Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Sprawdz czy masz na sobie klątwę lub urok

 
Klątwy uroki

Skoro anioły Cię tu przywiodły to znaczy  że

potrzebujesz porady ,być może musisz

dokonać poważnego wyboru coś zmienić w

swoim  życiu ,nie jesteś pewny czy Twój

partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o

przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe

przedsięwzięcie się powiedzie.?

Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz

na wielką miłość ? lub może zwyczajnie jesteś

ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....

A może ktoś złośliwy rzucił na Ciebie urok , lub klątwę ?

Może jesteś  opętany przez demony lub złe moce ? nie czyste siły  ?

Zaufaj mi - ja Ci pomogę ???

A może nie masz partnerki , lub partner (a) , może szukasz go bezustannie ?

A coś złego przeszkadza Ci w życiu , w założeniu rodziny ?

 

(e)

 

Klątwy rzucone na posesję ,domy, zabudowania , lokale , nieruchomości są bardzo ciężkimi klątwami które potrafią zrujnować nam nasze życie  . Mam wiele takich przykładów .

Wiele osób przystępuje do zakupu nieruchomości , lub posesji , mieszkania , domu bądź  lokalu pojazdu itp. Zanim to zrobicie zastanówcie się czy przypadkiem coś się za tym nie ukrywa .Zdarzają się też takie rzeczy jak  , wszystko zaczyna nam padać przysłowiowo na głowę , psują się przedmioty , pojazdy i inne  rzeczy elektryczne . Zwróćmy na to szczególną uwagę , bo nic się tak nagle bez przyczyny nie dzieje . Za zwyczaj w takich przypadkach  czy zdarzeniach ukrywa się ludzka zawiść , zazdrość , nienawiść , lub złorzeczenie .

Często ktoś nam czegoś zazdrości i wypowiada słowa które przeistaczają się w klątwę .   

(e)

Zamawianie od klątw i uroków 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...

 

 

___________________________________________________

UrokUrok nie jest tym samym co klątwa. Urok jest czymś mniejszym, ogranicza się do pewnego aspektu życia człowieka. Na przykład do sfery ekonomicznej albo emocjonalnej. Urok jest rzucany przez jedną osobę na drugą i działa tylko na nią. Możliwe jest rzucenie uroku na konkretną sytuację, przedmiot działalności człowieka, sferę uczuciową, a także emocjonalną. Często uroki bywają rzucane, by osiągnąć awans społeczny, zawodowy, by ograniczyć wpływ konkurencji, podobnie w sferze uczuciowej urok może powodować spadek zainteresowania jedną osobą, a znaczny wzrost zainteresowania inną. Osoba, na którą rzucono urok zmienia sposób postrzegania świata i sama nieświadomie poddaje się działaniu uroku. Klątwa natomiast jest urokiem spotęgowanym, bo zwykle dotyczy wielu aspektów życia człowieka. Może być rzucona nawet na całą społeczność, a także na miejsce, które również może być obłożone klątwą. Zwykle powoduje destrukcyjny wpływ na podmiot klątwy, ludzie, na których została rzucona podupadają na zdrowiu, popadają w długi, tracą status społeczny i majątkowy, a także nierzadko życie rodzinne i towarzyskie staje się koszmarem. Klątwa powoduje, że wszelkie działania człowieka, na którego została rzucona, zmierzające do naprawy sytuacji, jeszcze bardziej obracają się przeciw niemu. Sprawia, że nie jest on w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, a życie jego staje się walką z prześladującym go pechem i serią niepowodzeń na każdym kroku. Pierwszymi oznakami działania klątwy są niewytłumaczalne wydarzenia towarzyszące nam w życiu. Prześladuje mnie pech mówią niektórzy nie zdając sobie sprawy z tego, że komuś na tym zależy. Często jest też tak, że ignorujemy bardzo długo taką możliwość, ponieważ w nie wierzymy, że klątwy istnieją. Skutki działania klątwy mogą być podobne do opętania poprzez ducha lub demona. Ogrom ich zależy tylko od stopnia wtajemniczenia osoby rzucającej klątwę lub odporności psychicznej poszkodowanego.

(e)___________________________________________________

 

Najpopularniejsze klątwy
 

Najpopularniejsze klątwy to było przeklinanie na wieki.

Klątwy ciążą na nas często od pokoleń , lub są na nas narzucone przez osoby które nas przeklęły rozmyślnie lub nieświadomie .

Klątwami dawniej zajmowali się kapłani którzy rzucali na naród klątwę lub na rodziny przeklinano  każdego kto stawiał dla nich zagrożenie. Mówiono :„ Jdz lub bądź przeklęty na całe życie „ lub „będziesz przeklęty na całe życie Ty i Twoja rodzina i potomstwo"

ludzie boją się klątw kapłanów .

Używanie klątw miało na celu przestraszenie osoby, na którą je rzucano, wywołanie u niej poczucia niższości, wierzono także, że klątwa jest przenoszona z pokolenia na pokolenie. Znane są rody, na których ciąży klątwa od wieków. Znane są także miejsca, o których w legendach mówi się, że są przeklęte.
Klątwa jest to sprowadzenie negatywnych sił w celu ,, zaczarowania'' innej osoby lub rzeczy. Istnieje klątwa świadoma(rytualna) lub nie świadoma. Ta pierwsza charakteryzuje się( w pełni świadomym ) rzuceniem przekleństwa w stronę innej osoby. Taka klątwa może ciągnąc się za nami do końca życia , a nawet działać w następnych pokoleniach. Zaprzestać jej działaniu można poprzez rytuał polegający na ,,oczyszczeniu  z negatywnej energii która ciąży na nas '' Klątwy rytualne dzielą się na: klątwy czarnej magii, Kapłanie rzucali klątwy na całe rodziny po to by je prześladowano od pokoleń do pokoleń.
Rzucając ją prześladuje się cała rodzinę ,, przeklętego''.

Często całe pokolenia rodzin żyją w tejże klątwie nie mając o niczym pojęcia o klątwie śmiertelnej .Klątwy rzucali również magowie i czarownicy, szeptuchy które tym się parały, a także ludzie którzy mieli taką moc z przekazów rodzinnych. Jeżeli jakiś czarodziej umiera może rzucić właśnie ten rodzaj magii, aby komuś dopiec lub pomóc. Jest to magia na tyle potężna, że czar trwa przez kilka pokoleń (zatem jeżeli ktoś rzuci na was klątwę podczas umierania to macie pewność, że wasze dzieci i ich dzieci itp. będą nadal pod jej działaniem.

Początek klątwy możemy zauważyć, gdy wszyscy bez żadnego powodu odwracają się od nas. Nagle zapadamy na nieuleczalną chorobę czy tracimy sens życia. Inne czynniki
uczucie, jakby cały świat się zwalił nam na głowę.
(e)

 

 

 
Kliknij na jedną z kartSprawdz czy masz na sobie klątwę lub urok ?


Aby sprawdzić siebie jaka klątwa ciąży na tobie kliknij  tylko na jeden kwadracik  .
pisz do mnieelleni10@wp.pl  

„Wróżka Elelni Białystok" 

zadzwoń do mnie

85 7440002

kom. 600114369Wczoraj miałam sen że pewna kobieta chciała zarobić na mnie majątek.

Szukała powodu , by wyłudzić pieniądze ode mnie.

Na początku nie mogłam rozpoznać co za kobieta, lecz później w nocy przyśniła mi się i zobaczyłam jej twarz. Była to kobieta okł 30-35 lat . Miała dziwne oczy zachłanne i wyłupiaste, a w jej wnętrzu zobaczyłam strasznie dużo kamieni i głazów które hodowała w sobie od dzieciństwa. Dziś zastanawiam się nad tym snem jaki mi się przyśnił, postanowiłam  sobie że, zrbie dla niej rytuał  - zamknę krąg a w nim tą osobę, posypię ziemią z cmentarza, by umarła jej zachłanność i wszystko to co kiełkuje w niej, nie ma innej rady, jak ta by pozbyć się intruza na zawsze. Mogę do tego jeszcze dołączyć kilka innych rytuałów aby odechciało się jej więcej, mnie nękać w moich snach. Ludzie poprzez intensywne myślenie często pojawiają się w snach swoich ofiar i stąd wiemy, kto nam chce szkodzić, zniszczyć lub zrujnować. Jedni mówią że rytuały z wodą trupią i ziemią z cmentarza są niezawodne i mają  śmiertelne działanie. Takie rytuały robią szeptunki na całym świecie. Ta osoba, nie musi być blisko, ta osoba na którą się robi taki rytuał, wystarczy że ma się, jej dane lub pismo i zna się miejsce zamieszkania region w którym przebywa, lub zdjęcie, te czary zadziałają na 100% więcej nie będzie nawet myśleć o mnie do końca życia. Na drugi raz nauczy się jak  ma się zachować i co myśleć na temat kogoś kogo wcale nie zna, a chodzą jej po głowie głupie mysli.


Tu mozecie dyskutowac i zadawac  pytania na temat klątwtrwa inicjalizacja, prosze czekac...Gry ONline

.


oceń
110
74

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 892  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki