .

Niech wszystkie moce będą z Tobą .


  Zaklęcie pieniężne na pozyskanie  finansów Proszę wszystkie siły wyższe i najwyższe by mnie wspomogły w finasach gdyż mam trudności .
Za pomoc dziękuję z cierpliwością zaczekam aż przyjdzie ten dzień ,
nie proszę o wiele tylko o to bym miał tyle ile mi  potzeba do mego zycia , bym mógł w miarę żyć dostanio.

9 DNI PAL ZŁOTĄ ŚWIECĘ I MEDYTUJ
NAD TYM BY SIŁY WYŻSZE WYSŁUCHAŁY CIĘ
KIEDY PIENIADZĘ PRZYJDĄ DO CIEBIE
POMÓZ BIEDNEMU NAKARM GO A MOC NIECH BĘDZIE Z TOBĄ
A teraz zaklecia z innej beczki

TOTOLOTEK


Wierze w te numery ze one wygrają któregoś dnia , wierzę w tą wygraną , jak tez wierzę w to że przyjdziesz tu do mnie by mi za to podziękować że dzięki mnie stałeś się bogaty , kiedy to nastąpi wpłacisz na moje konto procent od wygranej  10% dla mnie .Każdy ma swoje marzenie o fortunie , jak wielu z nas marzy o tym by być bogatym .
Ja wierzę w te numery że któregoś dnia będą ona dla Was , lub dla CIEBIE A MOŻE i DLA  MNIE SZCZESLIWE.
Miałam sen , te numery mi się wyśniły ,dla tego ja je tu wstawiłam , sniło mi się że zwiedzam cały świat jadę ,w podróż do okoła świata .Aby wygrć , trzeba mieć wiarę i cierpliwie czekać skreślając cały czas te same numery .

Totolotek


7 10 21  38  42 48


1 12 18 21 31  42


3 18 20 33 45  49


2 16 22 39 41 42


7 17 25 38 40 48


Uwaga osoby ktore wygrały w totolotka a nie mogly wpłacić pieniązków od wygranej na moje konto -  podaję konto i zapraszam  do wpłaty od wygranej 10% na moje konto :

 nr konta:39105018231000002319083529


oceń
15
5

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 845  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki