Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Czy on mnie kocha

 

 

 

 

 

 

...

 

 

 

 

...

 

 

 

...

 

 

 

...

 

 

 

 

Kiedy dzwonimy do ukochanej osoby a telefon milczy. Pierwsze co robimy zastanawiamy się nad tym, dlaczego ten ktoś nie odbiera naszego telefonu, następnie wysyłamy kilka ese-mesów z zapytaniem co robisz...?

Gdzie jesteś..?

Kolejne pytania nasuwają  się nam już same  do głowy.

– Co robi ?, z kim jest, że nie odbiera naszych telefonów, a może mnie już nie kocha, może mnie zdradza z inną? Do naszej podświadomości przenika negatywna myśl która jak robak drąży nam dziury w mózgu. Właśnie  w takich chwilach sięgamy po talię kart i stawiamy pasjansa czy dana osoba nas jeszcze kocha. Lub najzwyczajniej w świecie, wybieramy się po poradę do wróżki.Dla tego jestem tutaj by Ci pomóc rozwiązać twój problem.

 

 

 

 

 

Zamknij swojego chłopa na klucz by do innej nie chodził i Cię nie zdradzał.

 

  

 

Do tego rytuału potrzebna będzie nam kłódka z kluczem i skarpetki mężczyzny którego kochamy, nie muszą one być wyprane, mogą być te co nosił je w tym dniu potrzebne też będą jego ślady z piasku 6(po jednej szczypcie z kazdego sladu) Ślady możecie zebrać z piasku wcześniej zanim zrobicie ten rytuał, mogą to być ślady z piasku nad rzeką, nad morzem, lub z drogi czy ścieżki po której razem chodziliście.

Aby usidlić mężczyznę ,lub zamknąć go w domu by do innej nie chodził i  kochał tylko tą jedyną,musimy wykopać dołek na podwórku lub na drodze którą on chodzi, później, do tego dołka wkładamy jego skarpetki i otwartą kłódkę, w ucho kłódki wkładamy jego skarpetki, zakrywamy trawą ,lub przykrywamy folią i lekko przysypujemy to wszystko piaskiem, Czekamy kiedy on wejdzie do naszego domu.Pózniej szybko biegniemy w to miejsce gdzie ukryliśmy kłódkę z jego skarpetkami i zamykamy kłódkę na kluczyk mówiąc nasze magiczne słowa(:zamykam twoje dróżki i ścieżki którymi chodzisz abyś  z drogi nie zbaczał i do domu zawsze do mnie na czas wracał")następnie  przykrywamy to ziemią z jego śladów , lub zwykłą ziemią grubą warstwą.Kluczyk chowamy w takie miejsce by nikt go nie znalazł, lub wyrzucamy do rzeki. W ten sposób mamy naszego mężczyznę zamkniętego w naszym domu na długo.Możesz równie dobrze zebrać jego ślady, którymi zasypiesz dołek gdzie będzie leżała kłódka i skarpetki.Tylko za wczasu zbierz jegoślady z piasku do torebki, schowaj tak by tego nie zauważył.

 

 


 

Miłego usidlenia swojego chłopa

 


oceń
4
10

Zaklecia miłosne

 

Wejdz tutaj

.

 

 

Licznik milosci sprawdz czy Cię kocha

 

..


 

.

 

 
. 

 

 

 

 


 

Jak wiemy ukochana osoba często jest pod wpływem negatywnej energii i  po długim związku rozstajemy się tak nagle jak by grom spadł na nas z jasnego nieba , ukochana osoba  twierdzi ze nas nie kocha już , a przedłużanie związku to zła konieczność . Nagle świat zawalił się nam na głowę , kochamy i nie bardzo chcemy się z tym pogodzić , aby ktoś kogo kochamy opuścił nas i odszedł . Nie pomagają żadne prośby , czy groźby odchodzi i nie mamy na to wpływu. Owszem tak często w życiu się zdarza kiedy ktoś jest pod wpływem uroku lub klątwy Często zdarza się ze inna osoba rzuca na nas taki urok miłosny , zdarza się również tak że nie możemy założyć związku z żadnym partnerem , a nasze związki rozpadają się jak domki z kart . Właśnie dla tego założyłam tą stronę by wam pomóc  , mam wielkie osiągnięcia w tym kierunku , oczyszczanie z negatywnej energii pomogło już wielu osobom więc zapraszam do rytuałów miłosnych , które polegają na tym że pomagam w  łączeniu  związki które już się rozpadły , a także w zdobyciu powodzenia u partnera , lub partnerki zakładanie rodzin i związków , jednym słowem miłość . Stosuję do tych rytuałów , palenie ziół , oczyszczanie z negatywnych energii i bytów ,eliksiry miłosne , zioła  , modlitwa . Potrzebuję do tego zdjęcia daty urodzenia , lub przedmioty danej osoby , lub osób. Pozdrawiam i zapraszam .

 


 

 

 

 

 
Zaklęcia miłosne dla Pań ...

. .

Zapraszam do wysluchania  muzyki MP3 klikając na moje zdjęcieAch, jak mi smutno!

Ach, jak mi smutno! Mój anioł mnie rzucił,
W daleki odbiegł świat,
I próżno wzywam, ażeby mi zwrócił
Zabrany marzeń kwiat.
Ach, jak mi smutno! Cień mnie już otacza,
Posępny grobu cień;
Serce się jeszcze zrywa i rozpacza,
Szukając jasnych tchnień.
Ale na próżno uciszyć się lęka
I próżno przeszłość oskarża rozrzutną...
Cięży już nad nim niewidzialna ręka -
Ach, jak mi smutno!

22 grudzień 1868
Jeżeli i tobie jest smutno ,
podziel się swoim smutkiem ze mną

Za ile czasu wyjdę za mąż ?
 
 
 
 
 


Sprawdz czy Cię kocha ...?
Kiedy kochamy nie zawsze  jesteśy pewni uczucia drugiej połowki . Ta wróżba odpowie wam na wasze pytanie , kliknij tylko na jedno serce, traktujcie ją z przymrużeniem oka ,puste serce oznacza tajemnicę , to tylko wróżba a życie dalej  płynie  .
Miłej zabawy i miłej wróżby życzę i Pozdrawiam ciekawskich .


To człowiek człowiekowi najbardziej
potrzebny jest do szczęścia.


Śpieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą
zostają po nich buty i telefon głuchy...

Tak to prawda jest nam przykro i smutno kiedy ktoś nas porzuca, lub rozstajemy się z kimś. Często bywa tak że ktoś wchodzi do naszego życia w butach i bez pukania. Wielokrotnie rozstajemy się  z naszymi towarzyszami życia, szukamy partnera, a tu nagle ktoś nas uprzedził i już jest zajęty. Co mamy począć kiedy odebrano nam naszą ukochaną osobę ?

Jest tylko jedna rada czekać cierpliwie kiedy wróci do nas, lub skorzystać z usług wróżki szeptuchy, by nam pomogła w naszej trudniej zawiłej sprawie. Wróżbami kartami, medium i rytuałami miłosnymi oraz  innymi zajmuję się profesjonalnie od wielu lat, niemal że od dziecka. U mnie znajdziesz fachową pomoc i dyskrecję zapewnioną .

Dobrze że tu jesteś  możesz do mnie zadzwonić  i poradzić się  interesujący Cię temat zapraszam Serdecznie

  

 

 

 

 

OBRZĘDY

 

 

 
Dla Pan mam tutaj niespodziankę  nalewkę , którą robiły nasze pra pra pra bacie dla naszych  pra pra pra dziadków i oczarowywały nią swoich kochanków.
Nalewka z czarami działa do dziś  

 

Do tego rytuału potrzebne jest drewniane pudełeczko . 

O północy w pełnię księżyca, jdz nad staw lub strumyczek lub nad rzekę,nazbieraj tam trzy garści trawy i kwiatów ,które włożysz do drewnianego pudełeczka  a następnie znajdź tam zieloną żabę, złap ją i włóż do pudełka drewnianego przynieś do domu .

Napisz 3 życzenia na białej karteczce i włóż do pudełeczka gdzie siedzi żabka.

 Przykryj żabkę i kartkę z życzeniami trawą i postaw to pudełko na balkonie lub parapecie okna przy otwartym oknie,zapal trzy czerwone świece.

Usiądź wygodnie przed tym pudełkiem i mów do żaby by spełniła twoje 3 życzenia.Kiedy żaba Cię wysłucha wyskoczy z pudełka i pójdzie spełnić twoje życzenia, a jeżeli będzie tam siedziała i nie wyskoczy do rana znaczyć to będzie że twoja żaba  nie spełni szybko twoich życzeń, lub wcale ich nie spełni. Jeżeli żaba wskoczy do mieszkania twego znaczyć to będzie że nie masz szczęścia i jest na tobie klątwa rodzinna ._____________________________________________


Zaklęcia miłosne dla Panów
 
 _____________________________________________Czary Mary gdzie ta moja Pani ...?
Nie ma w nocy , ni w połodnie
ani też o swicie .
Jakie moje życie smutne .
ach co to za ciężkie życie .
Chciałbym kochać być kochany
a tu nie ma mojej Pani .
Szukam w nocy szukam w dzień .
Szukam całe lata .
Choć tu wróżko szybko do mnie
życie moje zmień.


Dawniej  by zarzucić urok na kobietę panowie kradli jej garderobę nap... Chusteczki skarpetki i rajstopy ,rękawiczki szalik, najtrudniejsza ze wszystkich zdobyczy były figi , szminka lub inne kosmetyki nie znaczyło to że chłopak miał jej ta garderobę zdjąć i zabrać .

Mężczyźni uciekali się do podstępów.Kradli ją w szkole podczas gimnastyki, lub w internatach a często prosto ze sznurka na jej posesji, kiedy to wieszała swoją garderobę na swojej posesji w lub w domu. Podczas zdobycia takich przedmiotów następowało czarowanie i rzucanie uroku na taką dziewczynę by zakochała się do szaleństwa w kawalerze, który posiadał jej osobisty przedmiot.Czarownice i szeptuchy miały pełne ręce roboty przy takich zaklęciach, które zawsze podczas pełni księżyca zamawiały, do czasu zanim zapieje kur.Takim szczęśliwcom, jeśli się poszczęściło to jego wybranka stawała się bardzo szybko jego żoną gdyż była w nim zakochana po uszy i na wszystko się godziła, nawet na czar nieślubnego dziecka, co często się zdarzało młodym dziewczynom.

Przystało stare porzekadło „ Szaleju się najadła, zwariowała jak śliwka w kompot sama wpadła „Dziś Panowie nie mają takich trudności ze zdobyciem garderoby osobistej dziewczyny, ponieważ życie zmieniło się a młodzież pod innym kontem podchodzi do tego życia.

Zdjęcie uroku miłosnego

Pewna dziewczyna rzuciła urok miłosny na chłopaka, który jej przypadł do gustu, była w nim zakochana jeszcze w szkole podstawowej, owego czasu byli bardzo młodzi jej uczucie do chłopaka z roku na rok było silniejsze.

Dziewczyna miała wtedy16 lat a chłopak 18 . Udała się do szeptuchy na wsi i prosiła ją o urok miłości na chłopaka, do rytuałów potrzebne były włosy chłopca i skrawki materiału oraz kilka innych rzeczy tak jak ślady z piasku chłopaka i krew z serdecznego palca oraz inne rzeczy.Tak oczarowany chłopak po kilku dniach spotkał się z dziewczyną i oświadczył że ją kocha, zawiązali ze sobą związek, spotykali się jakiś czas dość często a uczucie kwitło jak pączek róży .Dziewczyna miała satysfakcję że ma to na co czekała tyle lat , Wszyscy byli zaskoczeni dlaczego nagle taka zmiana, dziwili się skąd taka zmiana że chłopak zakochał się w niej , przecież miał inną dziewczynę, miał się z nią żenić a tu nagle zostawił ją i połączył się z inną , której nigdy nie kochał. Wszystko było piękne, a miłość szalona i gorąca, jednak inna rozpaczała po utracie chłopca i też go kochała, i starała się go odzyskać. Na nic były prośby starania by do niej wrócił, on się zaparł i chodził do drugiej dziewczyny. Minęło kilka miesięcy młoda szczęśliwa para miała stanąć na ślubnym kobiercu. Na dzień przed ślubem matka błogosławiąc chłopaka znając jego poprzednią dziewczynę wiedząc, że tamta nadal go kocha i rozpacza po nim, matka w obawie przed nieszczęściami nowo zawartego związku przemyła mu oczy gałgankiem nawilżonym swoją uryną. W nocy chłopak miał koszmary sene , śniło mu się że stoji na ślubnym kobiercu a ksiądz daje im ślub, dziewczyna była w długim białym welonie , założył jej obrączkę na palcu i kiedy podniósł welon by ja pocałować ujrzał twarz swojej pierwszej dziewczyny która była zalana łzami . Wybudził się ze snu, był cały spocony miał bardzo wysoką gorączkę, wymiotował wezwano pogotowie, zabrano chłopaka do szpitala, tam stwierdzono zapalenie opon mózgowych.Termin ślubu przełożono na inny czas, za miesiąc mieli znów się pobrać, ale do ślubu nie doszło, bo chłopakowi matka przemyła oczy z uroków, które narzuciła mu druga dziewczyna. Zrozumiał wtedy, jaki błąd popełnia i że nie kocha przyszłej żony, która w podstępny sposób by go zwabić narobiła mu czarów. Chłopak powrócił do zdrowia i świadomości tej, że jego serce przepełnione jest miłością do tej, którą kochał przez tyle lat do tej dziewczyny, z którą chodził wiele lat, więc powrócił do niej i pobrali się za dwa miesiące i żyją do dziś szczęśliwie.Bardzo często przy zdejmowaniu klątw i uroków ogromna rolę odgrywają nasze matki które przemywają dzieciom oczy swoją uryną i urok natychmiast traci swoją moc .

Zaklęcie 

BY MĘŻCZYZNA NAS NIE ZDRADZAŁ.


Stare sposoby babuni jak zaczarować faceta

by nie zdradzał a trzymał się nas i był wierny .

Dawniej bacie cerowały skarpetki swoim Panom wplatając do nici swoje włosy.Dziś już skarpet mężczyznom nikt nie ceruje tylko nowe się kupuje a stare wyrzuca do śmietnika Jednak by zaczarować swego partnera by tylko do nas chodził a do innej nie i aby nas nie zdradzał, a wracał do domu musimy nasze włosy zacerować mu w nowe skarpetki i dać mu je w prezencie .Nie wolno zdradzać nikomu o tym że się to zaczarowało w skarpetkach, bo inaczej czar nie będzie działał. Życzę miłego czarowania .
Czarodziejka żabka kliknij na nią


Niech się tak stanie ...!

Zapukaj do czarnego kota...!
 

 

 


oceń
44
12

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 842  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki