Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 277 136 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Wejdź do gabinetu Wróżki

Kilka sposobów na życie

 

 

 


Kiedy jestesmy zakochani,pobieramy się planujemy razem przyszłość, radość towarzyszy nam na każdym kroku. Jak zachować ją na długie lata?

Czasem kiedy coś jest nie tak ludzie przychodzą do mnie po poradę i po to bym zamówiła wasze rodziny od klątw złorzeczeń , zazdrości nienawiści i złej energii która wtargnęła do waszych domów. Lecz to nie tylko ja i moja pozytywna  energia przesyłana wam lub palona negatywna  energia  może wasze życie zmienić to od was zależy jakie wskazówki otrzymacie i co zechcecie zmienić w waszym pożyciu by było wam lepeij ,by uratować związeki czy rodziny .

 

Niekiedy okazuje się że wasz związek był pomyłką że wasze pożycie wisi na włosku, czasem zdarza się tak że rodziny czy małżeństwa już po bardzo krótkim czasie, nawet do kilku tygodni,miesięcy rozpadają się jak zamki z piasku postawione przy wodzie.

W wielu z takich przypadków, trudno jest uratować rodzinnę. 

 

 

To nie tylko moja magia i moja magiczna różdzka może zmienić wszystko na lepsze, to wy sami musicie tego bardzo chcieć i dążyć do tego by naprawić wasze usterki w życiu.

Całe życie na błędach uczymy się żyć .


 

Zamawianie od klątw i uroków

 


 

 

 

Kiedy mówimy do dzieci, domagamy się skupienia wyłącznie na sobie. Jeśli permanentnie występujemy w centrum uwagi, nasze pociechy zaczyna to nudzić. Coraz mniej chętnie nas słuchają, coraz częściej irytują się, słysząc nasz pouczający głos. Byłoby pewnie inaczej, gdybyśmy choć od czasu do czasu pozwolili naszym dzieciom być w centrum rodzinnego zainteresowania. Te mniejsze mogą deklamować wierszyki, starsze niech wygłaszają własne poglądy na codzienne sprawy. Szybko się przekonacie, że pociechy chcą nie tylko mówić, ale i słuchać. Bo w komunikacji musi być równowaga między mówieniem a słuchaniem. Wtedy wszyscy czują się szczęśliwsi.

Rozwaga

Rodzicom trudno chyba wyobrazić sobie wychowanie dziecka bez zwracania mu uwagi, oceniania tego, co robi, chwalenia za dobre, i krytykowania tego, co złe. Pamiętajmy jednak, że jeśli wszystkie nasze rozmowy z dziećmi kończą się wygłaszaniem długich uwag na temat ich zachowania, odrabiania lekcji i sprzątania, nie przynosi to zamierzonych efektów, bo pociechy po prostu przestają nas słuchać. Buntują się, bo są zmęczone naszą nieustającą krytyką i uważają, że to, co mówimy, to tylko zbędne zrzędzenie i zatruwanie im życia. Dlatego lepiej zrezygnować z długich wykładów i powstrzymać się od krytyki. Używajcie mniej słów, unikajcie zbędnych uogólnień, a przekonacie się, że te krótkie, ale konkretne komunikaty trafiają do pociech zdecydowanie szybciej niż wasze długie monologi.

Zgoda

Kłócąc się, nieraz powiedzieliście sobie coś przykrego. Czasem nerwy puściły, a potem dręczyło was poczucie winy. To normalne. W kłótni emocje wymykają się spod kontroli. Potrafimy wykrzyczeć to wszystko, czego nigdy nie powiedzielibyśmy spokojnie. To tak, jakby emocje dodawały nam odwagi. Tymczasem odwagi potrzebujemy najbardziej do godzenia się, bo ono po kłótni jest najważniejsze. Wyciągnij pierwsza rękę, powiedz: "Przepraszam", jeśli czujesz się winna, przytul się do dziecka czy partnera. Rozmawiajcie o tym, co wydarzyło się, nie po to, by za wszelką cenę uniknąć kłótni, ale po to, by w przyszłości łatwiej przychodziło wam godzenie się.

Przyjaźń

Warto mieć przyjaciół. Nie zapominajcie o nich nawet wtedy, gdy czasu wciąż mało. W każdym miesiącu kolacja w innym domu? Wspólny wypad na narty? Wakacje razem? Maile i telefony to trochę mało dla pielęgnowania przyjaźni. Jednak z pewnością wymyślicie na nią własne sposoby. Naprawdę warto!

 

Tu możesz do mnie pisać wyrazić opinję

podzielić się swoimi problemami doświadczeniami .

Być może i Ty masz w swoim mrocznym zaułku ukryte pragnienia problemy z którymi się borykasz i nie wiesz co masz ze sobą zrobić jakie rozwiązanie wybrać ? 

 

 


Zapukało szczęście do moich drzwi

bardzo proszę otwórz mi .

To ja szczęście twe ,

przyszłam dziś odwiedzić Cię .

-Nie, nie otworzę Ci .

Moje dziecko już mi  śpi ,

miałam dziś gości  od rana ,

cała jestem dziś spłakana ,

Mąż mnie zdradza oszukuje,

ciągle na mnie krzyczy 

ciągle gdera, nie pozwala iść mi do fryzjera .

Zamieszkała z nami tu niezgoda ,

nie proszona weszła bez pukania .

W  kuchni robi zamieszanie

kiedy robię im śniadanie .

To nie dobre a to złe,

tego też nie będą jeść .

I tak co dzień jest od rana,

chodzę ciągle nie dospana .

W mej sypialni  też bałagan ,

to nie dobrze, a to zle !

Mąż  już zmienił swe posłanie

na kanapie się wyłożył 

już nie kocha , nie całuje

z inną  pisze w komputerze

esemesy sobie slą 

ja nie dobra ja ta zła .

Już  mecenas na nas czeka 

oj ty szczęście moje, nie uciekaj ,

może jednak Ci otworzę

choć na chwilę  Cię zaproszę  

tą niezgodę stąd wyproszę ....

 

 

Autor wiersza  :Elleni

 

 

Wejdz tutaj
 

 


wpisz się do Księgioceń
4
3

Zdjęcia w galeriach.


kto nas odwiedzil:  1 025 867  

Wyszukiwarka

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Wszystko o mnie

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój par...

więcej...

Witaj mam na imię Elleni skoro jesteś na mojej stronce to znaczy że potrzebujesz porady , być może musisz dokonać poważnego wyboru , coś zmienić w swoim życiu , nie jesteś pewny czy Twój partner jest lojalny i uczciwy martwisz się o przebieg transakcji bądź nie wiesz czy nowe przedsięwzięcie się powiedzie. Stoisz przed poważnym egzaminem czekasz na wielką miłość lub może zwyczajnie jesteś ciekawy co przyniesie jutrzejszy dzień.....lub może masz problemy w domu w szkole lub w pracy , a może jesteś nieszczęśliwie zakochany ? Może ktoś rzucił na Ciebie Urok lub Klątwę ? Jestem tu po to by Ci pomóc ... Zamawianie od klątw uroków czarów oraz inne rytuały na przywrócenie uczuć finansów poprawa w życiu .Zaufaj mi nie zwlekaj skontaktuj się zemną a ja udzielę Ci wskazówek . Moje karty wskażą Ci drogę . Tarot oraz inne karty zamawianie od klątw i uroków tel 85 7440002 kom. 600114369 elleni10@wp.pl

schowaj...

Wróżka Elleni

Szukasz prawdziwej wróżki.
Potrzebujesz pomocy
Witam na mojej stronie masz problemy
Mieszkam w Białymstoku
Służę pomocą na miejscu a także na odległość
zadzwoń do mnie:

085 7440002 kom. 0600114369
lub napisz na moją pocztę

wrozka_elleni@wp.pl

elleni10@wp.pl

Oceń bloga dodaj głosik


zobacz wyniki